Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

I ten Jihokorejec Lee zni velmi pravdepodobne :D A ani neumi napsat spravne nazev platku ze ktereho to prevzali.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Už je to ve více seriozních medií.Jinak další případ shořelého Note 7 a přitom již z edice "bezpečného".
http://www.phonearena.com/news/Owner-of ... ed_id85882" onclick="window.open(this.href);return false;
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

A? Bezpecne iPhony taky obcas bouchnou, notebooky apod. Pokud se dotycnemu prehrival i ten Macbook jako mne, tak v kombinaci s prehratym Notem to mohla byt vybusna kombinace. BTW k Samsungum se stribrny kablik nedodava, ale tim to nechci na nej rozhodne svadet.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tady uz to prekrocilo urcite hranice a Note 7 je casovana bomba i po vymene a zrejme s dozivotni nalepkou zakazu pouzivani.Je evidentni, ze Samsungu se problémy vyresit nepodarilo a mel by byt prodej Note 7 zcela zastaven, všechny kusy vykoupeny zpet a zniceny.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

OMG, jdi jim to do Samsungu rict. Potrebuji nejspis nekoho jako jsi ty. Pak navstiv Apple a pripomen jim toto http://www.phonearena.com/news/Apple-iP ... an_id45291" onclick="window.open(this.href);return false;
Nastesti Windows pouziva uz tak malo lidi, ze se nikomu nic stat nemuze a tech par kusu co prodaji si jiste ohlidaji. (bohuzel, zacinal jsem s WM a klidne bych ho pouzival dal, kdyby to nepohnojili)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tady vůbec neřešíme systém a nemá to nic společného s OS.Ikdyby mel Note 7 W10M, nic to neřeší a platí stejná pravidla, tak proč do toho motáš OS?
Uf, tomu se říká hodně slušná dávka, takhle tvrdohlavě a hloupě bagatelizovat tento mega problém, který nemá v historii srovnání.
legoss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: sob pro 05, 2015 22:28
Zařízení: Iphone 6s plus 128gb
Bydliště: Trnava, SK

Re: Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od legoss »

Obdivujem že máš toľko času a energie sledovať všetko okolo nota. Nezamestnaný? :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Koníček, sleduji všechny značky ;-)
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

htcjirka píše:Tady vůbec neřešíme systém a nemá to nic společného s OS.Ikdyby mel Note 7 W10M, nic to neřeší a platí stejná pravidla, tak proč do toho motáš OS?
Uf, tomu se říká hodně slušná dávka, takhle tvrdohlavě a hloupě bagatelizovat tento mega problém, který nemá v historii srovnání.
Prosim te, je ti 37, argumentacne jsi na tom jak nekteri pubertaci s iPhonama zde v prispevcich.
A ano, kdyz jsem napsal WP, mel jsem jmenovat vyrobce, za tuto chybu se ti hluboce omlouvam, ale asi jsem se domnival, ze clovek s takovym prehledem jako ty nebude ze sebe delat hlupaka a pochopi to.
Radeji jdi psat do vlakna, kde mas nejakou osobni zkusenost. Zatim je to jedna pani povidala a domnivam se..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Platí stále to co jsem napsal ve 12.39, fakta a dostatečná + potvrzená jsou venku.Suma sumarum realita, žadné jedna paní povídala.A když už některé statní/mezinárodní instituce zakáží používat tento model v letadlech, někde i ve veřejných prostředcích, rozhodne to není kvůli par případům a ani nafouknuta bublina, ale dosti krutá realita.Takze zadne puberťácke reakce, ale realita, které se někdo tvrdošíjně o hloupě dětinsky brání.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

A uz sis vsiml, ze krome 2 /vcetne vcerejsi zpravy o vymenenem kusu/ neni logo Samsungu? Ze Samsung zjistil, ze vetsina z tech hlaseni byla neopodstatnena? Ze i k tomu dnesnimu neni pripojen samsung kablik, ale nejaky stribrny, takze mozna i nabijecka nebyla Samsungu?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

A uz sis vsiml, ze krome 2 /vcetne vcerejsi zpravy o vymenenem kusu/ neni logo Samsungu?
Opet spatne, v Cine, Japonsku, Jižni Korei a dalsich zemich je nejen Samsung Galaxy Note 7 prodavan bez loga výrobce, zacalo se s tim uz u S7 a S7 Edge.Pro začátek staci clanek na Mobilmanii - Všimli jste si? Galaxy S7 bude v některých zemích bez loga výrobce.Doporucuji se vzdělat. ;-)
vymazání loga z čelní strany telefonů údajně „posiluje značku Galaxy a také zvyšuje samotný zájem o tyto produkty“. A zatímco modely v Západní Evropě a v USA budou mít nad displejem logo Samsung, stejné modely v Jižní Koreji, Číně a Japonsku budou bez loga.U Galaxy A8, Galaxy Active, Galaxy S5 Neo či u Gear S2 opět v názvu chybí označení „ Samsung“.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

To jsi ovsem nenapsal nic noveho, ty vzdelance. Ale vetsina vybuchu je z USA :-D
a zaznamenal jsi, ze u toho noveho vybuchu opet nechtel majitel predat telefon Samsungu k prosetreni a radeji to zverejnil?
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cleric »

A prý že velký průser https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mo ... radku.html
Zas jen nafouklá bublina co z toho udělal média. Až po čase vyplouvá napovrch, že lidi jsou jen vyčůraní jak mraky.....
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mposvar »

Mně z toho, že MS končí s výrobou Lumií taky bouchla ne sice baterie, ale p.r.d.e.l, a nikde o tom nepíšu (tedy až tady) :-)
Jinak u lidí klasika, po povodních každý vytopený..... Prachy
A za mne k Note respect...Velmi povedený telefon, mají ho u nás a měl jsem tu možnost si ho zkusit a proto můj koment a s Lumií mizím... :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

A za mne k Note respect...
No právě,, chtěl jsem ho zkusit a takhle to dodrbou :-( A ani na nové, bezpečné kusy není spolehnutí jak ukázaly nové zprávy a Samsung je k dnešnímu datu potvrdil..Ne jako někteří omlouvači a vyvraceči zde..
Samsung potvrdil/uznal nahlasene stiznosti/problémy i s novymi/bezpečnými jednotkami, které trpi obcasnym prehrivaním.Takže žádná nafouknutá bublina.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mposvar »

Když android - Note byla/je volba.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel tady jde o prehrivani prechazejici v pozar :roll: (a ne kvůli neorigo prislusenství, ci palubce/slunicko/navigace, ci uzivateli), není třeba to bagatelizovat.Uvidime co na to treti opravna revize Note 7.Pak Note 7, pokud bude konecne bezpecny, dotřetice, rád vyzkouším.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mposvar »

Napsal jsem že mizím...
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nAscA »

To je tak, kdyz Cesi maji vice jasno, nez to co rikaji fakta :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů