kam pro pokemony vyrazit

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

kam pro pokemony vyrazit

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Ahoj, měl bych dotázek pro zkušené lovce:

Jsem zatím na nějakém 11 levelu a co jsem měl možnost lovit, tak mám velmi silný dojem, že pokémoni jsou hlavně v centrech měst a na místech s největší koncentrací lidí.
V menších vesnicích jsem na ně taky narazil, ale v menším počtu a vždycky opět okolo centra vesnice. V okrajových částech vesnic, na propojovacích komunikacích a v přírodě (tedy dál od jakéhokoliv pokéstopu) jsem na řádého pokémona nenarazil, pokud nebudu počítat jednoho na propojovací silnici mezi vesnicema.

Chtěl bych se zeptat, jestli je to tak, jak si myslím nebo jestli třeba s vyšším levelem - řekněme lv20 se občas povede nějakého chytit i v odlehlé přírodě?
wasa
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 21, 2016 11:16
Zařízení: Huawei Y5II Dualsim

kam pro pokemony vyrazit

Příspěvek od wasa »

Ano je to tak, cim vice pokestopu v oblasti, tim vetsi vyskyt pokemonu. Jeste tusim ze cim vice hracu na jednom miste, tak jim je tam server naspavnuje, cili kdyz si nekde na vesnici a sam, tak ti tam sice obcas neco da, ale zadna slava. Je to taky socialni hra
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

kam pro pokemony vyrazit

Příspěvek od Krusty »

Přesně tak jak je výše uvedeno. Když jsem v centru Prahy chytím okolo 30 pokémonů denně, ale když jedu za Prahu do místa bydliště, horkotěžko jich za celý den potkám 5. Zkrátka tam kde je poptávka je i nabídka :))
Matus12
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 29, 2016 13:12
Zařízení: pocitac

kam pro pokemony vyrazit

Příspěvek od Matus12 »

Caute, v sobotu a nedelu 30. - 31.7. budu v Bratislave v Tesco Zlate piesky na Pokestope pri bankomatoch aktivovane 2 lure moduly. Od 17:00 - 18:00.
Zacina velky lov! :) Pridte si chytit toho, ktory vam chyba :-D :-D :-D
xsahr
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon črc 18, 2016 12:38
Zařízení: HTC ONE E9

kam pro pokemony vyrazit

Příspěvek od xsahr »

Lepší najít dva, ideálně tři pokestopy hned u sebe a odpálit na nich module najednou. :-) samozřejmě lepší ve více lidech aby každý musel použít max jeden modul. 8-)
Přilákané pokémony mají možnost chytit všichni okolo, ne jen jeden člověk.
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů