Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

mam len outlook mail..a ako kalendar pouzivam one calendar

ten clovek komu som to poslal nic nepotvrdzoval..proste sa mu v kalendari objavila nova udalost..normalne ma upodozrieval,ze som sa mu hral s telefonom..ja som to tiez netusil,ze sa to da takto zdielat..inak to je skvela vec
Bacon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pát črc 25, 2014 3:03
Zařízení: Nokia Lumia 830

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Bacon »

Tak ona to není žádná magie, pouze mail odeslaný ve speciálním formátu, kterému Google rozumí. Všechno ostatní se děje na straně Googlu.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

a ten clovek ma outlook ucet alebo iny ?

inak - teraz som pozeral nejake videa na mytube + browsing cez edge - 12% za polhodinu - cize za hodinu 24...
tak som si skusil nechat tak telefon polozeny - glance zapnuty - odmerany cas polhodina a 3% dole :-o sak to je 6% dole pri necinnosti - softreset som robil viackrat pocas cca tyzdna ved aj dnes jeden - navigaciu som nepouzival...v setrici baterii nic nezvycajne na pozadi a pod. a ja ze co nabijam dobre ze nie trikrat denne - ale nebolo mi to divne lebo vela browsujem cez slnko a pod. - takze proste masaker - a ani neviem co s tym mam tam len standartne veci atd - sync kazdu hodinu mailov a spol - zeby HR ? nechce sa mi do toho :-/

EDIT : ved to je za 12 hodin 72% bez toho aby som sa telefonu dotkol lol - cize od rana sa ani vecera poriadne nedozije... a vobec sa mi z toho mala co tam mam nechce selektivne vyberat co by to mohlo byt a zakazovat postupne :???:
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

ten clovek mal len gmail

nemas slaby signal ? nfc mas vypnute a podobne svinstva ?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Hrej sak všetko jak normal ani neviem odkedy to mam - nemal som cas to sledovať ale bolo mi divne že cez noc mam menej + nabíjačka pomalsie nabija - ale aj tak som sem tam rýchlo dobilba a nejak sa nezahrieval tak ma nenapadlo - ale ja som HR nerobil od kupy a to bola este ta prvá verzia - najviac mam podozrenie na AU alebo nejaký minulý update

EDIT : možno by nebolo odveci nainštalovať visual štúdio a cez task manager pozrieť ktorá app najviac vytazuje procak - možno by som tomu prišiel na klb keď šetrič batérie vie prd
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Nemusíš instalovat Visual studio, stačí v nastaveni telefonu nastavit developer mode + portál zařízení a pak to stačí sledovat z jiného zařízení na LAN pomocí IP adresy telefonu a webového prohlížeče [emoji4]
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

Da sa aj priamo z mobilu ak napíšeš tu adresu co ukaze
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

https://s16.postimg.org/jn71h5jat/media_background.png" onclick="window.open(this.href);return false;

masaker - media background 70% a idle proceses 30% - cize bezne 90% procaku vytazenych... ten media background šípim že tam mohol nechať napr mytube...
a teraz som ho restartol tak 99% mi berie syste idle proces :-/ to je strane vela 99% cpu vytazit idle procesom :-o
Bacon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pát črc 25, 2014 3:03
Zařízení: Nokia Lumia 830

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Bacon »

Pokud to funguje stejně jako na PC, tak idle process nic nedělá, ničemu nevadí a chceš ho mít co nejvyšší. V podstatě zobrazuje, kolik % počítače nic nedělá. Po restartu je 10 % využito, 90 % je idle.
hery
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: čtv led 09, 2014 7:22
Zařízení: Nokia Lumia 720 v záloze, nyni Lumia 640 LTE

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hery »

System idle proces ukazuje na NEvyužizí systému! Je to trochu matoucí...http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=916&t=958704" onclick="window.open(this.href);return false;
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

hah.. ale potom tam je aj performance polozka - kde vidno vytazenie cpu - a mam ho vytazene na 30-40% - teraz to kleslo na 22% - vie si prosim niekto zapnut ten rezim vyvojara a dat si do edgu localhost a pozriet kolko mate v performance vytazenie cpu bezne ? tak to potom ten proces nedohladam ani tolko

tak uz mi to kleslo na 4% na homescreene co je podla mna ok - cize ten mediabackground mi zral cca polovicu procaku - preto sa mi dlho ukladali fotky, lagoval whatsapp a vsetky tie veci... :evil: ale kto mi ho tam zasekol ... vidim to len na mytube... lebo hudbu nepocuvam ani nic ine
jerzybrot
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 07, 2013 19:33
Zařízení: Microsoft Lumia 640 XL LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od jerzybrot »

Ahoj mám problém, neaktualizují se mi živé dlaždice pošty a kalendáře, nevíte někdo co s tím? V procesech to povolené mám, oznámení v liště chodí v pohodě, nevím co s tím, to samé i aplikace bouřky. Díky moc.
gorby1
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 08, 2016 19:01
Zařízení: Microsoft Lumia

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od gorby1 »

Dnes jsem si pořídil k mé 950xl Display dock. Mám starší monitor Benq. Pořídil jsem si adaptér na hdmi a vše připojil. Okamžitě začalo fungovat zobrazování i bezdrátová klávesnice s myší. Jsem nadšený, jak všechno svižně funguje. Je pravda, že univerzálních aplikací ještě moc není - našel jsem na webu jejich seznam cca 50, ale začínají přibývat. Můj starej notebook Dell dám do skříně. Baví mne, že po připojení jednoho kablíku je vše okamžitě k dispozici, žádné čekání na start Windows. Tolik mé první zkušenosti.
gorby1
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 08, 2016 19:01
Zařízení: Microsoft Lumia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od gorby1 »

Ještě doplním můj předchozí příspěvek. Těch universálních aplikací je cca 75 a 64 her. Jejich seznam je např. tady: https://www.finder.com.au/complete-list ... -and-games" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak jsem zatím perfektně spokojený. Jediný "problém" který neumím vyřešit je změna klávesy "y" za "z" na bezdrátové klávesnici. Není to bluetooth klávesnice, ale obyčejný bezdrátový set s myší např. k televizi, ale funguje na 100%. A jak jsem četl, tak se připravuje další vylepšení pro continuum.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Mám pro tebe blbou zprávu [emoji2] ten seznam je špatný... Namátkou tam chybí třeba skvělý mTalk, nebo hra Sokoban. Naopak tam přebývá Tapatalk, který UWP není...
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Chybí tam toho spousta... Viber, VKontakte, Вести, aplikace od Яндекс, Oдноклассники, РИА Новости....
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

[emoji2][emoji2][emoji2]
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Jo, a taky pěkné ruské prográmky k "legálnímu" sledování IPTV. Za JEDEN DOLAR měsíčně kompletní Full paket NTV++

http://www.lyngsat.com/packages/NTV-Plus.html

(189 kanálů) ve špičkové kvalitě... HD s bitratem 10000+ přijde vhod při dobré konektivitě :-) A pak, že jsou W10M mrtvé :-)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

qwerty píše:Da sa aj priamo z mobilu ak napíšeš tu adresu co ukaze
Aku adresu mi kde ukaze? Developer mod som zapol
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Localhost ak chceš priamo z mobilu ale to neodporúčam

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 40#p403094" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů