Stíny pokemonů

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Gronik
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 14, 2016 21:17
Zařízení: Sony

Stíny pokemonů

Příspěvek od Gronik »

Ahoj, nevěděl by pls někdo o stránce, kde bych našel stíny všech pokemonů co máme zatím ve hře? Myslel jsem, že poznám každého pokemona podle stínu... Ale včera jsem mimo město narazil na stín, který bych přísahal, že nepatří do naší 150tky. Je pravděpodobný, že se pletu, ale nedaří se mi najít žádný pokedex i se stíny, kde bych si to ověřil... Bohužel, po půl hodině jeho hledání (na poli :-D) mi zmizel a mrzí mi, že jsem si ten stín nemohl nijak uložit. Nebo spíš neznám případnou aplikaci, která by to umožnila.
Andreo
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon črc 18, 2016 11:08
Zařízení: ZOPO zp998

Stíny pokemonů

Příspěvek od Andreo »

a co tak screen obrazovky? :D myslim ze to dokaze kazdy smartphone :d nebo alespon drviva vetsina :D
Gronik
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 14, 2016 21:17
Zařízení: Sony

Stíny pokemonů

Příspěvek od Gronik »

Nikdy jsem to nepotřeboval, až teď (když ses o tom zmínil), tak jsem si to vyhledal. Kéž bych to věděl v ten večer... Tipoval jsem ho na velkého ptačího pokémona (byl krásnej a ve dvě ráno se tam ukázal, to mi právě překvapilo dvojnásob...) ale žádnému ze 150tky prostě nesedí. Prošel jsem i ostatní pokedexy, ale dokud neuvidím stín, tak ho nenajdu...
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Stíny pokemonů

Příspěvek od Krusty »

Dle popisu bych to tipoval na Ho-Oh, ale ten ve hře ještě není.
Gronik
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 14, 2016 21:17
Zařízení: Sony

Stíny pokemonů

Příspěvek od Gronik »

Toho bych poznal... Můj měl zaoblené křídla směrem dolů. Jezdim kolem toho místa denně, ale objevil se jen tenkrát v noci. Asi budu muset opakovat tuhle návštěvní hodinu :D
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů