Aplikace pro sledování úkolů se synchronizací s Exchange

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Amossoma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 19, 2017 17:09
Zařízení: LUMIA 930

Aplikace pro sledování úkolů se synchronizací s Exchange

Příspěvek od Amossoma »

Ahoj, nevíte někdo o nějaké aplikaci pro sledování úkolů (task manager) se synchronizací s Exchange. primárně si sleduji úkoly v Outlooku, ale potřeboval bych mít také přehled o aktuálním stavu na mobilu.
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Aplikace pro sledování úkolů se synchronizací s Exchange

Příspěvek od Stevik »

Pouzivam 2Day, funguje spolehlive.
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Aplikace pro sledování úkolů se synchronizací s Exchange

Příspěvek od shicola »

Úkoly ve smyslu task ? To ti v outlooku/kalendáři v telefonu funguje ? Mě to fungovalo naposledy v outloooku/kalendáři v WP 8.1, pod WM10 to podle mě v outlooku/kalendáři nefunguje. Nebo se pletu ?
Různě po netu jsem našel spoustu nářků, že to chybí, ale s tímhle tempem a tahem na branku to asi nikdy v MS neudělají.
Amossoma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 19, 2017 17:09
Zařízení: LUMIA 930

Aplikace pro sledování úkolů se synchronizací s Exchange

Příspěvek od Amossoma »

Stevik píše:Pouzivam 2Day, funguje spolehlive.
Ten jsem také používal a byl dobrý. Bohužel jsem kvůli opravě (klasika mikrofony) měl nějaký čas náhradní, tam ještě 2DAY také fungoval, ale pak se mi vrátil původní telefon sice opravený ale zresetovaný do továrního nastavení a po obnovení ze zálohy mi už 2DAY nejde nainstalovat (hlásí to chybu 0x80004005) Řešil jsem to na jejich diskuzním fóru ale ani sám autor aplikace mi nic neporadil, jen se strašně divil, že to nejde :-( . Tož tak jsem dopadl ....
Amossoma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 19, 2017 17:09
Zařízení: LUMIA 930

Aplikace pro sledování úkolů se synchronizací s Exchange

Příspěvek od Amossoma »

shicola píše:Úkoly ve smyslu task ? To ti v outlooku/kalendáři v telefonu funguje ? Mě to fungovalo naposledy v outloooku/kalendáři v WP 8.1, pod WM10 to podle mě v outlooku/kalendáři nefunguje. Nebo se pletu ?
Různě po netu jsem našel spoustu nářků, že to chybí, ale s tímhle tempem a tahem na branku to asi nikdy v MS neudělají.
Ano je to tak, ve WM10 nic pro tasky v outlooku není. Myslel jsem to tak, že Outlook používám na ntb s W7 a Office2010 a potřebuju task synchronizovat na mobil. Mel jsem 2DAY, fungoval dobře, ale nyní ho nemohu nainstalovat (viz jiný příspěvek)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů