Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
grizzli
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon črc 11, 2016 9:47
Zařízení: L950 single

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od grizzli »

Jj, Orange mi to brzdí... No čo už, čakať...
Dík za objasnenie.
grizzli.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Funguje vam hello cez slnecne okuliare ? mne sa cosi podarilo troska...ale len v istej vzdialenosti pod istym uhlom...no nic moc... (jemne sa okuliare odrazaju takze to ide asi pod tym uhlom kedy sa to priamo neodraza)

ah tak tu to je celkom slusne popisane o com sme pisali skor

http://www.windowscentral.com/windows-h ... ecognition" onclick="window.open(this.href);return false;

takze iris sa tak skoro nevyrovna hello kamerke v surface jak pisal hravec preto mu to ide tak dobre...

The scanner works in low light (even dark rooms) and works with clear contact lenses, eyeglasses, and non-mirrored sunglasses.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Mich77 »

A stahujeme nový update 10586.494...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jj, uz se to resi v tématu o desitkach, daval jsem tam i changelog.Je to update pro všechna zarizeni.
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Northimn »

imperator píše:Funguje vam hello cez slnecne okuliare ? mne sa cosi podarilo troska...ale len v istej vzdialenosti pod istym uhlom...no nic moc... (jemne sa okuliare odrazaju takze to ide asi pod tym uhlom kedy sa to priamo neodraza)

ah tak tu to je celkom slusne popisane o com sme pisali skor

http://www.windowscentral.com/windows-h ... ecognition" onclick="window.open(this.href);return false;

takze iris sa tak skoro nevyrovna hello kamerke v surface jak pisal hravec preto mu to ide tak dobre...

The scanner works in low light (even dark rooms) and works with clear contact lenses, eyeglasses, and non-mirrored sunglasses.
Nemohl bys prosímtě postnout fotku s tím sklem na displeji? Je to hodně vidět, nebo je to nenápadné?
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

motas píše:Podařilo se mi rozbít krycí sklo na L950. Dotyková vrstva a display je OK, telefon plně funkční. Jde vyměnit jen sklo, nebo to je nějaký celý díl s displayem? Cena? Kde to nechat opravit?
Tak už to vím a mám opraveno. Vyměnit se musí celý blok s diplejem, cena 4600 :-(
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Northimn »

motas - uff, polovina ceny telefonu. asi si fakt pořídím sklo... vlastními silami jsi to nezkoušel?
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

Ta cena je fakt šílená. Nezkoušel, práce stála 300, zbytek díl a sám bych ho levněji asi nesehnal. O skle taky uvažuju, ale moc se mi do něj nechce.
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Northimn »

Na aliexpresu stojí LCD přes 4000 Kč. Ale po zkušenostech s kvalitou LCD pro 1020 bych to neriskoval (hůř reaguje na dotek a ihned se vypálily ikonkdy). No nic, začínám šetři, displeje mění cca 1x za rok minimálně
Vana67
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2016 9:53
Zařízení: Lumia 950 Dual

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vana67 »

Po poslednom update v. 10586.494 a FW 01078.00053.16236.35xxx sa mi pri hovoroch uz neobjavuje moznost nahrávať hovor. Je to tym, ze to MS zase odstránil alebo to bude v novom RedStone zase aktívne?...

Sorry uz som to vyriesil... po upgrade sa zmenila polozka Predvolenej aplikácie na nahrávanie kde som mal nastavený povodne Diktafón a teraz som tam nemal nič :-( ... takže treba to po upgrade FW nastaviť ZNOVA na Diktafón !!!
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

česky: vybrat Hlasový záznam (Diktafon byste v češtině hledali marně)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

motas píše:
motas píše:Podařilo se mi rozbít krycí sklo na L950. Dotyková vrstva a display je OK, telefon plně funkční. Jde vyměnit jen sklo, nebo to je nějaký celý díl s displayem? Cena? Kde to nechat opravit?
Tak už to vím a mám opraveno. Vyměnit se musí celý blok s diplejem, cena 4600 :-(
Da se to udelat do 4000kc v originale, kazda stovecka dobra.
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

To kdybych věděl, než jsem to dal do servisu :-) A to jsem se tu na to ptal. Ale nechal jsem to opravit v místě a tak jsem nemusel tel nikam posílat a hotovo bylo za necelou hodinu. Škoda, že se nedá vyměnit jen krycí sklo.
xxLubosZxx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: pát kvě 23, 2014 12:09
Zařízení: Xiaomi Mi Max Lenovo Phab Plus

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xxLubosZxx »

Tak už mám Lumii 950XL doma.Je super akorát si nemůžu zatím zvyknout na tu menší velikost oproti L1520 :-D
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

xxLubosZxx píše:Tak už mám Lumii 950XL doma.Je super akorát si nemůžu zatím zvyknout na tu menší velikost oproti L1520 :-D
Zvykneš si a rád :-) Já to taky z kraje těžko zkousaval ..........
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Northimn píše:Nemohl bys prosímtě postnout fotku s tím sklem na displeji? Je to hodně vidět, nebo je to nenápadné?
tu je foto so sklom nilkin
https://s32.postimg.org/gd0xe4p91/WP_20 ... _Pro_1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Odporucam aj toto nilkin puzdro - velmi presne - tlacitka su jemne vnorene neklze sa - mam toto champaign zlate aj cierne
https://s32.postimg.org/iopyafi2t/WP_20 ... _Pro_2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

To nevypadá špatně. Je to sklo nějak znát na ovládání telefonu a zobrazení na displeji, nebo to je srovnatelný jako bez skla?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Je to zrovnatelne...ale az pri tomto skle... co som mal predtým za 1,3e
http://www.aliexpress.com/item/High-Qua ... .78.D1lo8A" onclick="window.open(this.href);return false;

tak sa menej smykalo a bolo vidno ze je akoby "matne" ze tam proste nieco nalepene je... aj ked za tu cenu...fakt perfektne sklo...

no a toto sa "smyka" rovnako ako sklicko telefonu... lahko sa cisti...nezanechava odtlacky...a ani nevidno ze tam je nalepene...a tiez stoji malo takze za vyskusanie nic nedas... a ten pocit...ze mozes telefon hocikde a hocijako polozit displejom nadol je na nezaplatenie
Jirka66
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: čtv čer 30, 2016 14:30
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jirka66 »

No pánové potřebuji poradit, takže Lumii 950 XL jsem koupil od O2 a hned jsem si i objednal z jejich nabídky "Japonské tvrzené Winner sklo pro Microsoft Lumia 950XL". http://www.o2.cz/osobni/421147-hw_prisl ... sec=421147 Též hned jsem se domluvil, že jak bude sklo, že mi to na prodejně i hned nalepí (měl jsem teda v nose).
Dneska jsem byl nalepit sklo a rohy vůbec nedrží, nepřilnou se a odlepují se i když projedu prstem, tak přilnou a hned zase odlepí , tak prý do dvou dnů by si to mělo sednout a pokud ne, tak se to vyreklamuje, ale už jsem chtěl odejít a chtěl dvojklikem zapnout mobil a ejhle ono to nešlo :-( Je zajímavé, že dvojklik na uspání funguje správně, ale na probuzení ani ťuk. Tak začal prodejce, že to může být softwarová chyba, ale ne sklem, což je dle mě blbost. Jinak přes sklo vše funguje, ale zjistil jsem, že když mám uspatý mobil a někdo zavolá, tak normálně přijmu hovor, ale pak jak zhasne displej, tak jsem zase v prd...., protože nejde probudit a ukončit hovor, takže jen přes boční tlačítko vyřešit.
Nesetkal se někdo s tímto problémem a nebo nevíte kde může být chyba? Vypadá to, že sklo vrátím rychle pokud se to nevyřeší :???:
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Vadny proximity - ktorý je akoby stále prikrytý - preto nejde double tap ani rozsvietenie pri hovore o oddialení ucha

Mal som sklo za euro aj za sedem eur a všetky omazite sadli tak že nebola ani pidi bublinka a okrem hran by si ani nevedel že tam je - určite más vadne sklo - žiadnych par dni si nemôže sadať - mne jedno sklo doslo našťastie za 1,3e a aj keď som robil v bezprašnom prostredí rýchlo a presne po celom skle boli akoby mini bublinky a prach - takže asi nejakému cinanovi spadlo na zem a potom na to nalepil tu fóliu alebo neviem - to čo popisuješ ty sa stáva keď sklo odlepis a späť nalepis - vtedy aj mikrozvysenie tam kde si to odlipal sposobi tie okraje - take mohlo byt nejak poprehybane alebo zle vylisovane

https://db.tt/C8MH325F" onclick="window.open(this.href);return false;

Toto je sklo odlepene za ten rožtek a prelepene z jednej Lumie na druhu - ten rožtek sa nedá už nikdy tak ako ma byť a vojde tam prach akorat
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů