Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

skus dat ten kurzor pred alebo za - nie len cele slovo oznacit ... viem ze mne to tak robi ze niekedy to takto ponukne a niekedy sa to inak pridat..ale myslim ze ked ho nema v svojej databaze tak to ide pridat vzdy
lld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned úno 18, 2007 18:25
Zařízení: HTC 8310, HTC Uni, HTC HD2, Lumia 920, Lumia 950

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od lld »

Kdyby ho měla v databázi, tak by mi ho měla nabídnout dole, ne?
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od joeslovakia »

pogo8303 píše:relouth:: napsal snad dost jasně, proč to musí vypnout ne? Kvůli BT bugu :)
joeslovakia:: stačí, když vypneš bluetooth a při vytáčení koukneš na dialer, a odškrtneš bluetooth ikonu - netřeba restartovat telefon (alespoň v insideru to takhle funguje - v norm. buildu jsem ještě z auta netelefonoval, tak vyzkoušel a dej vědět) :)
EDIT: relouth:: jo sorry - já jsem špatně četl - takhle bluetooth vypnout netřeba, to jo, ale stejně to nezamezí tomu, že se ti to automaticky bude pokoušet vytáčet s bluetooth zařízením i když zrovna nemáš žádný spárovaný...
pokym nerestartujem telefon tak to v dialeri musim vypinat pri kazdom hovore. asi to je nejaky bug
Garp69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: čtv dub 10, 2014 22:43
Zařízení: MS Lumia 950 (WM_10), Nokia Lumia 925 (WP8.1),

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Garp69 »

lld píše:Nevíte někdo, jakým způsobem se klávesnice dá naučit slovo ? Napíšu nesmyslný shluk písmen, kliknu na to a objeví se před tím +. Napíšu normální slovo, třeba příjmení a nic.
Napiš třeba příjmení, dej mezeru a pak "Backspace" (myslím že se tak jmenuje klávesa, kterou mažeš písmena[emoji4]). Pak ti tam to + naskočí..
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

joeslovakia: skus proste nevypinat BT ;)
viem ze to problem neriesi,ale odstrani ho
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

Důležitý je, že ti tu spousta lidí napíše, že systém funguje správně :-D
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

kks..mat ja cas na to,aby som behal po droid forach a hladal temy,kde sa riesi problem so systemom a potom tam trolloval :-D
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

jj to je jak hotovy rado - ktory nema cas sa windowsami ani zapodievat - a denne napise do tem o windowse desiatky prispevkov a sam ma androida - pritom mu je WM ukradnuty :D
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Tak rado Windows aspoň měl, ne jak ten druhej pacient s mesiášským komplexem.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Mal mal ved aj ma na navigaciu - len v kazdom prispevku pise "ode mne k windowsum vse" a za tym este 10x :D
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Tade »

Toho spamovýho experta, který nás přišel vysvobodit z otroctví asi netřeba komentovat :-D Rado má sice vyšší životní cíle a neztrácí čas ... to ale znamená, že jedním z koníčků je toto fórum, jinak si tu aktivitu tady představit nedokážu. Asi jako kdybych chodil obhajovat WM na Android fóra ... slušnej úlet :-D Narozdíl od prvně zmíněného má ale aspoň pojem o čem mluví.
lld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned úno 18, 2007 18:25
Zařízení: HTC 8310, HTC Uni, HTC HD2, Lumia 920, Lumia 950

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od lld »

Garp69 píše:
lld píše:Nevíte někdo, jakým způsobem se klávesnice dá naučit slovo ? Napíšu nesmyslný shluk písmen, kliknu na to a objeví se před tím +. Napíšu normální slovo, třeba příjmení a nic.
Napiš třeba příjmení, dej mezeru a pak "Backspace" (myslím že se tak jmenuje klávesa, kterou mažeš písmena[emoji4]). Pak ti tam to + naskočí..
Ani tak ne

Sent from mTalk
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

Radime stehliku je tak tezke pochopit ze to, ze mi system vyhovuje muze zaroven znamenat, ze vim že neni dokonaly a napr. BT bug neni pro me nic zasadniho? Chapu, ze ses z wm10 naštvanej, ale tobě uz snad vadi i to, ze musis každej druhej den nabíjet telefon...
IgorR
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 26, 2016 20:23
Zařízení: L930

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od IgorR »

joeslovakia píše:ja taky problem nemam. skor mam problem ze ak cez Bluetooth prepojim telefon s autoradiom alebo inym zariadenim potom odpojim a vypnem Bluetooth, tak pri volaniach sa mi automaticky samo zapne Bluetooth a nic nepocujem a musim vypnut Bluetooth. robi to dovtedy kym nerestartujem telefon
Tak to sa mi stáva niekedy tiež, ale iba občas. Neprišiel som na to čo to spôsobuje.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

IgorR píše:Mne to isté robí na 930. Telefonujem a odrazu hovor zmĺkne a vytáčam iné číslo. Zistil som, že senzor priblíženia je veľmi citlivý a stačí nejaký pohyb mobilu pri hovore a následne sa rozsvieti a tým aj odblokuje displej a už sa stačí len časťou tváre dotknúť niektorého kontaktu v zoznamu a hľa, voláš svetom. Dosť ma to na tomto inak slušnom telefóne irituje, treba veľmi dávať pozor pri telefonovaní, ako sa drží mobil pri uchu :roll:
Igor takze to je aj nie je bug windowsu - ale na 8.1 to nerobilo a nerobi to ani mne na 950tke - takze skor taka nespolupraca 830tky s desiatkami ze staci malinko svetla a uz sa odblokuje a uz to ide - aj ked je to divne pretoze ked oddialis telefon od ucha tak je ta obrazovka s "telefonátom" nie historia hovorov - na to by si potreboval dat napr sipku späť a az tak sa este raz dotknut kontaktu - v pripade ze si tocil z dialera - keby z kontaktov tak opat sipka spat potom sa dotknut kontaktu a potom este v tej karte vytocit... ono skor urobi to ze da pridat hovor akoby..
IgorR
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 26, 2016 20:23
Zařízení: L930

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od IgorR »

imperator píše:
IgorR píše:... ono skor urobi to ze da pridat hovor akoby..
Áno, vyzerá to, ako keby sa pridal ďalší hovor, zo zoznamu hovorov. Je to dosť nepríjemná "vlastnosť"
Garp69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: čtv dub 10, 2014 22:43
Zařízení: MS Lumia 950 (WM_10), Nokia Lumia 925 (WP8.1),

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Garp69 »

CO::Napiš třeba příjmení, dej mezeru a pak "Backspace" (myslím že se tak jmenuje klávesa, kterou mažeš písmena[emoji4]). Pak ti tam to + naskočí.::

Ani tak ne
U mě to funguje jak při psaní sms tak na WhatsApp
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Igor ved to lenze mne sa to za rok na 950tke nestalo ani raz a ocovi na 830tke dost casto a stava sa aj ze sa hovor zrusi co by mohlo suvisiet s "fantomovym dotykom" + vyzera to ze to robi na x30 zariadeniach asi
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Jelikož jsem už s primárním přístrojem přešel "jinam", neřešil jsem to, nyní jsem si do L640 koupil ještě jednu SIMku, chci nastavit datový limit. Obnova limitu pouze v rozmezí 1-28 dne v měsící? U MS je každý měsíc krátký jako únor? Neeee, za normálních okolností bych byl nasraný, nebo bych řekl, že stav mobilních Woken je k pláči, ale nyní se už té parodii na mobilní OS jen a jen směju.....
Fjuzyx
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 30, 2016 9:59
Zařízení: L640 LTE, L950XL DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Fjuzyx »

hotovyrado: Takhle je to tutovka, že se to v každém měsíci vyresetuje stejně :) . Jak se to děje u tebe, když nastavíš datum na 31? Bude se to resetovat ob měsíc? Zkouknul jsem to a máš pravdu, ale v reálu jsem si toho nevšiml, protože resetuju 10. den v měsíci.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 46 hostů