Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tade »

Na L820 po třech letech to bylo sakra znát. Byl vypálen především adresní řádek od internetového prohlížeče - jak v režimu na výšku, tak na šířku.

L950 mám teprve 3 měsíce, ale nedělám si iluze, jak to bude vypadat za půl roku nebo za rok :)

Teoreticky to opravdu řeší reklamace. Otázkou je, komu se do ní bude chtít po zkušenostech s Maďary, které tu na fóru jsou popsané.

Jinak k té barvě origo krytu. Šel jsem do bílé, což bych před lety nikdy netipoval a v porovnání ,,na živo" s černou verzí se mi osobně líbí bílá varianta o dost více. Telefon rozhodně není žádný krasavec, ale v reálu vypadá lépe.
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od amentma »

co sa tyka vzhladu 950 a 950xl, tiez ma nechali na zaciatku chladnym. Ale ked som uvidel nazivo bielu verziu, mal som z nej dobry pocit. cierna mi pride pocitovo taka lacnejsia. Nakoniec som ocenil aj moznost vymenitelnych krytov, mal som hnedy mozo kryt ale pomerne rychlo sa ta koza opotrebovala a ostala smuhava. teraz mam pre zmenu novy cierny mozo kryt, na tom to opotrebenie asi nebude az tak vidno. ale ked sa znici, vratim sa naspat k bielemu plastu.

paradoxne ale prichadzam na to, ze na 950 najviac ocenujem to, ze sa nesnazi byt iphonom. nevadi mi plast, nenariekam ze konkurencia ma hlinik. ale ked vidim vsetky tie samsungy, huawei, xiaomi a dalsich co maju akoze exkluzivny hlinik, bradu s piatimi otvormi ala iphone tak som rad, ze MS v konecnom dosledku zachoval triezvy dizajn.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

hej cinania maju vsetci na jedno kopyto - hlavne urobit hlinik a repro dierky dole... aj ked mne sa napr honor paci - vlastne aj original iPhone sa mi paci - aj s tymi ramcekami tak ako je - na bezramcekovom telefone nic nevidim

kazdopadne 950tka vyzera ako 550 ci lenovo A6000

https://n1.sdlcdn.com/imgs/b/0/3/Lenovo ... -0e496.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

akorat ze je hrubsia ale na nerozoznanie

https://compass-ssl.xboxlive.com/assets ... esktop.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

o ziadnej reprezentativnosti nemoze byt ani rec... skoda - pretoze nekopirovat iPhone a vyzerat elegantne dokazala aj 920, 830, 930
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od finchcz »

kdyz koukam na ten lockscreen u 950ky, hodne nevyuziteho mista + jestli si dobre pamatuju, byla tu i debata ohledne home screenu a mnozstvi informaci na nem dlazdice vs. ikony/widgety... me osobne momentalne staci lock screen :)

Obrázek
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Ale to sa každý dozvie skoro všetko aj bez odblokovania telefónu :D
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od finchcz »

Vsak tohle mam na lock screenu = neodblokovany tel.

Odesláno z mého SM-A510F pomocí Tapatalk
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Jumbo78 »

Bylo by fajn zde řešit budoucnost WP a ne kdejaký problém, který se má řešit jinde...
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Jestli by spíš nebylo fajn mít radost z toho, že sem vůbec ještě někdo leze. Je nás jak šafránu ale žvanírnu rozdělíme do pětadvaceti témat... Blbost.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Pravda Pišta
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Krayzie »

finchcz píše:Vsak tohle mam na lock screenu = neodblokovany tel.
Ale to je presno to, na co narazal imperator. Ktokolvek si zoberie tvoj telefon do ruky vidi "takmer vsetko" aj bez potreby odomknutia.
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od invia »

Sak myslim jde urcit, ktera oznameni maji byt skryta(soukroma) ne? Ale osobne se mi takovy lockscreen nelibi. Bohate mi staci stahnout horni listu
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od amentma »

Ok, cize ked niektori pisu ze vratme sa k teme, tak k Buducnosti W10...

Pred rokom a pol sme sa vo firme rozhodovali, ci ma zlysel standardizovat mobilny OS na firemnych telefonoch, aky je z toho prinos. Ak ano, tak aku platformu. Vzhladom k tomu, ze iOS je uplne inde co sa tyka nakladov na zariadenia, vo vybere bol WP a Android. U nas na IT sme sa jednoznacne postavili na stranu WP, vzhladom na architekturu OS a s tym spojene zabezpecenie zariadeni.

Preco to pisem? Ked uz sme plosne nasadili Windows a ma ho asi 3000 zamestnancov, venovali sme sa aj priblizeniu niektorych sucasti firemnych IS, mame vytvorene appky pre prevadzku, na zber operativnych udajov z terenu, a pod. A teraz sa dostavame do situacie, kedy nam operator uz nedokaze dodavat zariadenia s Windows a ani na volnom trhu nie je lahke ich kupit. A ocakavam, ze s pribudajucim casom sa to iba zhorsi. Po dopredaji Lumii ostane na vyber realne iba jeden model od HP, ktory je cenovo tiez mimo a jeden model od Aceru, ktory sa cenou da akceptovat akurat vo vypredaji v datarte.

Takze este raz bude nejaky kravatak z Microsoftu na seminaroch rozpravat, ze oni s mobilmi nekoncia a system je vo vyvoji, tak mu tresnem po hlave.
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Antuch »

ano, u nás ve společnosti (banka) se loni také přecházelo na mobily s WP/WM...asi to nebude takový počet jako u vás ve firmě, ale vrchní management a ragionální manažeři mají mobily s WM...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

finchcz píše:kdyz koukam na ten lockscreen u 950ky, hodne nevyuziteho mista + jestli si dobre pamatuju, byla tu i debata ohledne home screenu a mnozstvi informaci na nem dlazdice vs. ikony/widgety... me osobne momentalne staci lock screen :)

Obrázek
Parádní v bledě modré to vypadá náramně, hodil by jsi někam tapetu prosím?
zoublu
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon črc 18, 2016 23:54
Zařízení: Lumia 950XL

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od zoublu »

@amentma
Tak to je pěkně v pr.... Teď jen doufat v probuzení Microsoftu (nepravděpodobné) nebo co vymýšlí jiní výrobci, což je takový, ehm, docela nevyzpytatelný (osobně sem zvědav na nový od HP co by měl přijít). Jinak budete mít "pěknou" prácičku s přehozením. Nezávidím...
Uživatelský avatar
yrsej
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: sob úno 06, 2016 12:23
Zařízení: nokia 830

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od yrsej »

tak a vratil som sa po 5 mesiacoch na androide 6 znova k lumii a windowsom,, kupil som cisto novu lumču a teraz stahujem,a nastavujem a aktualizujem a upravujem vzhlad.. ved to poznate :) android ma po case zacal nudit, telefon ktory som mal a jeho operacny system nemal ani spolovice tolko moznosti nastavenia a uprav prostredia,fotoaparatu..ako mam teraz,to sa mi na tom paci,aplikacie mi nechybaju - vsetky co potrebujem mam a funguju,
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

yrsej: Vítej zpět ;-) Nejsi jediný, kdo se vrátil/vrátí.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Rado, už to fakt přeháníš. Tohle je už fakt trollení. Mně android taky připadá nudnější než Windows, občas taky něco nefunguje tak, jak bych chtěla. Každý OS má svá pro a proti, to ty, Pavel a slav nepochopíte, myslíte si, že máte absolutní pravdu. Jste jak bývalý manželův zaměstnavatel, který tvrdil o sobě, že má dokonalý vkus :D
hotovyrado

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od hotovyrado »

Mahtiel > Ty o koze, já o voze... Já píšu o tom, že možnost customizace je u A6 mnohem vyšší, než u W10M, což je neoodiskutovatelný fakt už z principu otevřenosti/uzavřenosti systémů... O tom, co je pro koho nudnější jsem se CÍLENĚ nezmiňoval, anžto subjektivní názory jedinců mě nezajímají..... Zdar

P.S.: Chceš mi snad vnutit názor, že jsem nějaký WM hater? Vždyť mám už třetím rokem Lumii! Já mám jen oči otevřené, což ano - ve zdejším fóru je vlastnost, která se dvakrát nenosí, a to je celé....
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

AHa a ty teda chces otvorit oci aj nam ostatnym..
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů