Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
ka-r-los
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 13, 2006 18:52
Bydliště: Albrechtice nad Vltavou...
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ka-r-los »

Zdravim,
Po letech vytrvaleho odporu se i ja dostavam do stavu, ze mi dochazeji nahradni dily a nedovedu udrzovat toho myho dedouska v provozu (fotoaparat osdesel, klavesnice uz nesviti:)).

Hledam proto nejvhodnejsi alternativu, ci spise volbu rozumu.
Nemam vlastne zadne vysoke naroky, do dnesniho dne jsem existoval s displejem o uhlopricce 3,6", 3Mpx fotakem a nejrychlejsi data pro me bylo HSPA:)

Co bych ale opravdu chtel: velikost max 5" (5,2" je v mezich tolerance), slot na pametovou kartu, ale do dneska jsem mel 8Gb kartu, hry neraji, filmy si poustim na televizy, takze jde max o uloziste pro fotky a mapove podklady. Vydrz na baterie aspon 2 dny (hups:)). A nativni podporu RSAP kvuli hf v aute.Cena max do 8tisic. A to je vlastne vse:)

Osobne me velice zaujaly telefony huawei:
Volba rozumu je Huawei P8 lite, jedinou vadou je mala baterie...
Hodne me zaujal Honor 6, ten vlastne ma vsechno a navic 3Gb ram, takze pripadny root vyssich verzi androidu by nebyl nemozny (pokud ho nekdo udela)
Nabidka Samsungu me moc nenadla a lumie jsou vlastne mrtva platforma:(
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od Nerv_one »

THL 5000. S alternativni ROMkou vydrz min. 5 dnu. Jedine co mi u nej chybi je LTE.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od koumes »

Taky zalezi,kolik chces investovat a co od toho ocekavas.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ManT »

Kdybych byl na tvém místě, nebál by se Honor 6 by Huawei
ka-r-los
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 13, 2006 18:52
Bydliště: Albrechtice nad Vltavou...
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ka-r-los »

koumes píše:Taky zalezi,kolik chces investovat a co od toho ocekavas.
Tak v prispevku je tech 8tisic;)
ManT píše:Kdybych byl na tvém místě, nebál by se Honor 6 by Huawei
Dekuju, ono nez dedecek definitivne umre, treba se dostane i na honor 7 nebo se ukazou dalsi alternativy ve velikosti iphone SE.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ManT »

Tak iPhone SE je mimoradne povedeny, apple vyslyšel prosby a až na drobnost v podobě vystouplého jablka vzadu, dal uživatelům to na co byli zvyklí leta z 5/5s ovšem s výborným HW z šestkových modelů, i cena je na apple celkem příjemná.
ka-r-los
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 13, 2006 18:52
Bydliště: Albrechtice nad Vltavou...
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ka-r-los »

tak tak, v tomhle mě Apple potěšil, že opět přišel s výkonným přístrojem v malém balení, což mě jakožto člověku, který netráví hodiny na FB či sledováním videa, docela dost potěšilo. A když cena displeje dělá jednu z nejvyšších nákladů, tak to vidím jako hozenou rukavici právě pro Huawei atd.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ManT »

Ač v to mnozí nedoufali, apple vyslyšel požadavky současných vlastníků 5/5s kteří se poohlíželi po něčem výkonnějším ale 6 či nedejbože plusko, už pro jejich potřeby byly moc velké, píšeš to dobře, pádla mají něco do sebe pokud někdo tráví většinu času sledováním filmů, hraním her či čuměním na fb a další soc. sítě, lidi kteří to používají jen zřídka a chtějí telefon co se vejde do každé kapsy, se dočkali SEčka tedy starý kabátek ovšem HW z 6kových modelů, byl to od apple výborný tah ale popravdě mě SEčko trochu zklamalo, čekal jsem design 6ky v menším balení, pro mě nemá tenhle model smysl, 5ku jsem míval a takhle bych dostal prakticky to samé, prosím jenže já ten obrovský potenciál nemá šanci využít, takže by to byly vyhozené peníze a hw by se lajdal no.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od JirkaTom »

ka-r-los píše:tak tak, v tomhle mě Apple potěšil, že opět přišel s výkonným přístrojem v malém balení, což mě jakožto člověku, který netráví hodiny na FB či sledováním videa, docela dost potěšilo. A když cena displeje dělá jednu z nejvyšších nákladů, tak to vidím jako hozenou rukavici právě pro Huawei atd.
Na co tedy je výkonný mobil s maličkým displejem ?
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ManT »

Přiznám se že 5ku jsem měl asi dva-tři roky nazpět a spokojenost, ale pak si ač v začátcích nerad zvyknul na 5" a když mi ji dnes šéf v práci půjčil abych si popovídal se zákazníkem, zděsil jsem se....tohle že jsem používal? vždyt to sou blechy ty jo...no z většího na menší je přechod bolestivý.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od htcjirka »

ka-r-los: Super, že jsi vydržel s HTC Touch Pro 2 tak dlouho.Ja ho měl také a v té době jsem ho zboznoval.Klobouk dolů, že jsi ho vydržel používat až dodnes. ;-)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od JirkaTom »

Já si například L1020 asi taky nechám, dokud bude fotit. Ale jako záložní...
ka-r-los
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 13, 2006 18:52
Bydliště: Albrechtice nad Vltavou...
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ka-r-los »

JirkaTom píše:Na co tedy je výkonný mobil s maličkým displejem ?
Možná na to, aby i ty obyčejné funkce netrvaly věčnost a co si budem, Android není zrovna vzorem optimalizace:)
htcjirka píše:ka-r-los: Super, že jsi vydržel s HTC Touch Pro 2 tak dlouho.Ja ho měl také a v té době jsem ho zboznoval.Klobouk dolů, že jsi ho vydržel používat až dodnes. ;-)
Joo, mapatuju si ještě doby, kde se tady řešil Kaiser a jeho potomci, dodneška mám Tytn II v šuplíku, ale má zlámaný flexi kabel :( Já jsem vlastně ideál pro apple, chci jen málo nad standartní funkce, ale odmítám platit za naleštěnou bídu a mám rád trošku svobody... ať žije XDA:)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od JirkaTom »

Výrobky Apple nejsou naleštěná bída, ale skvělé kousky HW a i IOS není padající systém. A osobní svoboda se přece neměří tím, jaký mám mobil... ( jen vyjadřuji svůj názor, nikomu nic nevnucuju) :)
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ManT »

Tak já měl tak sedm let nazpět, HTC DIamond tuším ještě jedničku a na svou dobu skvělý mobil, alespoň pro mně, co jsem se vyřádil s Romkami (z XDA samozřejmě :lol: :lol: ) a naposledy tuším s WM6.5 rád na něj vzpomínám, to ještě HTC a potažmo ostatní dělali výborné mobily a lišily se aspoň, dnes je to samá placka, prostě nuda, nuda, šed šed jak pravil klasik tedy p.Bruckner v jedné hře DJC., pána znám z brandýsa osobně a je to užasný člověk :P

JirkaTom
Já osobně proti apple vůbec nic nemám, pár iphonů jsem měl ale je fakt že od iOS5 výše už to není taková paráda co dřív a chyby se nyvyhly ani tomuto iOS o rychlosti nemluvě....tady mi to ale přijde trochu jake nucení lidí jít do novějšího modelu, ano tady máte nejnovější iOS pro tři roky starý HW, my to optimalizovali, trochu očesali aby vám to jakž takž běželo, nejste spokojeni? poslechněte tři roky jsou v této oblasti dlouhá doba, není čas na nákup nového přístroje? Apple to má moc dobře spočítané a marketing zvládnutý na jedničku s hvězdičkou, otázka je jak dlouho jim to ještě vydrží..
ka-r-los
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 13, 2006 18:52
Bydliště: Albrechtice nad Vltavou...
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ka-r-los »

Navíc jsem jak Kaisera tak i Rhodium nosíval v alu pouzdrech od Brandi, dokážete si představi ty pohledy lidí, když to spadlo na stůl? To už asi nikdy nezažiju :-D
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ManT »

Já měl od HTC naposledy HTC HD7 někdy v prosinci 2011 od té doby už nic.
ka-r-los
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 13, 2006 18:52
Bydliště: Albrechtice nad Vltavou...
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ka-r-los »

Tak vhledem k situaci na trhu se zacinam poohlizet po honor 7...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od koumes »

A co tohle? http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=39871" onclick="window.open(this.href);return false;
ka-r-los
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob kvě 13, 2006 18:52
Bydliště: Albrechtice nad Vltavou...
Kontaktovat uživatele:

Nahrada za HTC Touch Pro 2:)

Příspěvek od ka-r-los »

Takže nakonec jsem sehnal HONOR 7 v záruce a už si zvykám na pádloidní svět :)

Děkuji všem za ochotu a zájem a doufám že jsem aspoň z počátku lehce pobavil;)
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů