Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

Pogo - není, já ti to i věřím. Ale nedokážu pochopit, že tu někteří stále na konkrétní popis problémů reagují tak, že takové problémy nemají a že se systémem není žádný potíž. Ale holt na fóru se asi smí jen chválit a mít trvalou erekci z toho, vůbec můžu mít WM10, i když 8.1 běžely lépe. Nechci se stát nějakým synonymem pro trolla, co nesouhlasí s určitými zdejšími rádoby experty, tak už se vzdám komentářů.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od TomasSX1 »

Problem je ten ze vy sa chytate kazdej slamky, kazdeho bugu, kazdej chyby a popritom tu robite ako keby konkurencne OS nemaly ziadne chyby, nesekali, nemrzli, atd atd. Len si vezmi taky Android presiel kolkymi rokmi vyvoja a verzii?! a je ten system bez chyb? nie, nie je.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od tgriger »

Neviem kam presne to patrí, každopádne som pri používaní iPhone náhodou zitil vec, ktorá mi funguje i po prechode na Windows Phone, čo ma veľmi potešilo.
Historicky mám kalendár i na Google, čo asi nie som jediný. Mám tam ale aj zdieľaný kalendár od manželky.Ten som na iPhone a ani na Windows Phone nevidel.
Jasné dá sa to riešiť aplikáciou tretej strany, ale to som nechcel.
A viete čo, ono to ide.
Stačí na stránke https://calendar.google.com/calendar/iphoneselect" onclick="window.open(this.href);return false; zaškrtnúť čo chcete zo zdieľaných kalendárov vidieť a zobrazia sa na Windows Phone i iPhone vo vstavaných kalendár aplikáciách.
Snáď to niekomu pomôže.
Ak to tu už padlo, tak sa ospravedlňujem za zbytočný príspevok.

Sent from mTalk
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Koukám, že se tady náhle změnilo časové pásmo :)
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Fjuzyx píše:hotovyrado: Takhle je to tutovka, že se to v každém měsíci vyresetuje stejně :) . Jak se to děje u tebe, když nastavíš datum na 31? Bude se to resetovat ob měsíc? Zkouknul jsem to a máš pravdu, ale v reálu jsem si toho nevšiml, protože resetuju 10. den v měsíci.
Nastavit datum na 31 nejde, jen 1-28

TomasSX1 > vidim to obracene.... Kazdy problem WM "nekteri" bagatelizuji s tim je je to jen ojedinely problem.. totez u problemu cislo 2, 3, 15... Data meter je v mych ocich celkem zasadni vec, bez dat jsem mohl zustat u Siemensu C25.... Ale jak jsem uz uvedl vyse, nestezuji si, neplivu.... uz je mi W10M fu(c)k, jen se smeju tem, co musi snaset jeho chyby, coz nastesti uz neni muj problem.. Z me strany k tomuto vse.

Mimochodem, data mi v Lumii 640 prestala jit. Jsou vsude povolena, zkousim SIMku Kaktusu, Megafon RUS, Vodafone UA... Nikde nejdou.... Ale holt "se chytám každého bugu", ono je asi normální, když je smartphone bez mobilních dat....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

a naco chces nastavit na 31. ? jakoze chces furt koncom mesiaca ? ci chces stale 31. bezohladu na to aky je mesiac ? :D :D tak to staci nastavit na prvého a mas to vlastne stale zaciatkom mesiaca :)
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Chci 30. Dnes se mi obnovuje datový balíček, a je 30. Opravdu má každý měsíc 28 dnů? :-)

Ale ve své podstatě je jedno, co tam nastavím, když data vůbec nejdou, že? Telefon jsme měl jako primární do 2.12., do té doby data šla.... až do dneška tam SIM s daty od toho data nebyla
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

a ked si das prvého ? tak ti obnovi datovy balicek o polnoci prvého - snad nemas u operatora nastavene obnovovanie 30.teho - ako to potom robi vo februari ?
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Jde o princip! Ne o žádný datový limit, který mi vždy zůstane! Připadá Ti normální že můžeš nastavit jako datum obnovy dat rozmezí 1-28?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

No operator urcite nedava po 28. obnovovanie balickov lebo by sam mal problem s mesiacmi... takze to moze dat na prvého... ked nemas data na pausal ale sa ti obnovia dnes lebo si si dnes obnovil nejaky datovy balicek - tak si to urobil jednorazovo a na to tam je polozka jednorazovo kde si nastavis napr 30 dni...
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Na předplacence (Kaktus) běhá datový plán tak, jak si jej zapnu... navíc jak jsem už řekl, jde O PRINCIP!! To je totéž, jako by na číselníku dialeru byla čísla 0-8 a devítka tam chyběla proboha!

Jinak po soft resetu jsem data rozjel, ale nastavení limitu stále 1-28, přitom start balíčku mám a chci na 30!!! Chvála Bohu, že "tohle" mám jen jako sekundární přístroj, když přiletím do Česka, což není až tak často...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

hotovyrado píše:Na předplacence (Kaktus) běhá datový plán tak, jak si jej zapnu...
Takze ked si nastavis 30.teho data v januari - tak ti skoncia kedy ? 30teho febraura ked ma 28.dni ? nastav si dnes jednorazovo na 30 dni a mas to naisto dobre :) na androide ked si nastavis 30.teho ? tak ako ti pocita data ? a ako ti tie data od 30teho pocita ten kaktus ? :) bo nakoniec zistime ze tu zbytocne moc vykrikujes :)
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Asi jsi mě nepochopil... já tam nemohu nastavit 30! V nastavení datového plánu je roletka s čísly pouze 1-28!!!


Zde je screen....

http://1url.cz/CtpqS" onclick="window.open(this.href);return false;
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

V mesacnom áno ale môžeš nastaviť limit jednorazový ktorý sa ti bude počítať od dnes stanovený počet dni
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Proč bych se měl škrábat levou rukou za pravým uchem? PROČ??? Telefon má sloužit mi, ne naopak!
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

A ako to mas a ako to funguje na androide ? :-) pocita ti 30 dni od 30teho ? A potom každý mesiac 30 dni od posledneho 30teho dna ?
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Jasně že jo, ale dyť to tak fungovalo i u Osmiček.... vybral sis LIBOVOLNÉ datum jako začátek datového cyklu... tohle je prostě další bug.... A to už nemluvím, že Ti systém nesežere 1,5GB ale musíš nacvakat 1536MB :-)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

1.5 GB napsat jde - stačí pouze přepnout z MB na GB - vyzkoušeno na ofic. buildu. Jednorázový datový tarif si můžeš nastavit jak chceš. Měsíční a tedy opakující se je tam 1-28 - tobě to zřejmě přijde nelogické, já s tím problém nemám. Jediný bug který v datech je, je pro mě to, že nastavím 15. a uloží se 14.
EDIT: Sorry, 1.5 opravdu nejde - nastaví to na 1 - myslel jsem, že Tě to nepustí vůbec
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4rg5k" onclick="window.open(this.href);return false;

Toto by malo pomôcť a ma to aj funkciu co vyžaduješ + pekný livetile a grafy
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

pogo8303 píše: Měsíční a tedy opakující se je tam 1-28 - tobě to zřejmě přijde nelogické
To snad nemyslíš vážně! Obvyklý počet dnů v měsíci je +2/+3 proti 28 dnům! Pokud někdo má začátek periody 30, tak opravdu má data ze zbylých dnů dopočítávat? K čemu pak takový Data meter je?
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů