Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Radek Jahoda »

Vana67 teda netuším kam a odkud posíláš ale já se setkal spíše se standardem 10MB než třeba 1MB. Dneska teda převážně 25MB u větších firem jako seznam,google,MS a další.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od niki66 »

Vana67 tak si sa vlastne vynasiel :) orezal si fotku v aplikacii a poslal. Neviem ako to funguje v androidnych alebo iosovych telefónoch, ale vo windowsových to musis zatial asi robit takto :) Ja som napr posielal fotku z Hotmailu 8,3mb na gmail a v pohode odoslalo aj prislo :) Uz ked sme ale pri mailoch, tak som si vsimol, ze ked nemam povolene "zobrazovat banner oznamenia", tak mi po prichode mailu mobil ani nezavibruje ani neprehra zvucku (tie povolene mam). Ak to povolim, vtedy aj vibruje aj zvuckuje.
pere
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob pro 26, 2015 11:47
Zařízení: lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od pere »

Ahojte mam takýto problémik.Po aktualizacii mail a facebook mi ostáva stale na dlazdici upozornenie aj ked mam udalosti precitane aj vymazane.Pri mail musím odstrániť dlazdicu a znovu ju pridať ale problem pokracuje a pri facebook mi zostava upozornenie stale a týka sa to aj upozornení na glen screen.Po poslednej aktualizacii som neurobil hr.Mate nejaké riesenie ? Pouzivam klasicky wm.Ďakujem.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od niki66 »

tak u fb app to je alebo bolo normalne u mna stale, ci na 925ke alebo aj na novej 950ke. Menilo sa to samo ako chcelo :) teraz po aktualizacii mi to ide dnes celkom dobre, po precitani sa vynuluje udalost. Co sa mailu tyka, tak tam problem nemam vôbec. Vzdy po precitani, mi upozornenie zmizne. Aspon u mna takto. Ma to este nejake muchy co treba vychytat ten WM10 :)
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

Mne sa to stalo asi 2x pri maily (mail som vymazal a dlazdicastale signalizovala prijaty mail). Po cca pol dni to zmizlo. Je to nejaky bug, nic s tym neurobis (skusal som zrusit mailove konto,znovu pridat, pozeral som nastavenia v mobile, tablete,na webe. Nikde mail nebol len dlazdica si ide svoje [WHITE SMILING FACE] ) neries,casom to zmizne a snad aj MS opravi
pere
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob pro 26, 2015 11:47
Zařízení: lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od pere »

Dakujem za info chlalani počkám na ďalší update a potom urobím hr inak ten Facebook už ide ako má aj dlaždica a zdá sa mi že aj rýchlejšie načítava este treba trochu doladiť Messenger :-) Zatiaľ som veľmi spokojný z lumia 950 a keď sa aj sem tam pohrám z lg g4 tak hneď beriem do ruky lumiu asi bude návyková ;-) Ako ste na tom Vy keď porovnáte z predchádzajúcim mobilom ?
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od qwerty »

Stve ma akurat to zobudenie poklepanim, to u 640 bolo. Inak OK.
jvasatko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 23, 2013 8:03
Zařízení: Samsung S7

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od jvasatko »

Wifi mikrotik : pokračování
(po nějaké době připojení na Wifi u Mikrotiku se odpojí, a dál nevidí žádné Wifi sítě, až do restaru telefonu).

zkoušel jsem různá nastavení parametrů, snížil výkon, přemísti tlf jinam (cca 50% signál), ale nenašel jsem funkční kombinaci. na RB951G, i na RB493, 2.4 ani 5GHz.

Pustil jsem doma nový TL-Archer C5 - dualband a neodpojil se během 2 dnů ani jednou, na 2.4GHz ani 5GHz.

Takže problém bude někde v komunikaci... Fakt je že s Mikrotikem a Wifi má problém až L950. L620, 820, 920, 925 i s 10TP se nikdy neodpojovaly.

Jinak i spotřeby se dost hodily do klidu. Někdy zůstane topit po skončení hovoru (po 10 minutách je to ok), ale teď (opravdu light provoz) už táhnu 26hod od nabíjení a odhad zbývá 15 hod.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Sinpa »

Po updatu firmware na microtiku problem nezmizel. Do pokusu s nastavením se koukám pouštět taky nebudu :-S
_miv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát srp 30, 2013 21:23
Zařízení: Microsoft Lumia 950 & Nokia Lumia 1020

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od _miv_ »

Mam Lumia 950 SS a trapi ma nasledovny problem : Ked je telefon vychladeny staci ho mat polozeny v studenom aute niekolko minut resp. vo vrecku bundy, tak po zapnuti displeja nereaguje na dotyk - neda sa odomknut potiahnutim prsta nahor. Riesenim je zahriat dlanou displej - zacne to uplne normalne fungovat. Stretol sa niekto s tymto problemom?
Po prestudovani tohto vlakna som sa nestretol s niekym, kto by mal podobny problem. K dalsim problemom : Dlazdica outlook posty mi tiez uz blbla - stale zobrazovalo neprecitany mail - vyriesilo sa to samo asi za 24 hodin.
Nefunguje mi vsak este Shazam. Uz som kontroloval aj opravnenia na mikrofon, preinstaloval hore dole... Zatial nic nepomaha...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od niki66 »

Shazaam nejde ani mne, ale funguje mi soundhound, niekomu zas ten nefunguje. Co sa tej obrazovky tyka, tak neviem kde by mohol byt problem, no stalo sa uz aj mne ze neslo dvihnut hovor, musel som vypnut stredovym tlacidlom display a zapnut display a uz slo dvihnut hovor. To ale skor pripisujem ochrane pred nahodnym dvihnutim vo vrecku, taske atd. Asi po vybrati z vrecka si mysli system ze je stale vo vrecku a preto to nejde. No tento problem som maval obcas aj na 925ke v 8.1. Co sa toho displaya tyka, este si to posledujem. Inak co sa chladu tyka a obrazovky som zatial problem s tym aby nereagoval nemal.
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od ijon »

U Shazamu mi funguje takový trik, už jsem to tady psal. Po spuštění swajpnout odzdola nahoru, tím zmizí spodní lišta. Pak dát teprve tagování a mělo by to fungovat (minimálně u mě to tak je).
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Sinpa »

Je tu někdo komu funguje Lumie s W10 (nebo spíš L950) na Mikrotiku v pohodě?
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od iljusin66 »

Mám jen L830 na WM10 a ta mi funguje. Model Mikrotiku ti neřeknu, mám to doma
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Misanekx »

ijon píše:U Shazamu mi funguje takový trik, už jsem to tady psal. Po spuštění swajpnout odzdola nahoru, tím zmizí spodní lišta. Pak dát teprve tagování a mělo by to fungovat (minimálně u mě to tak je).
Na me 950 XL žádný trik nepotřebuju, po spuštěni Shazamu mam dolní listu schovanou automaticky a jak jsem jít psal pisnicku pozná za cca 2 vteřiny.
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Massik »

Mám L950 DS 10.0.10586.63 fw ...00027. Často se odpojuje od bluetooth, které pak následně nejde zapnout.
Má ještě někdo tento problém po aktualizaci? Mám čekat na další nebo tel. reklamovat? Díky
rehgehege
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: čtv pro 17, 2015 8:07
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od rehgehege »

:cry: To je otázka. Mám Lumia 950XL SS a odpojuje se mi.
Někdo tvrdí, že je to SW problém, někdo, že je to chyba kusu. Já netuším. Zatím upřímně řečeno pročítám diskuze a čekám na novou verzi FW/OS jestli to opraví. ALe je to pro mě docela velký problém. Dělá mi to přesně to, co popisuješ. A BT je pro mě dost důležité - pády XBOXu a jiných blbůstek by mě netrápily.
A nikdo ofiko prohlášení nevydal... jen pár lidí píše, že to mají O.K.
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Massik »

Já myslel, že když vyřešili ty restarty, že vyřeší i toto, ale zatím nic. Na Microsoftu mě odkázali na servis. Volám do Arvata, tam mi řekli, že to musím dát na reklamaci, že nic neví, ani se nemůžou zeptat. Takže nic nevím.
rehgehege
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: čtv pro 17, 2015 8:07
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od rehgehege »

no, to je právě ono. Nikde se nezeptáš, nikde ti nic neřeknou. Někdy mi to třeba 2 hodiny jde. A pak den odpojování, resp. na to nemám nervy, tak to vypnu zcela. Moc netuším, jestli ti, co tvrdí, že jim to jde, opravdu BT využívají na dlouhé hovory, mají kontaktů cca 1300 atd. :oops:
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Massik »

Přesně. Je vůbec nějaká podpora na Microsoftu, kromě jejich komunity, častých dotazů (FAQ) apod.? Jde se spojit někde telefonicky na technickou podporu nebo na chatu? Teď jsem dochatoval online na storu s tech. dotazem. Dal mi link na tech. podporu a zase jen nabídky řešení nějakých problémů, ale žádný kontakt, online chat apod. Už mě to stve! Teď zkouším, jak jsi psal, připojení bez načtení kontaktů.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů