Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od tgriger »

Mal som iPhone 6S+ a fotky boli tragické. Za dobrého osvetlenia bola 50% šanca že z toho vyjde pekná fotka, za horšieho osvetlenia tragédia.
Neviem ako je na tom 7, ale ja som bol fotením veľmi sklamaný.
I z iOS, vôbec nebol bezproblémový, zamŕzala mi aplikácia Telefón a ako som sa díval na fóre, tak som nebol jediný. A sem tam systém zalagoval.
Ako tu už bolo povedané, dokonalý systém neexistuje, len taký aký ti vyhovuje.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Radim Stehlík píše:HTCJirka: To jsme hrozně potřebovali všichni vědět :-)
Nezávidím (netvrdím, že věřím), ale přijde mi zbytečný se tím takhle ohánět ne? :-D
Tak když se tady někdo porad ohani, ze uzivatel Lumii nemá na iPhone nebo, ze je v jiné prijimove skupine, tak je to proste blabol a je potřeba napsat jak to je.
O penezich to není, tecka.

Jinak oproti Lumiim, S7 a dalsim to foto u iPhone opravdu mizerne je.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

dnes matke ponukli androida u operatora..ked videla ake moznosti ma domaca obrazovka,zostala zarazena ..

daju sa vobec prilepit kontakty na domovsku obrazovku ?.tak aby tam bolo vidiet aj fotka kontaku ?
Katikakus
varování
varování
Příspěvky: 57
Registrován: pát led 30, 2015 9:35
Zařízení: Sony

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Katikakus »

Hosi, mozna by to chtelo nejdriv uklidnit emoce a pak reagovat. Ja nikde nepisu, ze je to tak ve 100% pripadu. Prumerna prodejni cena zarizeni s WP/W10M vsak tady byla nekolikrat publikovana, takze tady neni o cem diskutovat. Muze se vam to nelibit, muzete s tim i nesouhlasit, ale to je tak jedine, co se s tim da udelat. Takze mokry rucnik na hlavu a az vychladnete, muzeme pokracovat v debate.

relouth, samozrejme ze to jde, dokonce jde prilepit i primo zastupce pro prime volani ci psani sms.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mberdych »

mposvar: ok, tady je debata asi zbytecna, každý máme svoji pravdu.

Nicméně než ty tu svoji vymazlenou fotku uděláš, tak já už odcházím, protože právě pomalost celého prostředí i na High end hardwaru (fotak nevyjímaje) je jedna z věcí, kterou mě hlava nebere.

S XL jsem toho moc nenafotil, ale pamatuji si ódy na 920/925, kde jsem měl každou chvíli fotku rozmazanou a tady se to rozplyvalo nad foťákem. Beru s rezervou. Japko je rychlý a slušně kvalitní foťák a skvělá kamera. Ale o tom asi debata není.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

Katikakus píše:
relouth, samozrejme ze to jde, dokonce jde prilepit i primo zastupce pro prime volani ci psani sms.
mozes si pripojit jeden kontakt na domovsku obrazovku a hodit sem screenshot ?
ide to na kazdom androide? matka bude brat huaway p9lite a nemienim tam nic doinstalovavat
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

mberdych
jsi moc rychlý, já ani nestačím reagovat... :-)
Takže ještě zbývá
- celková váha tlf...
- nemožnost výměny baterie uživatelem
Jinak foto na momentky s potřebným ostřením je u iPhone také problém - syn i dcera mají iPhone 6s/plus který jsem jim koupil, takže to denně mohu ověřit i po aktualizacích - na macru a v šeru/tmě je hotovo oproti Lumii 950XL úplně...
Když chtějí poslat opravdu pěknou fotku v detailu či video, řeknou mně a já jim to přepošlu... :-)
Víš, není to zbytečné, já jenom tuto diskuzi vedu pro "pořádek" že dokaži a to nejenom já porovnávat skutečné...
A jak psal Jirka, iPhone na fotu/videu "udělá" i SG6/7 naprosto v pohodě... bohužel tak to je
Katikakus
varování
varování
Příspěvky: 57
Registrován: pát led 30, 2015 9:35
Zařízení: Sony

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Katikakus »

relouth: nevim, jestli to umi kazdy, ale jeste jsem nemel v ruce zadny, ktery by to neumel. A jelikoz to maji i nexusy, tak tipuji, ze to je standardni soucast Androidu:

https://postimg.org/image/mnfnqf3xv/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tady mas navod, jak na to:
http://www.howtogeek.com/219742/how-to- ... n-android/" onclick="window.open(this.href);return false;
enc0re
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát srp 28, 2015 9:37
Zařízení: Lumia 830 White

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od enc0re »

slav píše:
Krayzie píše:steelspace: Nerozumiem, slav aj Pavel tvrdia, ze najlepsi je droid, ze vsetci sa stretneme na android fore. Ty tvrdis, ze najlepsi je iOS. Tak ako to je? Uz som z toho trochu zmateny :-D
Můžeš napsat kde já tvrdím že je nejlepší??
Tvrdím ale že se sejdeme ve vláknech o androidu - protože už z finančních důvodů ( čtu za kolik si kupujete ty své dlaždice) nepůjdete do nakousnutého jablka.
Jaký je teda finanční strop když budete muset přejít?
U mňa napr. 300-350€. Možno aj 400€ ak by to stalo za to. Ale dávať 600-1100€ za telefón? Co som sa pomiatol? To radšej zainvestujem do desktopu a este polka mi ostane. Nevidím význam take peniaze dať za obyčajný telefón...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

@Slav

Můžeš napsat kde já tvrdím že je nejlepší??
Tvrdím ale že se sejdeme ve vláknech o androidu - protože už z finančních důvodů ( čtu za kolik si kupujete ty své dlaždice) nepůjdete do nakousnutého jablka.
Jaký je teda finanční strop když budete muset přejít?


Že ty největší ichtylové mají největší starost o ostatní a kolik jsou ochotni investovat.

Můžu technickou, nepodstatnou? Ačkoli moc nedoufám, že něco kdy pochopíš.

1. Někdo musí přecházet? Hint - kdo přejít chtěl, přešel. Včetně třeba Mahtiel nebo steelspace, se kterýma se dá normálně diskutovat.

2. Můžeš nějak podložit tvůj názor, že se všichni sejdeme android fóru? To je zase nějakej výkřik do tmy?

3. Já si řeknu o služebák jakej chci a dostanu ho, co se mnou?

Zrovna z finančních důvodů, když se teď highend Lumia prodávala za kolik, 7000kč? Nebyls náhodou ty, kdo se tu prsil že dal za LGG3 desítku nebo kolik a že se nezdráháš investovat?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Nepochopil. Nevadí. Třeba příště.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Nikdy jsem nelitoval peněz za telefon který nebyl polotovarem a plnil to co chci já.
My také nelitujeme peněz, nemáme polotovar a plní nám naše smarty s Windows to co chceme my. ;-)
Stejně tak jablečným příznivcům plní a i Androiďákům plní.
Každý si v mobilním světe svobodně najde to své a nepotřebuje mít vnucovanou víru jehovovu. :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od veigy »

co na tom chceš vysvětlovat? Děláš jak kdybys nám řekl něco nového, přelomového... myslím, že ty i my moc dobře víme jak se situace má ;)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od relouth »

nabidli jej huawei p9lite

dik,tak bude rada
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od mposvar »

slav píše:Možná mi oba vysvětlíte toto
když se zjeví v mobilním světě nová aplikace tak je tam

Obrázek

:) :) :)
A co tohle ?
http://smartmania.cz/zvednout-to-ios-ap ... vna-cisla/" onclick="window.open(this.href);return false;

1 : 1 to víš ty "filuto".... :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Teď nedávno vyšla nová aplikace Zvednout to? (neplést s "Můžu to zvednout", ta je proti této chudý příbuzný/mikrodatabáze).Off-line databáze 8000 čísel.A vyšla jen na iOS a Windows 10/Windows 10 Mobile. :tlem:
Asi se to na Android nevyplatilo, tam by se to "rozkradlo" :-D :tlem:

Obrázek

Jóóó Mposvar také :smt023
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Jedna z mála aplikaci která nevyšla na android a ty jsi štěstím bez sebe, někomu stačí málo no....Samozřejmě jsi neopomněl že každý kdo má android je automaticky zloděj. :P
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

To není ta sama, to je jiná a její databáze oproti té Zvednout to? (offline 8000 čísel) je značně chudá.Smiř se s tím, že na Android ji nemáš. ;-)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

htcjirka píše:
Dosavadni uzivatele Lumii asi tezko budou kupovat iPhone za 20k+. Takovych bude fakt jen par. iPhone cili na uplne jinou prijimovou skupinu - opacny konec spektra.
Zpočátku stála více jak 15tis, takže nějakých 20tis není pro kupujícího u iPhone limitující.Já dal za všechny tři 950XL přes 40tis a nelituji, dal bych je znovu, takže nějakych usmrkaných 20tis za telefon je pro mne sranda a cena tudíž pro mne není limitujíci.
Když je telefon obzvláště povedený nekoukám jestli stoji 20 nebo 30tis.Zatáhnu to z jedné vyplaty a ještě me peníze v pohode zbydou na zbytek jako bydleni, jídlo, pohonne hmoty a i nějaké to spoření.
Dat 40k za tři stejné telefony, bez ohledu na značku či OS to už je na Chocholouška, ale prosím, je to tvá věc.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Kvalitni věci si vždy kupuji do zasoby, dva notase, dve auta, hifi audio atd.
Prijde nejaka nehoda, okradeni, blesk, zkrat apod a jak se to hodi, nemusim nic resit, sahnu po druhem klonu a jede se pekne dál během nekolika vterin ;-)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů