Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

Štve mne, že Edge nejde v Úložišti přesunout na SD kartu. Při stahování veškerých souborů přes Edge, třebaže se stahuje na SD kartu, taj metadata se tahají skrze vnitřní paměť telefonu
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Ale to si snad stahuje někam do cache vnitřního úložiště telefonu, po stažení přesune na kartu a zase uvolní, ne?
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

To ano, ale přes noc jsem stahovala film a málem se nestáhl , páč zbylo cca 100 MB volného místa v telefonu
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Stejne je to i u konkurence, je potřeba s tim pocitat, když si koupim telefon s tak malou pameti.
szoustal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř črc 05, 2006 13:50
Zařízení: Mate 10 Pro, Samsung S8, Lumia 950 Black,

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od szoustal »

Přesně tak. Cokoliv stahuji do telefonu, u každé platformy, tak i když to je na SD kartu, tak to musí projet telefonem.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Ha! To jsem vůbec netušil. Dobrý vědět...
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Mám problém s instalací Aponia GPS navigace na L640 DS LTE, W10M official... Ve store je jen verze Bus a Truck, ale běžnou nevidím, přitom ji mám koupenou!!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

U Aponia GPS je na Store napsaná podpora jen pro Windows Phone 8.1 a Windows Phone 8.Nebude to tím, že není zatím podpora pro Windows 10 Mobile?Pro Bus a Truck je psana podpora i Windows 10 Mobile.Podle me otázka casu, kdy bude doplnena podpora desitek i pro klasickou automobilovou verzi..
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

htcjirka píše:U Aponia GPS je na Store napsaná podpora jen pro Windows Phone 8.1 a Windows Phone 8.Nebude to tím, že není zatím podpora pro Windows 10 Mobile?Pro Bus a Truck je psana podpora i Windows 10 Mobile.Podle me otázka casu, kdy bude doplnena podpora desitek i pro klasickou automobilovou verzi..
kuwa, dnes jsem to zaplatil, protože je v akci EU+Rusko za 800!!!!! Díky Jirko, ale (nevědomky samozřejmě) jsi mě vytočil :-) Hned jim píšu.
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od KoumiCZ »

Cituji z tématu o této navigaci:
pogo8303 píše:Tak já nevím jaké máte s podporou problémy vy, ale mě napsali vždy během téhož dne. Dneska ráno jsem jim psal, proč není Aponia na Storu, teď odpověď, že řešili problém s překrýváním tlačítek, který mají již vyřešený a během června se do Storu vrátí...
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

pokud máš na mysli, že se jim ovládací tlačítka zespod nevejdou na obrazovku, tak to teda rozhodně vyřešené nemají, stáhl jsem si trial verze Truck a spodní tlačítka tam nemám celá.....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Tak hlavně, že o tom ví a jak jsem psal, pracují na plne funkcni verzi i pro W10M. ;-)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

Stáhněte si nový build 10.0.10586.420.... :) Právě mi to běží...
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Dík za info, už to tam tlačím:-)
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od vauvauvau »

co je v nom nove?
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Marty04 »

Improved reliability of Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Cortana, audio playback, audio playback in Groove Music app, Maps app, Miracast, and Windows Explorer.
Fixed issue with balloon tip notifications always appearing in the upper left side of the screen.
Fixed issue that caused VPN to not work properly when switching between different network interfaces (for example, switching between Wi-Fi and cellular).
Improved Narrator's ability to read bulleted lists, hyperlinks, and image information.
Fixed issue in location that caused navigation apps to lag behind user's actual location.
Improved performance of loading webpages in Internet Explorer 11 when roaming user profiles are used.
Fixed issue that caused phones to stop ringing from an incoming call, if interrupted by an SMS.
Fixed issue that caused some phones to be unable to re-add a primary Microsoft account without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.
Fixed additional issues with Microsoft Edge, Internet Explorer 11, Bluetooth, Cortana, Wi-Fi, Windows Camera app, revised daylight saving time, USB, TPM, Graphics, Group Policy, downloading music or movies purchased through the Windows Store, Network Diagnostics and Windows Explorer.
Fixed security issues with Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Server Message Block (SMB) Server, Microsoft Graphics Component, Group Policy, DNS Server, Windows Diagnostic Hub, Kernel mode drivers, Microsoft Windows PDF, Windows Structured Query, Adobe Flash Player, JScript and VBScript, and Web Proxy Autodiscovery Protocol (WPAD).
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

Zatím vycházet z popisu tohoto builu v programu insider, tam už je delší dobu...
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Nic nového nepozoruju.
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od vauvauvau »

a je niekde na nete v cz sk jazyku to skoro rocne usilie mudrych ludi z redmondu co je zas nove uz ked sa tesime z update?. zacinam byt zas voci w10p zly.este pred par dnam som zanim plakal. neviem ci uz mi ebe. ta nechu je coraz vacsia
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

Strojový překlad:

Začali jsme vyvalit červnovou kumulativní aktualizace (10.0.10586.420) pro systém Windows 10 dnes Mobile.
Mezi hlavní vylepšení v této verzi patří:
Spolehlivost, výkonnost a stabilita vylepšení.
Zlepšení Cortana, včetně oprava problému, který někdy vedlo k havárii při provádění vyhledávání a opravy nepřesných časech po letního času (DST) na splnění karet a připomenutí.
Fix na problém, který by mohl vést k neočekávanému vybíjení baterií, zatímco synchronizaci pošty pomocí protokolu IMAP.
Vylepšení aplikace Mapy, včetně lepší stabilitu, zlepšení přesnosti a snížení latence s jízdních směrech.
Zlepšená spolehlivost synchronizaci textových zpráv z telefonu do oblak.
Snížené množství času to trvá několik telefonů k úplnému vypnutí po "Goodbye" zmizí.
Fix na problém, který způsobil Některé telefony nejsou schopny znovu přidat primární účet Microsoft bez resetu po inovaci ze systému Windows Phone 8.1.
Fix na problém, který způsobil některé telefony Nelze nainstalovat klávesnice a jazyky bez resetu po inovaci ze systému Windows Phone 8.1.
Snížil počet dní, po telefonu může jít bez restartování přijímat aktualizace od 14 dnů do 7 dnů.
Fix na problém, který způsobil telefon k zastavení zvonění příchozího hovoru, je-li přerušen SMS.
Fix na problém, který způsobil Projekt My Screen přestat pracovat na některých telefonech.

zdroj: http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... 64294b282e" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti