Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Je to v pohodě, na proudu nezáleží, zařízení si řídí proud samo... Band 1 si bere jen 170mA a ke konci nabíjení to snižuje...
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Microsoft Band

Příspěvek od sssugi »

Potvrdzujem slová kolegu nadomnou. Band sa mi vrátil z reklamácie 5.1 a 12.1 tá istá chyba s nabíjaním. Najradšej by som chcel nový kus, alebo peniaze lebo vidím to tak, že to budem posielať každý mesiac už.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Já jsem se pokoušel vyhádat peníze zpět a jsou jaksi neoblomní :/ prej jen do 30 dní od nákupu... Ještě chci zkusit, že by mi dali alespoň Band 2, treba s malým doplatkem...
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Minulý týden jsem odeslal potřetí na reklamaci Band 2 kvůli praskajícímu pásku. Mám ho z UK a ukazuje mi to jen jeden rok záruky do 02/03/2017, což by mě zajímalo, který formát tam zrovna používají.

Nejraději bych peníze zpátky, protože ten materiál na pásek MS fakt nevychytal a bojím se, že příště to bude už naposled. Kupodivu, jak doteď vždycky posílali band obratem zpátky, tak teď už tam pár dní visí jako Device repaired a nic se neděje.

Každopádně bych se chtěl zeptat, jestli má někdo zkušenost s lepením prasklého pásku kousek od displeje. Dvě stránky příspěvků zpět někdo psal o sekundovém lepidle, ale to byl asi jiný případ (spona).
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Re: Microsoft Band

Příspěvek od Misanekx »

Zdravím, vteřinové lepidlo určené na gumu a pasek mi drzi už asi čtyři měsíce v pohodě.

Sent from mTalk
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Díky.

A doporučil bys to slepit hned, nebo až bude větší "plocha"? Mě to trvalo tak tři čtyři dny od první prasklinky do v podstatě do poloviny prasklého pásku, který visel spíš na měděných páscích uvnitř.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

Tak dnes to postihlo aj mna. Nasiel som na pasku prasklinu. Cez MS Chat som zu aj vybavil vyzdvyhnutie Bandu2.

Ale toto by som z chatu vyzdvyhol:
Also the service center is unfortunately short on stock of Microsoft Band 2 devices. If there is no inventory at the time your non-working device is received, we will send you a refund check instead. If you do not receive back an exchanged device within [8-10 business days] , we will issue you a refund check within 6-8 weeks.
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Hm, to je zajimavé. Můj Band už mají od minulého pátku a pořád žádná reakce. "Device repaired" a oranžová ikonka s hodinama. V pátek to už bude těch 10 business days.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Dneska se mi vrátil opět repasovaný Band 1, po čtvrté reklamaci. O vrácení peněz nechtěli ani slyšet a o upgrade na Band 2 se alespon pokusili, ale i tak to nedopadlo.
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Re: Microsoft Band

Příspěvek od Misanekx »

starik píše:Díky.

A doporučil bys to slepit hned, nebo až bude větší "plocha"? Mě to trvalo tak tři čtyři dny od první prasklinky do v podstatě do poloviny prasklého pásku, který visel spíš na měděných páscích uvnitř.
Z jedne strany jsem mel prasklinu kousek a ze druhé jsem to nechal dojit pres cely pasek. Lepidlo drzi na obou dobre. Pred sekundovým lepidlem mi dával soused na test lepidlo speciálně na gumu pro obuvníky a stalo uplne za..... Do par hodin spoj praskal.

Sent from mTalk
mato_sk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: ned dub 03, 2011 20:07
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Dual SIM + Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od mato_sk »

TomasSX1 píše: Ale toto by som z chatu vyzdvyhol:
Also the service center is unfortunately short on stock of Microsoft Band 2 devices. If there is no inventory at the time your non-working device is received, we will send you a refund check instead. If you do not receive back an exchanged device within [8-10 business days] , we will issue you a refund check within 6-8 weeks.

Vcera sa mi tiez objavila prasklina na Bande 2. Dnes som si pisal s chlapikom na supporte (US), ktory bol mimochodom velmi ochotny a mily. Taktiez mi napisal rovnaku vec. Dufam, ze mi Band opravia, nakolko som si nan velmi zvykol a naozaj netusim, aku rovnocennu nahradu by som si zakupil. Navyse som Band kupoval v zlave.
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Nemate nekdo nejake novinky ohledne reklamace bandu?

Muj dorazil na misto 18.1. a od te doby ticho. Teda, 31.1. mi prisel email, abych ohodnotil jejich komunikaci se mnou z 27.1.. Jenze zadna takova nebyla.

A vcera mi prisel email "Your Microsoft Band 2 Service Order Status", ktery je v tele uplne prazdny, je tam jen napis Microsoft Band a paticka. Tak nevim. Na webu MS supportu je status porad "Device repaired".

Uz je to mesic... Pristi tyden se asi obratim na chat.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

Momentalne mam aj ja tak. Po Bande ziadna stopa.
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Jirka_M »

Zdravím,

posílal jsem BAND 2 na reklamaci dva týdny zpět a nyní mi napsali, že bohužel již nemají k dispozici skladové zásoby a tak mi pošlou šek na proplacení ceny Bandu.. Což mě trochu naštvalo, protože to je výborné zařízení. No nic, peníze vezmu a nastává otázka. Co místo toho? Zkoušel jsem Gear Fit 2, ale známí, co jej měli, tak mi to rozmlouvali, že to není dobré zařízení.. Můžete mi něco poradit? Hlavní je, aby to mělo funkce na sledování srdce (tepovku, další věci jsou jen na výhodu).. :-/
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

Někde holt koupit Band 2

Ba ebay jich je dost a ani koupě z USA bych se nebál... Je po Vánocích a vyměřovací Pošta 120 již není ve střehu...
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Jirka_M »

hravec-x píše:Někde holt koupit Band 2

Ba ebay jich je dost a ani koupě z USA bych se nebál... Je po Vánocích a vyměřovací Pošta 120 již není ve střehu...
No to ano,ale pořád je to takové, že koupím band a stejně jej budu muset časem reklamovat protože řemínky prostě praskají.. :-/.. Ale adekvátní náhrada není (nebo jsem ji ještě nenašel).
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Microsoft Band

Příspěvek od Misanekx »

Jirka_M píše:Zdravím,

posílal jsem BAND 2 na reklamaci dva týdny zpět a nyní mi napsali, že bohužel již nemají k dispozici skladové zásoby a tak mi pošlou šek na proplacení ceny Bandu.. Což mě trochu naštvalo, protože to je výborné zařízení. No nic, peníze vezmu a nastává otázka. Co místo toho? Zkoušel jsem Gear Fit 2, ale známí, co jej měli, tak mi to rozmlouvali, že to není dobré zařízení.. Můžete mi něco poradit? Hlavní je, aby to mělo funkce na sledování srdce (tepovku, další věci jsou jen na výhodu).. :-/
Mohu doporučit Garmin Vivoactive HR. Meri vse na co si člověk vzpomene. Výdrž baterie v pohodě týden. Vodotěsné do 50M a hlavně meri velmi presne. Příjemný bonus je aplikace Garmin connect na všechny platformy v CZ jazyce.
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Předevčírem mi přišel z MS šek na 174.99 USD jako náhrada za neopravený Band 2. Nevím, jak to počítají, Band jsem kupoval v prosinci 2015 za 169 GBP v UK storu, libra teda byla tehdy trochu jinde a pořád ještě je. Ale vrtat se v tom už nebudu.

Osobně vidím takový šek poprvé a lidi kolem mě také. Teď už jen zjistit kde ho uplatnit a doufám že ještě nebudu řešit nějaký tučný poplatek v bance.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

Ja Uz tiez ocakavam vratenie penazi. Len neviem kedy to bude. Strasne dlho sa mi to uz zda co som to tam posielal.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Microsoft Band

Příspěvek od iljusin66 »

starik píše:Předevčírem mi přišel z MS šek na 174.99 USD jako náhrada za neopravený Band 2. Nevím, jak to počítají, Band jsem kupoval v prosinci 2015 za 169 GBP v UK storu, libra teda byla tehdy trochu jinde a pořád ještě je. Ale vrtat se v tom už nebudu.

Osobně vidím takový šek poprvé a lidi kolem mě také. Teď už jen zjistit kde ho uplatnit a doufám že ještě nebudu řešit nějaký tučný poplatek v bance.
Zajdeš do libovolné banky která proplácí šeky (ne všechny to dělají). Vyplní s tebou formulář, kde nahlásíš mimo jiné číslo účtu na který ti mají zaslat peníze, a pak jen čekáš až ti peníze přistanou na účet. Poplatek tam myslím nějaký je, ale není to snad nic "tučného"
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů