Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

maxxz píše:Před pár měsíci mi tu někdo říkal, že všichni dostanou aktualizaci FW? To se ovšem nestalo, přesně jak jsem říkal.
Každý mě přesvědčoval, že L920 běží s W10M dobře, když jsem řekl opak, tak jsem byl za špatného, nyní už to oficiálně říká i Microsoft, prostě x20 řada běží jako šrot s W10M, proto se už nebudou vůbec touto řadou zabývat, dokonce ani v Insider programu.

Vím, že to je bolestné pro většinu z těchto diskutujících, ale jsem rád, že jsem měl pravdu.
Pro mě za mě s L920 klidně zůstanu na nynějším sestavení, protože nevnímám ANI JEDEN bug a rychlost není o moc nižší, než z WP 8.1 (L620 je sice pomalá ale o nějaké nestabilitě nemůže být ani řeč.. naopak, na Denimu se sekala často, nyní vůbec)... Ale chápu že ti, kteří mají novější řadu využívají možnosti si pohonit triko, že?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Kde je ofiko řečeno, že x20 řada nedostane upgrade?

Jinak jestli je ten update včetně známých bugů (zavináč, skákání hudby v liště...), tak klobouk dolů, to si MS slušně pohnojil.
michalurban
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv pro 13, 2012 10:53
Zařízení: Moto G 2013

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od michalurban »

hotovyrado píše:Ale chápu že ti, kteří mají novější řadu využívají možnosti si pohonit triko, že?
Jsem tu dva dny a uz to mi stacilo, abych zjistil, ze si tu honis triko v prvni rade ty - neustale nekoho poucujes, kdyz s tebou nekdo nesouhlasi tak si podle tebe honi triko, delas rypave radoby-nad-veci poznamky, v uz drive zodpovezenych dotazech vzdy novemu tazateli nevahas vymachat cenich a co jsem videl, tak ani nejsi schopen uznat svou chybu. Takze ne ti s novejsi radou, ale to ty si sem chodis honit triko. Enjoy your stay! :smile: :roll:
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Podle mého je to stejný build, který mají insideři, takže zavináč, app list, přeskakování při skladbě, stále dostupné, nyní pro všechny a oficiálně. :-)) Tohle přeci řeší až RS1 build.

Potvrzení postupně přicházejí od zaměstnanců na Twitteru. L1020 např. potvrzená, 512 MB potvrzeno. Všechna x20 krom L1520 jsou vyškrtnuta z Insider programu.
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od myscho »

Tak zatial je to pri x20 rade neschopnost dostat W10 vrak kvoli "zlej user experience resp. zly chod systemu". No som silne zvedavy co vymyslia, ci to len nie je cesta MS si ulahcit robotu
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od joeslovakia »

inac s tym zavinacom to nemoze byt len v cestine? ja som si nic nevsimol
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Daniel Fibikar »

joeslovakia píše:inac s tym zavinacom to nemoze byt len v cestine? ja som si nic nevsimol
Není to bug pro všechny jazyky, čeština zrovna tento bug má (řeší RS1 build nejnovější), stejný bug mají myslím na maďarské klávesnici. Možná slovenská to nemá, vyzkoušej si zkopírovat text a uložit do schránky, potom zkus napsat zavináč na klávesnici, pokud ti vloží text ze schránky, tak jsi v klubu. Na anglické klávesnici to nedělá.
kubik1977
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: ned zář 21, 2014 15:05
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kubik1977 »

michalurban píše:
hotovyrado píše:Ale chápu že ti, kteří mají novější řadu využívají možnosti si pohonit triko, že?
Jsem tu dva dny a uz to mi stacilo, abych zjistil, ze si tu honis triko v prvni rade ty - neustale nekoho poucujes, kdyz s tebou nekdo nesouhlasi tak si podle tebe honi triko, delas rypave radoby-nad-veci poznamky, v uz drive zodpovezenych dotazech vzdy novemu tazateli nevahas vymachat cenich a co jsem videl, tak ani nejsi schopen uznat svou chybu. Takze ne ti s novejsi radou, ale to ty si sem chodis honit triko. Enjoy your stay! :smile: :roll:
na kazdom fore sa najde blb..c co si dokazuje svoje EGO napr.: ab-forum tak je tam jemu podobny.takeho cloveka si netreba vsimat a budes mat pokoj
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

skusal niekto z .164 a uz nie je v programe insider ten update cez advisor?
mne to stale nic nenaslo
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

michalurban píše:
hotovyrado píše:Ale chápu že ti, kteří mají novější řadu využívají možnosti si pohonit triko, že?
Jsem tu dva dny a uz to mi stacilo, abych zjistil, ze si tu honis triko v prvni rade ty - neustale nekoho poucujes, kdyz s tebou nekdo nesouhlasi tak si podle tebe honi triko, delas rypave radoby-nad-veci poznamky, v uz drive zodpovezenych dotazech vzdy novemu tazateli nevahas vymachat cenich a co jsem videl, tak ani nejsi schopen uznat svou chybu. Takze ne ti s novejsi radou, ale to ty si sem chodis honit triko. Enjoy your stay! :smile: :roll:
Moje argumenty jsou relevantní... Ofiko systém bez upgrade FW nepřináší proti IP sestavení nic nového...

Naopak, ty jsi má tvrzení nikterak nerozporoval ve faktické rovině, jen blekotáš v té osobní... jeden by se Ti i vysmál, ale jsi k pláči....

"nedovedu uznat svou chybu"? Prosím o konkretizaci, kde jsem se zmýlil... aneb nejsi jen laciný tlučhuba, že ne?
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od joeslovakia »

tak ja pouzivam anglicku klavesnicu. takze neviem povedat. ale na anglickej to nerobi
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Na ruské taky ne
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od joeslovakia »

relouth píše:skusal niekto z .164 a uz nie je v programe insider ten update cez advisor?
mne to stale nic nenaslo
musis urobit downgrade na 8.1 najprv
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Daniel Fibikar »

relouth píše:skusal niekto z .164 a uz nie je v programe insider ten update cez advisor?
mne to stale nic nenaslo
Nemá ti to nic najít, protože jsi na aktuální verzi. Pokud máš Insider sestavení .164, tak jsi na oficiální verzi. Potvrzeno již Microsoftem (Twitter, forum k aktualizaci). Tuhle aktualizaci v podstatě dostaneš pouze z WP8.1, přes updateadvisor.

Hotovyradio: Jsi nejchytřejší a nejrelevantnější zdroj informací, které jsem kdy měl tu čest zažít, jsi přínosem pro každé forum a tvé názory přinášejí hodnotu do diskuze. Mám z tebe radost. :lol: :lol: :lol: :lol:
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

maxxz > kde jsem napsal něco nepravdivého? Taky nejsi jen klávesnicový tlachal, že? to si fakt nemyslím... :-) Díky za konkretizaci...

EDIT... ne, kašli na to, nejsem kretén jako "někdo" kdo neumí reagovat ve faktické rovině a přenáší debatu do té osobní... Milerád tě nechám v té žumpě se topit samotného, narozdíl od Tebe já ten glanc mám...

Přidat do.. blokace
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

inac je nejako moznost ked fotim do JPEG+DNG, aby sa autobackupol len ten JPEG ? Na 8.1 toto fungovalo..

Zavinac bug bol aj na SVK klavesnici, no tu som to skusil a nebol, takze mozno to fixli.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Pokud sestavení .164 ještě revidovali, tak možná bug odstranili, avšak u starší Lumia 930 se mi ten bug také po instalaci neprojevoval, po nějaké době se ovšem objevil. Těžko říct, osobně doufám, že to odstranili, bylo by to směšné, kdyby ne.
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Jsem zvědav na to jakoby vyřazení *20 z Insider programu, tomu se mi nechce věřit. Ale opakuji, že bez update FW o nic podstatného dvacítkoví uživatelé nepřicházejí, poslední 2-3 buildy už toho moc stejně nezměnily. No uvidíme....
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od joeslovakia »

inac ja som tu odpoved ohladom W10M trochu inac pochopil a to tak ze vyraadili ie modely preto aby ich nebrzdili pri vyvoji pre novsie zariadenia. mozno teraz viac sa vyvoj uprie na RS a ked ho dokoncia tak mozno vtedy sa zameraju na starsie modely.
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

..notabene pokud někdo hacknul registry aby IP sestavení Redstone na jiných přístrojích šlo nahodit, o nic fatálního se nejedná :-) Bylo by prima na Homepage napsat článek s odkazy, jak na to... (nechce se mi to hledat, respektive v posledních 22 stranách vedlejšího tématu ten odkaz není...)....
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů