Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Tomet »

Jj tlačítko Windows už mám vypálené, ale neřeším to. Víc mi vadí, že svítí ten glance. Nabíjim teď tak, že otočím telefon displejem dolu a položím na něj nabíječku což není moc praktické.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Marty04 »

Já telefonu přehodím přes proximity hadřík na brýle a je to.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Tomet »

Super, díky za tip. Ani jsem nevěděl, že sensor reaguje při nabíjení.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Tedy »

Tomet píše:Jj tlačítko Windows už mám vypálené, ale neřeším to. Víc mi vadí, že svítí ten glance. Nabíjim teď tak, že otočím telefon displejem dolu a položím na něj nabíječku což není moc praktické.
Sry za ot, mám smartphone také s AMOLEDem, při normalnim používání si ničeho ani při důkladném zkoumání nevsimnu, nahodil jsem testovací aplikaci a dal zobrazit šedou barvu, přes celou obrazovku, jak na auto tak na max jas a něco málo je vidět.
Klasika horní stavová lišta a spodní která je vždy černá s tlačítky, jsou oproti zbytku o odstín světlejší ale opravdu málo ty symboly tam budou asi taky, při neustálém cuceni je lze prakticky neznatelně zahlédnout, to je tak vše.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

tak restart pri edgi dnes... takze ani AU este neni neprestrelny lol
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Tedy »

Koukám že stabilita a funkčnost mobilních Win šla do kopru...mě to tehdy na 640ce ale šlapalo bez potíží.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

Systém jako takový mi připadá fajný, spíše některé aplikace stojí za starou belu.

- Jsem malé, blbé ale i tak šikovné -
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

viete mi poradit,preco mi auto nenotifikuje spravy na jeho dispelji ?
predtym to slo..potom som si zapol rezim sofera,ktory presne tieto notifikacie vypina..potom som rezim auta vypo a auto z toho rezimu uplne odstranil..ale notifikacie sa uz nezobrazuju
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Mahtiel píše:Systém jako takový mi připadá fajný, spíše některé aplikace stojí za starou belu.
Tak je rok 2016 a w10 nemá poriadny fb, messenger, whatsapp, viber, twitter, instagram, Skype a vôbec nemá snap a periscope...

Bohužiaľ je to tak
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Tak whatsapp mi nepřipadá špatnej. Už by teda mohla vyjít UWP a nemám srovnání jak běhá třeba na droidu, ale oproti messengeru je to vrchol rychlosti a spolehlivosti.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od osso »

Messenger je hruza zatial ale keby to dali aspoň na uroven Instagramu tak to bude ok

Sent from mTalk
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Imperátore, co ti vadí na WhatsAppu? Já v něm žádný problém nevidím... Ty ostatní aplikace nepoužívám, tak nemohu soudit.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od mato289 »

relouth píše:
mato289 píše:....Chcel by som,sa,opýtať ako je to na aktuálnej RedStone vetvi s výdržou batérie, rýchlosťou uploadu fotiek na onedrive, kvalitou edge, náhodným reštartovaním..ďakujem a verim že je to už fixnuté.
toto by si mal skor smerovat do temy telefonu..taketo problemy su nie vada os

Smeroval som to dobre, nakoľko popísane problémy som mal iba na W10M..na 8.1 sa žiaden zo spominanych problémov neprejavil.

Systém som znova vyskúšal...je to hrozné...výdrž batérie - na to sa nedá spoľahnúť, je mizerná (na 8.1 zase ukážková)..upload fotiek z onedrive- zatiaľ mo i to neodoslalo ani jednu (na 8.1 to bez váhania posiela hneď)..novinkou je že mi dokonca vypadáva signál (na 8.1 to tiež nehrozilo).

Ďalšou kategóriou sú tie akože appky...napr. ten messenger....tadiaľto cesta nevedie..a ak to niekomu vyhovuje, klobúk dole (zmizli upozornenia na GS, upozornenia vlastne ani vôbec nechodia) , na HS to vyzerá ako výsmech..to je fakt problem spraviť prihladnu dlaždicu...


Som už pevne rozhodnutý že moju l1520 dokončím s 8.1


To boli nejaké moje postrehy po skušani tohoto systému znova po 3 mesiacoch.
vsn123
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:58
Zařízení: zadny

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od vsn123 »

tak jsem zjistil pro mě docela velký nedostatek u výročního update :(

zmizela možnost zachování vypnutí glance screenu po nějaké době i při napájení z nabíječky :( ... teď musím přes mobil dycky něco hodit aby glance zhasl ... u L1520 je to totiž rušivý i v nočním režimu.

snad to v budoucnu zase vrátí.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Mato: Jak dlouho si na W10M vydržel? Upřímně ale nechápu tvoje problémy, když moje L930 s identickým HW je v pohodě....
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radek Jahoda »

Imperátore Viber je snad nejlepší aplikace na Windows kterou jsem kdy viděl. Před cca 2ma měsíci udělali update a fakt dost pořádnej.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Tomet »

Mně už pár aktualizací dozadu přestaly chodit na Viber zprávy dokud neotevřu aplikaci.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hamoun »

Viber chodi ... ma ještě chybky, ale jinak je v pohode ...
po AU se dele nacita, pokud není nastartovany ...

občas nepipa, ale chodi ...
narozdil od verze 5.x na W10M ...
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od mato289 »

veigy píše:Mato: Jak dlouho si na W10M vydržel? Upřímně ale nechápu tvoje problémy, když moje L930 s identickým HW je v pohodě....
Vždy maximálne týždeň..viac som nemal nervy
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Pišta - Whatsapp je jedna z naj chat app na W10 - aj ked je to stale 8mickova silverlight appka - ale to len preto lebo ostatne su este horsie - bugy v podstate nema az na to ze niekedy sa stane ze spravy chodia len ked do nej vojdes ale to nie je nic strasne a stava sa to obcas - ale - vyber priloh je este z dob 8.1 a je pomaly - ak si pripnem kontakt tak najprv nacita akoby normal whatsapp spodna lista preblikne a tak nacita chat danej osoby - neda sa odpisovat z action centra ani z toustu kedze to nie je uwp + to nacitanie oproti viberu je o polovicu dlhsie - viber je rychly snad jak kalkulacka alebo hociaka najmenssia app... takze ked to porovnas s messengerom tak je to masterpiece - ked s viberom co do rychlosti a features s w10 tak prepadak a ked to porovnas s ios tak tiez je to poslabsie + zislo by sa prerobenie do uwp aj s desktop appkou ako ma viber - ten web je taky spomaleny neohrabany ale da sa

Viber - je totalne super - az kym som nezistil ze mi zatial vyssia notifikacie na dlazdici a tym padom aj glance co mi neskutocne vadilo - inak tak ma vyzerat uwp chat + miesa tam smajliky z viberu a z w10tky - mali by to nejako zjednotit mne sa tie nove velmi pacia ale mozno iba za to ze su nove

Skype - nema zobrazenie iba online kontaktov, neda sa pripnut kontakt na plochu, pri obnoveni sa vzdy pripaja ako FB messenger

Facebook - scrolling proste neni smooth ako by mal byt - ja to tam vidim ze trha, nechava mi notifikacie na dlazdici, nema priehladnu dlazdicu, nema integraciu do kontaktov a tusim nema ani na zamykaciu obrazovku notifikaciu

Messenger detto - to je daco neskutocne otrasne + zobrazuje to stale na dlazdici neprecitane spravy, ale ja som do niektorych proste nevosiel takze tam vkuse vysi cislo az kym ich snad nezmazem alebo co + nema ikonku na lockscreen

Instagram - k nemu ako tak nic nemam bugy uz doladili - dlazdica zobrazovala aj stare notifikacie a nedalo sa to vypnut ale scroll nie je smooth vidno ze je to cez total shit osmetu portnute

Twitter - notifikacie chodia dookola aj ked ich pozriem furt sa tam zobrazia - inak jedna z tych lepsich app - malo co pouzivam takze neviem ci tam je toho viac - aspon je rychla...

keby som to porovnal iOS = ani jeden z tychto problemov + to uz opisujem appky snad 8 mesiacov po vyvoji rovnako AU je dalsich 8 mesiacov po launchi a zacina to naberat kontury :D
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 29 hostů