Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Diskuze a neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Jumbo78 »

Buďte tak laskaví a věnuje se tématu. Netrefujte se do stávajících registrovaných uživatelů.
Nikdo nežaloval.
Toto vlákno je diskuze o neregistrovaných uživatelích, jejich urážkách a vy tu vytahujete úplně něco jiného
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Re: Diskuze a neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Jumbo78 píše:Buďte tak laskaví a věnuje se tématu. Netrefujte se do stávajících registrovaných uživatelů.
Nikdo nežaloval.
Toto vlákno je diskuze o neregistrovaných uživatelích, jejich urážkách a vy tu vytahujete úplně něco jiného
sry ono to ale souvisí a poměrně dost, jinak už nic nepíšu a mimochodem, do nikoho jsem se netrefoval, konstatoval jsem jen holá fakta, promin za ten OT už se to nestane :-( , beztak je to zbytečná ztráta času. 8-)
qwer píše:Souhlasím s moderátorem, Pavel byl registrovaný troll, proto zmínka o něm zmizela, stejně je to i s Mcezou.
Debata je o anonymních trollech, neuvědomil jsem si to, omluvám se.
No to já také ne, takže jumbo ještě jednou promin. 8-)
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Nj za egee BAN ale za komirek už varování, být tebou vykašlu se na to, omluvy se nedočkáš,koukej to pochopit a přestan s některými ztrácet čas, on se NIKDY nikomu za NIC neomluví ani nepřizná že je chyba na jeho straně, znám ho na to dost dlouho.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Diskuze a neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Jumbo78 »

@komirek
Sorry, ale jestli máš problém s HTCjirkou, tak si mu piš přes SZ nebo založ samostatné vlákno!
Tohle vlákno slouží k něčemu jinému!
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Diskuze a neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Mahtiel »

Jumbo78 píše:Buďte tak laskaví a věnuje se tématu. Netrefujte se do stávajících registrovaných uživatelů.
Nikdo nežaloval.
Toto vlákno je diskuze o neregistrovaných uživatelích, jejich urážkách a vy tu vytahujete úplně něco jiného
Trollení se netýká jen neregistrovaných uživatelů, přestože v naprosté většině tomu tak je. Proto bych se chtěla trochu zastat kluků, třebaže trochu pláčou na jiném hrobě. Jsem pro, aby v jakékoliv diskuzi byla možnost nahlásit příspěvek, jak navrhoval pan Hrma.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Diskuze a neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Jumbo78 »

To by bylo ideální...

Nicméně, "kluci" se tu začali opět trefovat do Pavla a jiných registrovaných - a to by vedlo k flame a OT.
Tohle vlákno slouží ale k něčemu jinému, jak jsem psal...
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Co ti mahtiel bráni, editovat název tématu ;) je ale fakt ze to tu potom tzv. Jelo jak naznačil jumbo, zajímavé ac ne prekvapive ze, je ze ten o kom par posledních prispevku je, nemá zájem ani slušnost napsat svůj pohled na věc...
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Divím se ti že takhle ztrácíš cas, ja jej jednoduše ignoruji, ber to tak že je to typ člověka který je nejen chytrý a mazaný, takže mu až na výjimky (ban měl taky a co mi o jeho chování, kdysi napsal mod,nechtěj vědět) vše projde, zároveň je to ale křivák, donašeč a práskač, užil jsem si s nim své, jeho tahání mě odsud na jiné fórum, kde me potápěl, rozpoutával bouřlivou diskuzi, která ho patrně rajcovala...tohle jsou věci které HTCjirkovi, tam UIQJirkovi nikdy nezapomenu a budu stále připomínat, kdyby cistě náhodou zapoměl.

Móda prosím o výjimku a ponechani tohoto prispevku, je to OT ale ne zcela, zmineny totiž do konentu leze i jako netehistrovany, rozpoutá flame a pak se naramne bavi, jak a kam se to vyviji, je to zajímavá úchylka a novodoba, musím si o tom něco najit.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Mahtiel »

Změnila jsem název tématu, aby bylo jasno, že se problematika flamu a urážek netýká jen neregistrovaných, ale nerada bych jako zakladatel tématu, aby to tady sklouzlo do osobní roviny. Rovněž mám výhrady k chování HTC Jirky (nevím, jak se chová k uživatelům Androidu, ale v diskuzních fórech o dlaždicích někdy asi nevědomky dělá z lidí blbce) i Komirka (flame o tom, jak jeden z uživatelů WP začal používat Android), ale to je druhořadé.
Budu ráda, když budeme na jednu stranu moci využívat plánované označení závadných příspěvků, na druhou stranu doufám, že se toho nebude zneužívat v případě opravdu pádných argumentů psaných příčetnými lidmi, kteří mají co říci.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Tak jirik dělá blbce dost často i ze mě, jsem ale zvyklej a už splachovací, patrně má nějaký osobní problém a tohle mu pomáhá

Víš Mahtiel, problém dotyčného je ten, že mu mnohdy chybí základy slušného chování, tolerance vůči chybám a názorům ostatních, typu kdo to má jinak než já je blb, neustálé omílání typu CO s tím děláš? JÁ nemám problém JÁ problém nikdy neměl.
Vzpomínám si na jednu diskuzi kde někoho opět napadal ze lže, dával mu sežrat takříkajíc že JÁ měl pravdu, to není možný, je to tvá chyba a problém je v článku mezi klávesnicí a židlí (za tohle by ji v reálu od dotyčného měl až by vzal druhou o ten stůl, jenže anonymně je každý hrdina), další kecy JÁ tě tenkrát usvědčil že lžeš, MĚ store normálně chodí....tehdy jsem mu odpověděl Jenže výpadky store byly jirko v tu dobu docela časté, to že ty jsi se svým mobilem a účtem, problém neměl, neznamená že neexistuje.

Co myslíš dočkal jsem se nějaké reakce když jsem ho takhle setřel? Ne,NE a ještě jednou NEE! Jako každý soudný a duševně zdravý člověk napíše " jo sorry vo.e to máš pravdu, store si někdy chodí jak chce,beru zpět" jenže on prostě nemá koule něco takového napsat, je tak zahleděný do sebe, že by mu to jeho nabubřelé ego, zkrátka nedovolilo.
Tohle jen kapka v moři jeho excesu zde na SM.

Omlouvám se za sloh a někdy prprnejsi slova,Ale tohle muselo už ven.

Jinak, můžeš si byt stoprocentně jista, ze ac ma xxxxx příspěvků jinde na fóru, zde nebude jediný.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Jumbo78 »

Ach jo.
Hoši a děvčata, tohle vlákno se pomalu ale jistě stáčí k obviňování jistých uživatelů.
Nestojím ani na jedné straně a pokud se tohle vlákno zvrhne k diskuzi o několika uživatelích, zamknu ho.

Diskuzi v obecné rovině ale nic nebrání
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Oki jumbo, ja vyjádřil svou zkušenost s jedním zdejším členem fora a byl to poslední příspěvek tykajici se jeho osoby zde v tematu, mam na práci i jine užitečnější a prijemejsi veci, než tohle :)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokusím se zjistit, proč máš BAN
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Nechci se jumbo komirka nějak zastávat, ale pri te prilezitost zjisti proc ma ted varování, to by me trochu zajímalo, není vulgární, tak aktivně zase neprispiva, pravidla snad dodržuje....mam podezření ze je někomu trnem v oku, chce od dotyčného verrjne vysvetleni proc ho tehdy pomlouval a spinil, celkem si to pamatuji, akorát ten dotycnwj na to proste nemá taktikajic koule no.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Jumbo78 »

Jelikož se toto vlákno opět a zase zvrhlo k obviňování jednotlivců, zamykám.

Původní záměr byl dobrý - upozornit na flame a urážky neregistrovaných uživatelů. Bohužel, pak se to zvrhlo a zakladatelka dokonce kvůli tomu změnila i název vlákna. Je to stejné, jako byste upravili pravidla soutěže v jejím průběhu.

Ne, nejsem na ničí straně. Takto už to vlákno neslouží svému účelu.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Jiří Hrma »

komirek: Zdravím, netuším přesný důvod banu, protože už je to celkem dlouhá doba, nicméně některý z moderátorů k tomu měl asi v minulosti důvod. htcjirka zde také několikrát dostal ban, nicméně ve vašem případě u nicku egee došlo k trvalému banu (proč, netuším, samozřejmě mohlo dojít i k pochybení redaktora – když se tu někdy do sebe uživatelé pustí, opravdu není jednoduché zjistit viníka, jelikož každý hází vinu na toho druhého).

Pojďme tedy účet odblokovat, ale nechte už prosím toho neustálého upozorňování na htcjirku, nebo to nechce v nějakém samostatném vlákně, ale nezaplevelujte tím fórum. To se snažíme udržet čisté a řešení osobních sporů do toho opravdu nepatří. Co vy na to?
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Dobrý nápad jiří, osobní spory je lepší řešit přes SZ, jinak plánujete tedy nějaké změny v přispívání neregistrovaných v komentářích u jednotlivých článků?
Například dva/tři komentáře a dost, nebo možnost přispívat pouze registrovaným uživatelům,vím že blokace IP je nejjednodušší řešení ale v dnešní době kdy většina píše z mobilu/tabletu a má tak dynamickou IP to k ničemu není.

Jako před lety jsem si dělal registraci na iDnes.cz a spřátelených webech a jaké tam jsou podmínky k založení učtu, nechtěkj snad ani vedět, zájemce musí zadat své osobní udajepravdivé oni to i ověřují, v případě pochybnosti si vyžádají snad i kopii OP či jiného dokladu )ŘP,PASu)...podobné je to i u dalších.
Ted si nejsem jistý zda šlo o idnes či novinky ale vím že jsem musel čekat na dopis který přišel na mou trvalou adresu spolu s registračními udaji.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od Mahtiel »

V případě Aukra jsem rovněž dostala dopis. Ale třeba Aukro je placené především z provizí za prodeje, které jsou nemalé. Smartmania má zřejmě téměř jediné příjmy z reklamy, ta by si toto dovolit nemohla. To raději ať příjmy investuje na rozvoj webu, na recenze... Kdyby se lidi chovali slušně, vypadalo by to tady hned lépe. Jenže kdejaký zakomplexovaný nýmand třeba z Horní Dolní si léčí mindráky tím a "honí si péro" tím, že znepříjemňuje život ostatním. Za falešnou webovou identitou se totiž skryje kde kdo.

Ještě jeden návrh pro pana Hrmu, zda by neregistrování neměli povinnost propojit si účty s FB nebo s Twitterem, zda by to k něčemu bylo...
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od mposvar »

Super že se to nezamklo...
Tak za mne všem co to tu čtou, jestli jsem někoho urazil, při této příležitosti - omluva.
Nový účet si už opravdu zakládat nebudu, a nechci.
Vstupovat jako neregistrovaný a rozpoutávat jakoukoliv diskuzi, je opravdu problém toho dotyčného.
Je to tak o odpovědnosti za své názory.
Hezký zbytek víkendu všem....
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Diskuze a (nejen) neregistrovaní - flame, urážky

Příspěvek od ManT »

Mahtiel
Hele myšlenka dobra, spousta webu ma v diskuzích pokud je člověk neregustrovany a nechce se kvůli jednomu prispevku/dotazu, zdlouhave pachtit s registraci, moznost prihlaseni pred FB,TW,G+, ta provázanost jdd pak v nastaveni uctu u te konkrétní soc. Site, myslím zasevsnazat, jenže není problem si kvulivtomu na FB,TW,G+ vytvořit druhy, prázdny jednorázový ucet a bude to tam kde pred tim...

Mposvar
Proc odpovědnost za názory? Názor at si ma každý jaký chce, je to jeho pravo ale některým jedoncum jsou proste cizí základy lidského jednani jako tonerance, shovívavost atp. ze si tvrdojisne stoji za svým názorem prosím, ale vnucovat jej způsobem sobe vlastním ostatním a každému dávat svým způsobem najevo, když ma on názor odlišný od toho jeho, ze je Xxxx, tohle opravdu NE.

Jinak přeji take hezky zbytek víkendu, ac chladneho a deštivého.

Skoda ze sem neprispeji i ti, kterých e to úzce dotýká ale to už jsem vykolejil a končím, jsem rad ze pan Hrma téma odemknul, nechci tak zapříčinit,jeho opetovny LOCK.
Zamčeno

Zpět na „Náměty, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů