Windows 10 Mobile: Insider preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
jirikovo
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 08, 2016 15:15
Zařízení: Lumia 830

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od jirikovo »

malir66 píše: Tak to je stejný jako na předchozích buildech. Proto jsem se vrátil na ofic. Skus tovární nastaveni.
Továrko nepomohlo, nejsem Newbie :-)

Ale jinak mám z RS1 fakt dobrej pocit. Ten telefon je dramaticky svižnější, než byl v TH sestavení. Tohle je zdá se dobrá cesta (až na to přesunutí Skype do samostatné aplikace, tím mě dost sejří...).
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

je zde build 14385
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od groovox »

JULY 9, 2016 3:01 PM
Announcing Windows 10 Insider Preview Build 14385 for PC and Mobile

By Dona Sarkar / Software Engineer, Windows and Devices Group

Hello my Windows Insiders!

Surprise! Today we are releasing Build 14385 for both PC and Mobile to Windows Insiders in the Fast ring. But wait – it’s the weekend!? We’re churning out builds like crazy and this one has a few hundred bug fixes we wanted to get out to Insiders as quickly as possible to help validate scenarios to make sure we are together building the best possible product.

Improvements and fixes for Mobile

You can open PDFs in Microsoft Edge and use touch to interact with the PDF (such as scrolling, pan or zoom) again without it constantly reloading the PDF.
We have improved battery life for older devices, such as the Lumia 830, 930, and 1520.
We fixed an issue where setting the SIM name on a dual SIM phone would sometimes fail.

Known issues for Mobile

Voice Recorder does not show up consistently as an option for Call Recording. We heard your feedback and are working actively on this.
The keyboard doesn’t show up consistently for InPrivate mode on Microsoft Edge. We’re working on this. A workaround is to click on the Microsoft privacy statement hyperlink on that page and then the keyboard works in the search/address bar. We’re working on fixing this.
REMINDER: We have changed the backup format for Windows 10 Mobile devices to reduce the size of the backup stored in OneDrive. As a result, if you do a backup on a device running the latest Windows 10 Mobile Insider Preview builds and move back to the released version of Windows 10 Mobile (Build 10586) and restore from your backup – your Start screen layout won’t restore and remain the default Start layout. Your previous backup also gets overwritten. If you need to go back to Build 10586 temporarily, once you are on Build 10586 you should disable backup so it doesn’t overwrite the good backup from Windows 10 Mobile Insider Preview builds.
We’re getting down to the wire on the Windows 10 Anniversary Update, team. Please install the build and send us your feedback. I can’t tell you how much I love being on the same team as you.

Thank you for your dedication and keep hustling,
Dona <3


Read more at https://blogs.windows.com/windowsexperi ... rx3GS4Y.99" onclick="window.open(this.href);return false;
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od motas »

Neodesílají je mi fotky z L950 na OneDrive. Už několik dní. Netušíte, kde by mohl být zakopaný pes?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od relouth »

https://wmmania.cz/clanek/microsoft-chy ... um=referal" onclick="window.open(this.href);return false;
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od veigy »

osso píše:Vyzerá ze už to je RTM [emoji12]
Měl jsem pravdu, že není [emoji12]
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od osso »

Jj mal [emoji2]

Sent from mTalk
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Tak tenhle build u mě fakt dobrý. Zlepšení jak v rychlosti, tak v baterce.

Jinak co mě tak všeobecně štve, jsou ty obrázkový smajlíky. Hnusný, aspoň pro mě.

Ocenil bych možnost je úplně vypnout, jak v aplikacích, tak v systému atd. Tuhle módu prostě nemám rád. Asi s tím nic neudělám, ale postěžovat jsem si musel.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

U minulého buildu mi jednou problikla obrazovka a zůstala zelená u současného jednou problikla a zůstala šedá - po cca. půl minutě se vypnul displej a asi minutu jsem nemohl nic dělat. Už jsem začal držet tlačítko power, ale najednou se zapnul displej zpět a funguje vesele dál... Obojí se stalo při používání EDGE.
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od gorby »

Jak je to v RS s ukládáním fotek? Z PC jsem si na paměťovou kartu zkopíroval fotky, ale když poté spustím aplikaci "Fotky" abych si je prohlédl, na nepatrnou chvilku probliknou, ale pak políčka zašednou s vykřičníky a nic se nezobrazí. Tak jsem vypnul ukládání a synchronizaci s Onedrive, ale nepomohlo to.
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od gorby »

Ještě doplním, nebo spíš opravím. Nejsou to vykřičníky, ale malá "i". Když na nějaký kliknu, zobrazí se info, že je teď nemůže zobrazit, mám to zkusit později. No to snad ne!! Už jsou to cca 3 hod. a pořád nic.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od SmetyCZ »

To je panečku překlad! :D
Obrázek
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Stevik »

Tomu se divis, protoze jsi z Cech. Toto asi prekladal nekdo z Moravy.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

OT: SmetyCZ: na překlady je MS machr, viz jeden nepovedený tady: http://support.microsoft.com/cs-cz/kb/952149 :D.
Jinak, dneska mě budík budil dvakrát - posunu o 10 minut jeden, hned mě budí znova, to samý za 10 minut...
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Mahtiel »

Kolík a zdířka mne fakt pobavila :D
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od JirkaTom »

Stevik píše:Tomu se divis, protoze jsi z Cech. Toto asi prekladal nekdo z Moravy.
Já "su" z Moravy a taky se divím... Ale děsím se, co se stane, až si ten telefon zase přidělám k uchu... :)
Ty překlady tak nějak patří k W10M. ;-)
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Marty04 »

Nejlepší je stejně "zřizování telefonu, aby se mohl připojit k mobilní síti" :lol:
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Build 14388 je venku
Tabak
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 11, 2014 13:10
Zařízení: Lumia 830

Windows 10 mobilní RS1: Insider náhled

Příspěvek od Tabak »

Po nainstalování předcházejícího i současného buildu se mi stalo, že mnoho aplikací nejde spustit. Spustit jdou pouze aplikace nainstalované se systémem a univerzální. Většina ostatních aplikací po spuštění ukáže pouze černou obrazovku a po pár sec. se vrátí zpět na původní obrazovku. Je zajímavé, že živé dlaždice fungují. Problém mám na Lumii 830 a stejný problém na Lumii 532. Pomůže pouze přeinstalace aplikací, ale u Spotify, kde mám cca 14 GB offline hudby by to bylo dost náročné. Setkal se s tím někdo? Je nějaké řešení mimo hard reset nebo odinstalaci a opětovnou instalaci? Soft reset jsem provedl několikrát bez výsledku.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

já teda teď tahám 390 :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů