Gym a útočení: Jak na to?

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
filippp.vv
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 16, 2016 16:33
Zařízení: Sony xperia

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od filippp.vv »

Cus, chtel jsem se zeptat jak je to v gymu, vim ze se utoci tim ze klikam a ze muzu uhnout do stran. Ale muzu udelat nejakej jinej utok? treba kdyz mi vlevo nahore nabihaj ty carky? diky
nairam
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 19, 2016 11:04
Zařízení: galaxy J5

Gym

Příspěvek od nairam »

mě přijde, že se ta special abilita aktivuje, když přidržím prst na displeji, tak po chvili to vypíše info o té abililtě a pokemon ji udělá
Tonda1990
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 18, 2016 15:57
Zařízení: Gsmart (gigabyte)

Gym

Příspěvek od Tonda1990 »

Jak i kolega pise, pokud spravne chapu, ten specialni utok muzes pouzit, pokud ti nabehnou ty carky tim, ze podrzis prst dele. Alespon by to tak celkove melo fungovat, sam jsem se ucastnil asi akorat 3-4 soiboju, protoze na telefonu to s parametry RAM a momentalne i s pomalymi daty neni uplne hratelne, ale to, ze ten specialni utok pri pridrzeni probehne, to fungovalo v tech par pripadech co jsem se o to pokusil.
Vilas1979
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 22, 2016 16:42
Zařízení: OnePlus One

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od Vilas1979 »

Je to tak, za každou vybarvenou modrou čárku můžeš spustit speciální útok podržením prstu. Co jsem tak četl, tak je lepší mín dlouhých čárek než víc krátkých. I tak mi však připadá, že je snad nejlepší jen bušit a bušit. Snažil jsem se dostat do gymu svýho teamu a než jsem zvedl prestiž gymu, absolvoval jsem 10 soubojů, takže jsem měl možnost porovnat. Nejvíc jsem se přiblížil vítězství pokud jsem jen klilkal a klikal klasický útoky. Ani tak jsem však posledního Dragonita CP1400 nedal. Pokud jsem se snažil uhýbat nebo používat speciální útoky (pravda, krátký čárky), vždy jsem dopadl hůř než při prostoduchým klikáni. Zřejmě hrálo roli i to, že jsem byl jen na edge, takže tam byly nějaký prodlevy a uhýbání nebylo nijak efektivní. Na LTE ty souboje dost možná vypadají uplně jinak a samozřejmě záleží i na tom s čím proti čemu jdete. Někde se ty dlouhý speciály určitě vyplatí.
xsahr
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon črc 18, 2016 12:38
Zařízení: HTC ONE E9

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od xsahr »

Každý pokémon má dva útoky. Základní a speciální útok. A tyto mají typ útoku... water, fire, steel. A podle toho soupeři ubližují víc nebo méně. Třeba s water pokémononem zašlapete fire do země. Hra sama v souboji nabízí nejlepší pokémony na daného soupeře. Chvíli mi trvalo než jsem si toho všimnul. Až když mi hra dala leklou rybu Cp 350 na ohnivého pokémona 900. A světe div se já ho s ní sundal. :-)
Taky mě přijde že pokémon který útočí rychleji je efektivnější.. že to toho druhého rozhodí.
Vilas1979
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 22, 2016 16:42
Zařízení: OnePlus One

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od Vilas1979 »

To, s čím na co jdeš, taky hraje dost velkou roli, samozřejmě. Nejsem si uplně jistý, jestli hra vždy nabízí to nejlepší, svýho času mi to pořád cpalo na první místo Venomotha, kterej mí přijde pro útočení uplně marnej, takže abych neustále nemusel měnit pořadí, jsem ho nakonec nechal mrtvýho. Nebyl vůbec efektivní proti těm nejběžnějším evolvonajem pokemonům.
Bourak222
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 01, 2016 16:27
Zařízení: Son Xperia SP

Nejdou mi gymi

Příspěvek od Bourak222 »

Ahoj.
Kdykoliv kliknu na nějaký gym, buď mi hned zčerná obrazovka a vypne se mi appka nebo se tam dá ten gym a následně zčerná obrazovka a vypne se to. Zkoušel jsem obnovit tovární data, ale to nepomohlo. Android 4.2. (Hra normálně funguje)
machr
varování
varování
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 02, 2016 10:22
Zařízení: doogee

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od machr »

Ahoj chci se zeptat když bojuji v gymu mohu si vyměnit jiného bojovníka proti druhému protivníkovi když jednoho porazím ,nebo měnit svoje bojovníky během boje
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od l0lz »

machr píše:Ahoj chci se zeptat když bojuji v gymu mohu si vyměnit jiného bojovníka proti druhému protivníkovi když jednoho porazím ,nebo měnit svoje bojovníky během boje

Pres utokom vam da hra moznost zoradit si pokemonov, davajte si tych najsilnejsich. Zmena pokemona prise, az ten predosli umre :)
Jay Peaser
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 17, 2016 8:36
Zařízení: Nexus 6p

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od Jay Peaser »

Jednoducho :) - Vo videu prikladam niekolko perfektnych bitiek... 9 gymov dokopy :-) ... (Nexus 6p)
https://www.youtube.com/watch?v=afsC-3hnLmY" onclick="window.open(this.href);return false;
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od bleptys »

Pokemon má primární útok kterým nabíjíte svůj druhý speciální útok. Když máte nabitý dílek modrou barvou dlouhým stiskem ho aktivujete. Každý útok má nějakou rychlost a sílu podle které se dá vypočítat jak udělit co nejvíce zranění v nejkratším čase. Když útočíte primárním útokem a máte na soupeře super effect, ultimátní útok se nabíjí rychleji.
Pokemoni se dají kdykoliv vyměnit pomocí šipek v pravém dolním rohu. Když dobíjíte stadion jukněte na pořadí ve stadionu a podle toho si seřaďte své pokemony ať mají super effecty. Když chcete navýšit prestiž v přátelském gymu kde jsou např. 2 slabý a 3 silný, můžete zmlátit první dva a třetímu utéct z boje a prestiž se navýší za ty dva a nemusíte zbytečně umírat.
A nakonec když jste šikovní a spočítáte si kolik ran vám musí dát nepřátelský pokemon aby aktivoval speciální útok můžete ve správnou chvíli začít skákat po celém gymu a zaručeně vás netrefí :-)
machr
varování
varování
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 02, 2016 10:22
Zařízení: doogee

Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od machr »

Jay Peaser píše:Jednoducho :) - Vo videu prikladam niekolko perfektnych bitiek... 9 gymov dokopy :-) ... (Nexus 6p)
https://www.youtube.com/watch?v=afsC-3hnLmY" onclick="window.open(this.href);return false;
to je dobré video díky za info
machr
varování
varování
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 02, 2016 10:22
Zařízení: doogee

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od machr »

bleptys píše:Pokemon má primární útok kterým nabíjíte svůj druhý speciální útok. Když máte nabitý dílek modrou barvou dlouhým stiskem ho aktivujete. Každý útok má nějakou rychlost a sílu podle které se dá vypočítat jak udělit co nejvíce zranění v nejkratším čase. Když útočíte primárním útokem a máte na soupeře super effect, ultimátní útok se nabíjí rychleji.
Pokemoni se dají kdykoliv vyměnit pomocí šipek v pravém dolním rohu. Když dobíjíte stadion jukněte na pořadí ve stadionu a podle toho si seřaďte své pokemony ať mají super effecty. Když chcete navýšit prestiž v přátelském gymu kde jsou např. 2 slabý a 3 silný, můžete zmlátit první dva a třetímu utéct z boje a prestiž se navýší za ty dva a nemusíte zbytečně umírat.
A nakonec když jste šikovní a spočítáte si kolik ran vám musí dát nepřátelský pokemon aby aktivoval speciální útok můžete ve správnou chvíli začít skákat po celém gymu a zaručeně vás netrefí :-)
Díky za info to jsem pochopil asi když chci dobýt jiný gym ,neboli jiný tým ale nevím jaj to funguje ve vlastním týmu a nevím jak se tam dostat bylo nás v gymu 6 nebo 7 a já byl samozřejmě na posledním místě protože jsem byl nejslabší a najednou jsem tam odsud asi po 2 dnech zmizel a když bych se tam chtěl dostat znova kolik jich musím porazit když jich tam je šest a bych se tam mohl přidat jedna se o stejný tým PORADI MI NEKDO???? díky moc
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od bleptys »

Jestli jsi zmizel z toho gymu a říkáš, že tam ten gym pořád je ve tvé barvě, musíš tam přijít a mlátit do toho gymu. K navýšení prestiže ti stačí porazit jednoho pokemona. Samozřejmě čím víc jich porazíš tím větší bude nárůst pre. Na gym vlastní barvy můžeš útočit jen jedním pokemonem. Navyšování prestiže v gymu vlastní barvy je celkem zdlouhavá věc.
machr
varování
varování
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 02, 2016 10:22
Zařízení: doogee

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od machr »

NECITUJ POSTY NAD TVYMI!!!!!

to jsem dělal ale podařilo se mi porazit jen jednoho protože mám zatím slabé bojovníky ale jde mi o to jestli lze se dostat misto nějakého jiného třeba když bych porazil dva tak abych se tam dostal třeba místo třetího jestli to umožní zatím jsem na to nepřišel ale myslím si že bych asi musel porazit všechny tři co se asi s jedním bojovníkem nedá udělat ,jasně když tam budu bojovat tak budu zvyšovat prestiž gymu a až bude na nějaké urovni tak myslím že bych se tam dostal ale to je opravdu zdlouhavé díky
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od bleptys »

V jednom gymu vás může být 10
machr
varování
varování
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 02, 2016 10:22
Zařízení: doogee

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od machr »

vím že tam může být více hráčů záleží jaký má gym level ,ale jak jsem psal byl jsem asi na 7 mistě v gymu a pak jsem vypadl tak že jich tam zůstalo 6 tak jsem se tam chtěl dostat ale nevím kolik jich musím porazit abych se třeba dostal na to 6 místo když tam si nemohu vyměnit bojovníka jestli stačí porazit dva nebo tři nebo musím porazit všechny kteří jsou v tom gymu nemám s tím ještě zkušenost
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od bleptys »

Vezmeš toho největšího řezníka co máš, zaútočíš na gym a poraz jich co nejvíc můžeš dokud neumřeš potom potionama si veléčíš svého řezníka a zaútočíš znova. Podle toho kolik jich porazíš se navýší prestiž i když tě zabijou např. Zaútočíš a porazíš v tom gymu 3 pokemony ze 6 a 4 tě zabije prestiž se navýší o 300 za 3 poražené pokemony. Dělej to pořád dokola a obstarat si hodně potionu. Pořadí v gymu se určuje podle cp pokemona který do něj bude vložen až si tam uděláš místo.
machr
varování
varování
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 02, 2016 10:22
Zařízení: doogee

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od machr »

Necetl sem pravidla fora a proto mam VAROVANI!
nevím jestli jde vyléčit když třeba porazíš jen jednoho ,ale myslím že ne protože hned nastoupí druhý a když tě porazí tak opět začínáš od začátku tak jsem to alespon měl já dík
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Gym a útočení: Jak na to?

Příspěvek od bleptys »

Hele jak k tomu gymu dojdeš a budeš bojovat rychle pochopíš o co jde.
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů