Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od joeslovakia »

takze to vyzera ze okolo 13 marca bude vypustany W10M :)
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od iljusin66 »

Na webu MS Communtiy je i vlákno týkající se problikávání displeje na L830. Včera se k tomu vyjádřil nějaký Jason z MS. V podstatě se jim to zatím nepodařilo reprodukovat, tak nevědí kde je problém. Požádal ostatní, zda by nepomohli tím, že si nainstalují aplikaci Field Medic a pak jim neposlali patřičné logy:
Yes, we're listening. The problem is that we haven't repro'd internally and the logs we've received via Feedback submissions haven't demonstrated the issue.

It's not for a lack of wanting to fix bugs, but without having identified the actual cause of what you're seeing, it's not possible to create changes to fix the experience.

If possible, please use the Field Medic app while reproducing the issue. Make sure the app is set to capture all possible log types (Advanced > Choose ETW providers > check all of them). The FM app captures very detailed logs that may help us better identify the issue.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

veigy píše:Nebo stáhnout třeba sysapppusher a aplikace nainstalovat ručně... A nemusí se nic hledat v nekonečné knihovně :D
No i když jsem ho nainstaloval, tak mi to nenechalo doinstalovat Glance..
Já jsem teda taky od středy už asi 4x přeinstalovával. Dal jsem tam 8.1 a pak předchozí Build. Na něm mi taky chyběla půlka věcí v Doplňcích. HR nepomohl. Ale vyšel aktuální Buil, tak jsem to tam přehrál a nepomohlo také :-)
Takže znova na 8.1 a rovnou na poslední. Konečně to tam je všechno.
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sentinel65 »

L735 - WM10 v10.0.10586.122. Problem s chybou 0x80070020 pri snaze stahnout data pro ceskou klavesnici nakonec vyresen HR telefonu. Data pro klavesnici stazena (a to jsem pred tim pomoci WDRT presel zpet na WP 8.1, abych stahnul novy FW, tzn. s cistym mobilem pak stahnul WM 10.0.10586.107 a nasledne pak i 122). Jeden problem tedy vyresen, druhy se objevil. Nevi nekdo, jakym zpusobem korektne stahnou cestinu pro hlasovou navigaci u Windows Map ? Mel jsem mapy stazene na karte, zkusil jsem je presunout do interni pameti. Nic. Bez hlasu. Komplet mapy jsem smazal a znovu stahnul do interni pameti. Navigace funguje, ale nikoliv hlasova a v menu samotne aplikace ani v menu pro ulozeni Off-line map zadna volba na stazeni hlasu neni.
Pripada mi schizofrenni, ze problemy s podporou stazeni dat se musi resit HR nebo uz nevim cim a MS klidne do "skoro" ostre verze (nebo jinak receno stabilni) dokaze vrazit spoustu neskutecneho balastu.
To ze se automaticky objevi pro me nepotrebne aplikace typu "Cestujeme", "Zpravy" (nikoliv SMS) apod. to bych prekousnul. Proste je odinstaluji a hotovo. Ale proc se mi po HR objevuji nainstalovane vsechny aplikace "typu Lumia", kdyz je MS uz odstrihnul a nepodporuje je a po spusteni vesele oznami, abych pouzival jeho novejsi jiz nainstalovanou aplikaci, to mi hlava nebere.
Nemlich to same pri aktualizaci aplikaci se stahuji aktualizace systemovych utilit (namatkou "Filtr hovoru a SMS"), ktere se objevuji oficialne v menu Nastaveni - Doplnky - Filtr hovoru a SMS a kdyz na to v menu kliknu, tak mi to oznami, ze se s timto louci a abych pouzival "Blokovani a filtrovani"
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Protože se tyhle Lumia app berou z původního PS, který máš pořád v telefonu, z WP 8.1.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Jinak další rumour do sbírky http://mspoweruser.com/vodafone-italy-c ... next-week/" onclick="window.open(this.href);return false;
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od bigt »

Tak ten nový build mě donutil přejít zpět na WP 8.1, to co to na 830 udělalo s baterkou, to bylo šílené. denně 2x nabíjet při minimálním použití
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od iljusin66 »

Což je divné, protože já na své 830 mám po posledním buildu výdrž baterie výbornou. Normálně mívám večer 15%, včera po upgrade jsem měl 45% při stejném využití. Hodinka poslech hudby přes BT (Groove), občas internet, maily (3 schránky s nastaveným okamžitým doručováním), zapnutý sensor core (live tile Microsoft Health), WhatsApp, FB Messenger, live tile počasí... Teď mám telefon 2 hodiny po odpojení od nabíječky a mám 93%
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Na mé 535tce na posledním buildu úžas, sice momentálně bez simky, která dělá jinak ve spotřebě svoje, ale za den úbytek cca 20 %. Dneska bude měnit majitele. Švagrová, která neví, co je pořádně android, Microsoft..., dostane svůj první smartphone. Se určo zapotím až na perdeli :D
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Po 2 dnech teda zatím (až na známé bugy) spokojenost. Systém rychlej, výdrž taky dobrá. Zatím nejlepší build.

Btw všiml jsem si, že se změnilo licenční ujednání, znělo jako by to měl být build, který bude ofiko vypuštěn...
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

joeslovakia píše:takze to vyzera ze okolo 13 marca bude vypustany W10M :)

A na to jsi přišel kde?

EDIT: Jo, už jsem to našel: http://mspoweruser.com/vodafone-italy-c ... next-week/" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

SmetyCZ píše:Po 2 dnech teda zatím (až na známé bugy) spokojenost. Systém rychlej, výdrž taky dobrá. Zatím nejlepší build.

Btw všiml jsem si, že se změnilo licenční ujednání, znělo jako by to měl být build, který bude ofiko vypuštěn...
Co v tom licenčním ujednání stojí? :-)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Něco ve smyslu "W10 je konečně tady", měl jsem si udělat screenshot :-)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

OT:: KoumiCZ:: jestli sis nevšiml, tak počet příspěvků je dneska jaksi mimo provoz, takže i ty jsi nováček...
SmetyCZ: ta hláška už je tam delší dobu - jestli myslíš ten úvod, jak je připravená důležitá instalace - minimálně 3 buildy...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Fakt to tam je už dýl? Já bych neřekl, ale hádat se nebudu :-D

V tom případě sry za zmatení...
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

mrkni na str. 371 tohohle fóra, jestli je to to co myslíš - je tam screen od veigyho :)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Jo, máte pravdu, sypu si popel na hlavu :-)

Pardon.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

Build .122 mam od včerejška nainstalovany a spokojenost.
Žádných zgu jsem si nevšiml, system mi přijde nepatrne rychlejší ale co se tyka vydrze, vývojáři zapracovali a samovolne vybijeni už není taj zle.
Spat jsem sel v deset a baterie mela 88% vstával jsem v pul třetí a stav vyl 84%.
Není tojeste ono ale urcite lepsi nez u 107
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od laco73 »

Zdravím. Po update na .122 mi Lumia 930 restartuje dookola a nenabotuje, pokial ju nemám na nabíjačke. Ak je napojena na nabíjačke, tak běží v poriadku.
Nechápem, doteraz to nikdy nerobilo.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Nieco sa pokazilo, asi treba pouzit WDRT
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů