Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od ManT »

Doporucite prosim pro Windows 10 Mobile, dobrou aplikaci k mereni stavu bateeie a s ziviu dlazdici?
Rad bych co nejpresnejsi, ne aby se dlazdice aktulizovala jen kazdych 15-30min jako kdysi u l520 s wp8/8.1.
Take by bylo fajn,aby co nejmene zatezovla system a zbytene tak vybijela baterii.
Aplikace muze byt free i placena,dekuji.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od pogo8303 »

Používám "My Battery" (na store se jich tak jmenuje víc, je to ta od Study Circle s ikonou baterie a 87% v logu).
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od Mahtiel »

Osobně mám Battery Performance a moc spokojená nejsem. U placené verze nefungují prémiové fičury
(nejsem sama), takže tuhle moc nee
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od Mahtiel »

@Pogo8303 nabízí ta tvoje apka prémiové fičury jako přibližnou výdrž pro telefonování, surfování, poslech hudby atd.?
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od ManT »

Dik pogo vyzkousel jsen je fajn alw ted jsem v historiu stahocani nasel Baterie od Artura Semenova twhdy jsem ji myslim i snad kupoval, funguhe stwjne dobre je podobna jen je komplet v cz asi pojedu s tou AS o cestinu mi ani tak nwjde chci prakticky jen tu dlazdici a tahle se mu libi vic a je i pri zmenseni na minimum lepe
citelnehsi.

Bohuzel ta aktualizace ve srovnani s pidi cislem v liste ktere se navic zobrazi jen po stazeni je stale mizerna a tyka se to obou aplikaci cislo v liste vesele ubyva ale na dlazdicivse pet deset minut ani nehne...
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od finchcz »

To bys totiz musel vedet, ze uz od dob WP8.x je dany interval aktualizace jakekoliv live tile minimalne 30 minut. Jak to je ve WM, si nejsem jisty, ale pocital bych nadale s temi 30 minutami...
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od ManT »

Vsak jsem to zminil o tom intervalu a zda se ze to pretrvava 15-30minut ale nechapu pric na tomhle nesmyslu MS tak trva...u vatt aplikaci trwba aplikace zobrazujici na dlazdici aktualni cas, se aktualizuje jak ma, tedy zhruba kazdou minutu, pouzivam Start Screen Clock a je super.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Hardware Tests ukazuje procenta na dlaždici, zevnitř pak umí přesměrovat do sekce využití baterie. Jak často se aktualizuje, to upřímně řečeno nevím, ale ještě nikdy se mi nestalo, že by se to číslo rozcházelo s tím systémovým, v roletce. A popravdě si nedovedu představit situaci, kdy bych na ploše potřeboval každou minutu aktualizovaný stav baterie. K čemu ti to jako bude, smím-li se ptát?
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Aplikace Stavu Baterie+Live Tile

Příspěvek od ManT »

Přestal jsem to řešit, je to systémové omezení a pokud to ms nepovolí nikdo s tím nic nesvede.
Používám Stav Baterie https://www.microsoft.com/cs-cz/store/a ... zdncrfhz6p" onclick="window.open(this.href);return false; koupil jsem resp. zaplacením odstranil reklamy a zpístupnil i pár dalších funkcí, app je v češtině což je fajn a jsem spokojen, to že se udaj aktualizuje každých 15 nebo 30minut (neměřil jsem) mi nevadí, stejně je to jen orientační.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů