Náramky a hodinky pre w10

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

Tak s tím spíše počítej. Většinou když to z vyměňovací pošty odejde druhý den tak je to ok, jak jsem tam nějaký balík viděl déle, tak mi pak přišlo psaní o dph/clu atd... Ale stalo se mi to zatím jen dvakrát u větších balíků (tablet/kamera), u takových malých blbostí jako je tento náramek se mi to ještě nestalo.
Ale platím za vyřízení poště, jezdit do Prahy by se mi neoplatilo.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od iljusin66 »

Šlo to holandskou poštou. Uvidíme. Třeba jen stávkovali nebo byli zavaleni balíkama před vánoci.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od niki66 »

Z gearbestu som objednaval aj ja, na colnici mi to rozbalili a poslali obalku, ze treba dokladovat kolko to stalo atd atd. Proste som sa poplatku nevyhol nakolko si vedeli overit cenu za ktoru sa to na stranke predava. Cize je to o stasti, velke krabice kontroluju viac ako male vecicky. Co sa ale cien tyka, je to strasne smiesne ked je cena dvoj trojnasobna v porovnani s nasimi eshopmi. No ale zas je tu ta reklamacia, posielat to spat do ciny vyjde drahsie ako naramok :D
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

Přesně, na tu cenu nemůžeš vůbec spoléhat. Na všem dražším jsem měl cenu 20 USD, ale celníci nejsou hloupí. Prostě buď máš štěstí nebo ne. Jediné jak se tomu dá vyhnout jsou ty evropské sklady, ale ty ceny jsou zase o to vyšší. Držím palce ať ti to projde, ale podle toho zdržení se spíše připrav že ne :-D Buď rád, že je to jen náramek za pár korun, já měl smůlu že mi vyhmátli tablet za 4 tisíce. I tak se mi to ale oplatilo, u nás stál dvakrát tolik.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od iljusin66 »

slav píše:http://www.17track.net/en
šoupni sem své číslo a uvidíš kde je zásilka
Zásilky které převezme Česká pošta můžeš sledovat pod původním číslem i na jejich webu (postaonline.cz). Každopádně, zásilka byla uvolněna a míří do depa v Malešicích :)
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

Bind Mi Band dnes aktualizována. Už umí upgrade fw náramku a další věci.

Sent from mTalk
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od kleinak »

Zdarec, já jsem také majitelem Bind Mi Band, teprve sice 5dní ale nějaké poznatky už mám, takže nejaké info vám mohu poskytnout.
Nejdřív KLADY
Perfektně sedí na ruce, silikonový pásek se opravdu povedl, neškrábe, nedře, netáhne (mám ho na L ruce)
Samotný Bind Mi Band o něm ani nevím, prostě prcek v silikonovém pouzdře
Výdrž, ta mě zarazila, nenabíjel jsem ho do plna, jelikož jsem nechtěl čekat, tak jen na 73%, ale po těch 5dní mám 50% a říkám, není plně nabit, jelikož je nový a baterie si musí sednout. Za mě BATERIE super výdrž.
Vodě odolný, na sprchování a koupel to stačí, ale zvládlo by to i plavání.
Ukazatel displeje taky OK, vše jednoduché a přehledné.
Notifikace taky fungují, sice né jako na Androidu, je to takové kostrbaté, ale jde to.
ZÁPORY
Těch moc u mě není, ale jsou zásadní a to jsou právě ty notifikace. Všechny fungují ze zpozděním a opravdu slabě. Prostě Baand zavibruje dvakrát, nebo třikrát a pokud se nestihnete podívat na náramek, tak nevíte nic. Kdyby ta vibrace šla nastavit v telefonu, ale bohužel. Když už se stihnete podívat, tak se moc nedozvíte,pouze ikona pořád stejná, volání, sms, emil, baterie, atd. U androidu to jde i s ikonami, ale tady buďme rádi aspoň za to.
Nastavení budíku je taky krkolomné, dokonce se mi stává, že v telefonu žádný budík není, ale Band mi vibruje, ikona ukazuje budík a to 3x po 10min. Nevím jak se toho zbavit.
A notifikace fungují jen s aplikací Notify Mi Bind.
Toť můj rychlí postřeh. Jinak cena je u nás opravdu zlodějina, obajovat u prodejců clo a DPH mě nezajímá, tak ať to nedělají.Já ho koupil na Alze na zkoušku na 2 měsíce za 1500kč.
Jinak tady je za 654 kč. http://eud.dx.com/product/xiaomi-0-42-o ... -844436698" onclick="window.open(this.href);return false;
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Papek »

Ja som kupoval z Gearbestu, raz som mal za 25 a raz za 23 € v akcii. Celkom casto sa opakuju, takze sa netreba unahlit s kupou ak zrovna nie je dobra cena. Tie ceny su u nas fakt zlodejina. Este nejakych 30-35 € by som pochopil, ale nie dvojnasobok a viac ... :???:
Co sa tyka baterky, tak mi klesne za den okolo 5-6 %. Inak notifikacie by mohli zostavat dlhsie na displeji, ale toto je problem aj v iOS, pravdepodobne je to priamo v naramku natvrdo nastavene, ako dlho sa notifikacia zobrazi.
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od kleinak »

Nový poznatek.
Sice vlastním Bind Mi Band o Xiaomi teprve týden ,ale právě včera přišla nová aktualizace a posunula o další krůček Bind k lepšímu používání.
Přibylo datum pod hodiny, takže teď mám přehled i o dni, sice v angličtitě,ale i tak palec na horu.
Dále přibyla možnost číst všechny aktivity na displeji, pouhým točením ruky v zápěstí, tak jak to doposud šlo pouze u hodin.
A všiml jsem si, že se změnila ikona notifikací sms.
Toť zatím vše z nejnovějšího mého postřehu, testuji to na telefonu L950. :) :) :)
Kdo další má nějaké zkušenosti?????
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

No ono to není tak úplně aplikací. Já si náramek aktualizoval přes telefon s androidem a fungovalo mi to všechno už na Štědrý den. Ale tím jak vyšla v pondělí aktualizace aplikace Bind Mi Band, která už umí i aktualizovat FW v náramku, tak se aktualizoval i tobě :) Je super, že se tomu věnují, proto jsem tu appku koupil, ať je podpořím.
Hodně se mi líbí výdrž baterky náramku. Nabíjel jsem ho minulý pátek, když mi přišel a teď po týdnu mám 75%. To si s ním dost hraju a mám zapnuté všechny notifikace v telefonu a na noc to sledování spánku i s měřením tepu.
tascert
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od tascert »

Jak rychlou máte odezvu na příchozí hovor? Mám pocit, že mail, SMS i VIBER fungují celkem rychle, ale příchozí hovor nic. Pro mě byl hlavní důvod koupě upozornění na volání v hlučném prostředí. Tak zatím zklamání.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mich77 »

Náramek nevibruje při příchozím hovoru. Upozorňuje až na věci v notifikačním centru, takže až je nepřijatý hovor. Mně teď víc vadí, že když na něco upozorní, tak to v tom přehledu nezůstane. Myslím že to před aktualizaci nedělalo. Musím pak na Startu hledat, proč vlastně vibroval a co je nového.

Sent from mTalk
tascert
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od tascert »

Aha. Dík za vysvětlení. To znamená, že mě upozorní až na nepřijatý hovor, který zaregistruje notifikační centrum. Aspoň tak.
Někde se psalo, že v nějaké budoucí aktualizaci MS umožní přímou komunikaci. Pak by to mohlo fungovat.
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od kleinak »

Mich77 - Také jsem zakoupil licenci, ale pouze za 50kč na rok, jelikož mě stále Miband nepřesvědčil , tak ho prostě vrátím, kupoval jsem ho na Alze a prodloužil jsem si dobu vrácení na 2měsíce. Proto jsem akceptoval i cenu, která je na Alze dost přestřelená 1600kč.
Používám na něm vše, kroky,spánek,datum,čas, vibraci, notifikace, prostě max. využití a zápřah.
Jasně, je to dobrá věcička, perfektní výdrž a ergonomie, to ano,ale chtěl bych víc.
Když už se náramek ovládá přes telefon, tak bych chtěl si nastavit i vibraci. Jelikož ta vibrace při hovoru je mizerná a než stihnu pohotově zareagovat, vyhrnout si rukáv, pokud nemám ruce zrovna špinavé, tak nic nepoznám.
Teď to budu teprve testovat v práci, pracuji se strojem a obávám se, že než ho stihnu vypnout, tak stejně nic nezjistím a na stroji potřebuji dvě ruce.
Přece to není tak složité, prostě nastavím si v telefonu, třeba aby to při hovoru vibrovalo aspoň 10X, když už to oznamuje po zkončeném hovoru a nikoliv na příchozí hovor.
Dále mám problém s budíkem, ať ho nastavím jak chci, stejně mě nebudí, prostě jsem ho ještě nerozchodil.
Ono i komunikace s bluetooth není nic extra, prostě to někdy připojené je a někdy ne, na 100% mi to nefunguje, zatím.
Takže budu dále testovat a uvidím, mám na to ještě 6týdnů.
Jinak ANO, my s W10M můžeme být rádi aspoň za tohle, to je fakt, ono toho totiž ani MOC na výběr není. :???: :???:
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od street-dog »

Zdravíčko, existuje pro W10Mobile podobná appka pro Xiaomi náramek jako je u androidu Tools & Mi Band ? Díky :)
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Proky_cze »

K Xiaomi MiBand 2 používám dvě aplikace: Bind Mi Band (pro přehled aktivit) a Notify Mi Band (pro nastavování notifikací).
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od zlieva »

Myslím, že ani iné aplikácie nie sú. Buďme radi aspoň za to.
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Proky_cze »

Po pravdě řečeno, ty dvě apky stačí. O víkendu jsem kamarádovi nastavoval oficiální aplikaci na jeho Androidím telefonu. No málem mě jeblo ;). Než jsem došel k tomu, co kde nastavit atd. Jsou tam mraky možností, k tomu ještě jedna dávka nastavení a možností ;). Na WM10 nastaveno za 2 min, u něj snad 20....
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od street-dog »

Ty dvě mám taky :) myslel jsem si to, že další nebude :( tady na té androidí se mi líbí, že si můžeš nastavit i jméno volajícího apod.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů