Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

KoumiCZ píše:Chodí vám u aktuálního buildu notifikace na přijatý e-mail? Mně po aktualizaci na tento build přestaly chodit.
Blblo to, ale: je potřeba zaškrtnout nejen "přehrát zvuk" ale i "zobrazit banner". Pak už to jede OK.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Pišta Hufnágl píše:
relouth píše:Mas farebnú listu? Ako som ju zmenil na čiernu,tak je to ok.
Coto?
Systémovú listu. Tam kde je win tlacitko atd.
hyky
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 02, 2013 14:21
Zařízení: Lumia 635

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hyky »

to koumi , mě taky nechodily notifikace a řešení ,v nastavení pošty oznámení-zapnout oznámení skupiny podle učtu v centru akcí. Poté se na startu udělala nová dlaždice a stará zmizla a od té chvíle vše funkční.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

relouth píše:Systémovú listu. Tam kde je win tlacitko atd.
Jo tak. Černou. Jsem ani netušil, že jde obarvit.
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

hyky píše:to koumi , mě taky nechodily notifikace a řešení ,v nastavení pošty oznámení-zapnout oznámení skupiny podle učtu v centru akcí. Poté se na startu udělala nová dlaždice a stará zmizla a od té chvíle vše funkční.
Díky, tohle jsem ještě nezkoušel, tak se uvidí.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Mám radost, budu mít Lumču 640 LTE z TS Bohemia za výborných 2600 Kč. Byla na ní sleva, protože byla rozbalená a navíc jsem využila akce "Lumiamánia" (dle infolinky je možná akce i na rozbalené kusy). Zítra si jdeme do Electroworldu pro Lumii 520 po opravě, takže tu patrně prodáme a budu mít tedy výborný mobil za hubičku a navíc nám zůstaně náhradní Lumia 535 doma. Kdo by chtěl, ještě je v nabídce TSka snad ještě minimálně jedna rozbalená 640Tka LTE (bílá)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Já mám taky radost, podařilo se mi prodat 830ku za rozumné peníze, co budu mít zatím nevím, ale WM už to nebudou. Teď už zbývá v rodině jen 1020 a žena se jí nechce vzdát, že je spokojená, tak až doslouží, vymění se, ale zatím budu sledovat vývoj WM na této. Jsem zvědavá, kdy konečně vyjde finální verze WM10 bez chyb.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Tak ste ju konečne predali :-) nechcem rýpať - ale žena sa jej nechce vzdať ? :-)
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Luks »

To jsi pochytil až teď že je Sandra na holky? :D
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Imperator, no jo, nechce, je spokojená a to je důležité :-) Doufám, že bude spokojená i nadále.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Luks hej až teraz :-)
Ok Sandra tak kľudne potom môžeš napisať na akú platformu si prešla a tak
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Zatím se rozhoduji jestli se vrátím k iOS nebo zkusím Android, ale protože mám ráda nové věci, tak asi zkusím na nějakou dobu Android, ale ještě uvidím, mám na rozhodnutí celý víkend :-)

Jinak jsi mě tedy docela pobavil, já se tím nijak netajím, že jsem na holky a že jsem vdaná za ženu, ani by mě nenapadlo, že to někdo na fóru ještě neví :-)
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od M.BoBo »

Sandra a ostatní: Zajímalo by mě jak jste s Lumií 830 a asi i nižšími řadami mohli vydržet.
Telefon jsem zakoupil pro manželku a loaduje skoro pořád (kolečko s tečkami). Při spuštění foťáku, při spuštění galerie. Trvá dokonce i načtení miniatur v galerii (u čerstvých fotek). Spuštění aplikací (třeba FB) je taky na dlouho. Nainstaloval jsem tam poslední build .107. a provedl hardreset. Když jsem měl kdysi Lumii 920 a přišlo mi, že tak pomalá nebyla.

Nebo je důvod na reinstall? Když porovnávám s iPhone 6s (vím, je to nebe a dudy), tak jsou u mě reakce bleskové a u nenáročného Windows Phone (Windows Mobile) nikoliv.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

pockaj, to sa po par dnoch samo spravi, ono to robi a stahuje kopec veci na pozadi
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Glance update
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

M.BoBo: někde děláš chybu... nebo si chceš akorát rýpnout... Dneska se mi vrátila z reklamace L830 a žádný dlouhý načítání se nekoná - problikávání ano, to stále na W10 není vyřešeno, ale jinak je telefon svižný - momentálně hned jak ráno přišel, jsem nahodil insider - po nainstalování všeho HR, po HR se mi aktualizovaly aplikace a telefon mi nepřijde pomalejší než např. L920 s WP8.1 (s kterou můžeš porovnávat, protože koukám v podpisu, že jsi jí vlastnil).

Jinak L640XL mě nepřestává udivovat, kolik vydrží na baterce - momentálně na .107 buildu poslední nabití 17.2. 6:24 ráno - od té doby ani jednou na počítači ani na nabíječce a mám ještě krásných 18% - minimálně do 22h vydrží :)

relouth:: glance se updatnul, ale ani na 830 ani na 640XL nevidím rozdíl.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Sandra dobre potom napis trebarz do temy L830 na co si preslo celkom ma zaujima na com nakoniec zakotvis :)
Inak ja som tu dlho nebol - az ked sa objavili 950tky tak som tu zacal chodit a prehliadat fora...potom som si dal na 830tku 10tky a nakoniec som kupil 950 :) takze ten cas predtym o tom uz kazdy vedel no a jak nejak az teraz :)

Bobo : skusal si vobec 8.1 ? ja som na nej fungoval rok - a okrem toho ze sa mi raz zo 100 spusteni "nacitaval" whatsapp nemal som skoro nikdy loading - takze pre mna stopercentne pouzitelny mobil - ked som dal 10tky (a to dost stary build ked si dobre pametam) mal som loadingy napr onenotu skoro dvojnasobne rychle a tiez ziadny loading... takze pre 8.1 maximalne pouzitelne a pre wm10 pouzitelne tak na 80% - letela mi tam dole baterka, nesiel mi vtedy onedrive nejak atd - ale to uz by malo byt vsetko opravene... takze neviem fakt co mas s telefonom :) nehovorim ze to je rychlik - ale na pouzity cipset je to plynule ma to take svoje konstatne tempo - loading na fotak alebo galeriu som nemal nikdy :-o

co sa tyka iphone 6s - ten ma dvojnasobny vykon na jednojadro vacsi ako SD810 (cize lumia 950xl) a o nieco vyssi ako vs vsetkych 8 jadier... vysoky graficky vykon - najvyssia rychlost NAND uloziska a pamate - nizske rozlisenie - a samozrejme vysoko optimalizovany system a apky :D toto neporovnas moc ani s 950XL nie to este s 830 - s nou mozes porovnavat niekde iphone 5 cca...
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

Chlapi můžete někdo vyzkoušet tuhle stránku a vyplnit jméno a heslo, v přihlížeči edge, díky za pomoc, nemůžu se tam přihlásit protože mě to nepíše v tom poli, díky.
http://www.mrk.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

skusil som vyplnat ide bezproblemov
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od M.BoBo »

WP 8.1 jsem na Lumii 830 nezkoušel. Hned jsem jí tam hodil WM10 v poslední verzi. Oni to nejsou lagy, jen delší načítání kryté právě za to točící kolečko. To samé třeba u nějakého nastavení v systému. Když třeba změním barvu tématu, tak změna není hned, ale za cca vteřinu. Zkusím natočit video u situací kdy se nějakou dobu točí to načítací kolečko. Zde mi i matčin Android Honor 6 přišel rychlejší.

A jak píšu, je to úplně čerstvý systém (stažený jen messenger, whatsapp, svátky, nic víc).

Jen mě překvapila lenost systému. Systém jako takový neřeším a je mi i sympatický až na nedostatek kvalitních foto editorů (bez reklam jako na ios, či androidu). Lumii 920 jsem měl od prosince 2012 do března 2013 a byl to super telefon, až na ozvěny při hovoru a výpadky signálu. Rychlostně mi však v tu dobu přišla v pořádku.

Tak to budu sledovat jestli si systém, sedne.

To nikdo nepociťuje u L830 ani načítání miniatur? Když vyfotíte přes fotoaparát fotky, poté spustíte galerii, tak cca 1-2 vteřiny trvá, než se zobrazí miniatury těch nových fotek.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů