Kontakty

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
kall_ell
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 23, 2016 9:31
Zařízení: Lumia 950 DS

Kontakty

Příspěvek od kall_ell »

Ahojte, chtěl bych se zeptat, jak vám widle vyhledávají kontakty? Když v aplikaci telefonu začnu psát na číslicích písmena kontaktu tak mě začne vyhledávat, ale mám problém, že nevyhledává za všech kontaků. Některé mě prostě nenajde. Pak musím zpanout aplikaci lidé, vyhledat kontakt tam a kliknout na telefonní číslo pro vytočení. Je to zdlouhavé a děsně mě to vytáčí. No a pak když to číslo vytočím z aplikace lidé, už ho najde i aplikace telefon. Nějaká rada jak docílit toho, aby telefon vyhledável ve všech kontaktech?
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Kontakty

Příspěvek od Proky_cze »

Instalovat aplikaci RAPDialer...
hotovyrado

Kontakty

Příspěvek od hotovyrado »

Nepsat do jednoho chlivku v kontaktech jmeno i prijmeni, ale kazdou cast jmena tam, kde patri
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Kontakty

Příspěvek od street-dog »

Využiji tohoto vlákna :) když si ke kontaktům v telefonu přiřadím obrázky tak se mají synchronizovat i ty obrázky ? protože když se přihlásím na lidé přes web tak tam u žádnýho kontaktu obrázek nemám :(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kontakty

Příspěvek od htcjirka »

Ano, na webu je sice nevididis, ale synchronizovane jsou.Monohokrat dotazana a zaodpovezena věc.
grafic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned bře 11, 2012 14:06
Zařízení: Nokia LUMIA 950
Bydliště: Praha

Kontakty

Příspěvek od grafic »

Možná poradíte, ale docela mě vytáčí neustále spojování kontaktů (Hotmail, FB, Twitter, Skype atd) pod jeden master kontakt. Vždy když udělám Hard reset, tak se ne všechny kontakty pospojují (trochu odlišné jméno atd) a je to fakt peklo dát to pak dohromady. Jednou jsem to zoufale dělal i ve webovým hotmailu, záložka Lidé. Ale stejně bez dlouhodobého úspechu. Nemáte nějakej tip, aby si to servery MS pamatovali dlouhodobě a po resetu se to vše samo pospojovalo?

Díky moc
dzardaa
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned led 31, 2016 21:22
Zařízení: Lumia 950XL

Re: Kontakty

Příspěvek od dzardaa »

Zkusil jsem aplikaci RAPDialer a stejně nevyhleda všechno. Zrejmne není jiná spolehlivá metoda než aplikace lidé.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Re: Kontakty

Příspěvek od Tade »

Také s tím věčně bojuji. FB, Skype a outlook kontakty dohromady. Je to peklo. Zkoušel jsem to i přes web lidé a stejně se to časem rozhodí. Naštěstí kontaktů nemám moc protože si zobrazuji jen ty s telefonním číslem a to se ještě dá vydržet. Ne všechny jsou rozhozené. Problém byl stejný jak na wp 8.1 tak teď na 10. Progres ze strany MS v tomto = 0. Spíš je aplikace lidé ještě horší než na 8.1
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Re: Kontakty

Příspěvek od Proky_cze »

dzardaa píše:Zkusil jsem aplikaci RAPDialer a stejně nevyhleda všechno. Zrejmne není jiná spolehlivá metoda než aplikace lidé.
Co ti RapDialer nevyhledal, jakou položku. V nastavení se dá upřesnit, včem všem má hledat...
dzardaa
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned led 31, 2016 21:22
Zařízení: Lumia 950XL

Re: Kontakty

Příspěvek od dzardaa »

Jedna se kontakty. Když dam vyhledat například mamka, najde mi to v seznamu jednu, přestože mam uložené asi 4 ruzne. Nspr. Mamka veronika, mamka blanka apod, ale najde to jenom jednu.
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Kontakty

Příspěvek od Proky_cze »

mamku ma clovek vetsinou jednu, tak ti to hleda dobre :). a ted vazne. musis tam mit nekde chybu v synchronitaci kontaktu mezi Lide a Rapdialer, pripadne spatne Rapdialer nastaven. kdyz napisu ja mamka tak mi to najde 3 kontakty. prestoze mamka tam mam jen jednou, ostatni jsou na to slovo nejak navazani....
wade
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát dub 22, 2016 16:28
Zařízení: L950 SS

Kontakty

Příspěvek od wade »

Funguje niekomu zdielanie kontaktov cez SMS?
Mne to odošle nejaký súbor s nezmyselným menom napr. A_MNS.vcf. Žiadny príjemca to nedokáže prečítať, ani naimportovať do svojich kontaktov. Skúšal som to na L950 aj L830 s W10.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů