Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mirdyn »

Já měl do vánoc L620, až do .29 jsem dělal HR po každej akt. jinak to dělalo bordel.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Mirdyn > ono to spíše bude tím, že *29 bylo první sestavení, které jakž takž na L620(520) jede, že ano :-) HR už 4-5 buildů zpět (na L920) nedělám a nemyslím si že mimo marnění časem je HR rádoby přínosný
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mirdyn »

No tak nějak to fungovalo už před tím, ale i teď je to na L620 takové šnečí tempo. Prostě 512mb ram je na W10 málo a nevěřím že to odladí, přece jenom jsou to již víc než 3 roky starý modely. Nebo uberou/zjednoduší některé pokročilé funkce a app.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Jak jsem už psal dávněji... pro mě je zásadní, aby se L620 nesekala, rychlost neřeším, telefon mám jako sekundární/cestovatelský a navigační přístroj, takže beru jako hlavní, a snad jedinou výhodu proti WP 8.1 možnost offline map na SD kartě, zbytek mě vlastně vůbec nepálí.

Telefon mi pouze pasivně leží na poličce s českou SIM (žiju v RF) a jakmile si koupím L950 DS, šoupnu L620 asi pod sedlo motorky jako navi na cesty, více od ní už žádat nebudu
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Osobně jsem včera dělala HR asi po 3 měsících. Pomalu se mi po instalaci buildu .63 načítala úvodní obrazovka a aplikace. Třeba hry Candy Crash Saga a Candy Crash Saga Soda nešly spustit. Nyní OK az na jeden bug a na to, že mi to ve store ukázalo chybu stahování 45 systémových aplikací. Naštěstí stačilo dát opakovat...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Stává se někomu, že se nahraje na 1D nějaká fotka 2x? Mam teda trošku podezření, že to způsobuje Rich Capture, ale souvislost jsem zatím nevysledoval...
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mirdyn »

Já si jí taky nechám, na ven má optimální velikost. 640 XL jsem si nadělil abych na to viděl bez brejlí a je to bezva :) :) Chtěl jsem počkat na L650, ale je horší než 640 a to má bejt nástupce, ještě nebude XL. :( A teď jdu na pivko.
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mirdyn »

Mahtiel píše:Osobně jsem včera dělala HR asi po 3 měsících. Pomalu se mi po instalaci buildu .63 načítala úvodní obrazovka a aplikace. Třeba hry Candy Crash Saga a Candy Crash Saga Soda nešly spustit. Nyní OK az na jeden bug a na to, že mi to ve store ukázalo chybu stahování 45 systémových aplikací. Naštěstí stačilo dát opakovat...
Pokud je mezi aktualizacemi "store" je třeba ostatní pozastavit a nechat jen store, pak pokračovat v aktualizaci app. Je to moje dobrá zkušenost.
grafic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned bře 11, 2012 14:06
Zařízení: Nokia LUMIA 950
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od grafic »

Někdo tu před časem řešil, jak je to s extérními zařízeními do USB-C. Můžu potvrdit, že externi disk WD se da krásně v 950ce používat. Před tim se tu psalo, že to jde pouze přes Continuum Dock, ale mě to šlape s obyčejnou redukcí USB->USB-C z Alzy za 180 Kč;)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Tak Insider prej aktualizovanej... že by se přece jenom něco dělo?
nedam
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 12, 2016 9:25
Zařízení: Lumia 640 Dual

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od nedam »

Prosim vas, co je to ten HR ? hard reset ? akoze tovarne nastavenie ?
inak, pouzivan najnovsi build a okrem neodlozenia poloziek v kalendari, ako spominal niekto vyssie ide vsetko ok. aspon co potrebujem ja :)

dakujem
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Ano, HR je Hard Reset - Obnovení přístroje do továrního nastavení
Navodar
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 15, 2015 14:03
Zařízení: Lumia 920, Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Navodar »

Zdravim.

Chcem sa spytat ake su moznosti nastavenia pri Dual Sim 950? Ak sa nemylim daju sa nastavit z ktorej sim chcem pouzivat data, ale daju sa nastavit aj jednotlivo z ktorej sim chcem volat a z ktorej sim chcem odosielat sms?

Takisto otazka ci niekto z tu pritomnych alebo priamo redakcia nechysta nejake performace porovnanie telefonov ako tu https://www.youtube.com/watch?v=-wne8m9qCFs, ( kedze v danom videu 950 podla mna dost pohorela ) ale s novsimi buildami, popripade porovnat len UWP s ostatnymi platformami.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Ano, SMS i volání jde samozřejmě používat na obou simkartách. Pouze data jdou čerpat z jedné.

Tyhle testy mi vždycky přijdou na hlavu. Stačí aby telefon pomaleji bootoval, nebo se nějaká appka spouštěla déle a hned je odsouzen k prohře... Navíc mezi některými úkony jsou prodlevy...
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od steelspace »

No, srovnávat rychlost tím, že do měření zahrnu i start, to je dost hloupé. Navíc používali staré WP8.1 aplikace, které jsou mnohem pomalejší, než W10.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od tgriger »

Žeby sa už niečo chystalo?
Dnes som robil HR na najnovšej 63 a zistil som že sa neaktualizujú zo Store aplikácie Telefon, SMS, Store a ďalšie. Okrem nich stiahol a aktualizoval všetko.
Nerobil dnes niekto HR, zaregistroval ešte niekto podobnú vec?
JacobsCorleone
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát lis 20, 2015 12:24
Zařízení: Lumia 640 XL

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JacobsCorleone »

tgriger Mam to stejne...
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od tgriger »

@JacobsCorleone: Ďík za potvrdenie. Uvidíme čo z toho bude :-)
Ruafa
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte led 12, 2016 16:42
Zařízení: Apple iPhone 8 64GB

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Ruafa »

Windows 10 Mobile update coming January 19th

http://wmpoweruser.com/swisscomm-cays-w ... uary-19th/
Navodar
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 15, 2015 14:03
Zařízení: Lumia 920, Lumia 550

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Navodar »

steelspace píše:No, srovnávat rychlost tím, že do měření zahrnu i start, to je dost hloupé. Navíc používali staré WP8.1 aplikace, které jsou mnohem pomalejší, než W10.
Samozrejme nejde mi ani tak o boot, ale aj bez neho lumia 950 nedopadla najlepsie.
Preto som dal aj dotaz porovnat len UWP (universal windows apps), ako napr Netflix, Plex, Uber, Outlook etc.
veigy píše:Ano, SMS i volání jde samozřejmě používat na obou simkartách. Pouze data jdou čerpat z jedné.

Tyhle testy mi vždycky přijdou na hlavu. Stačí aby telefon pomaleji bootoval, nebo se nějaká appka spouštěla déle a hned je odsouzen k prohře... Navíc mezi některými úkony jsou prodlevy...
Vdaka za odpoved. Zialbohu aj bez bootu skoncila 950ka posledna. To je pravda ze jedna aplikacia moze ovplivnit celkovy vysledok, ale ako taky jednoduchsi overview to neni podla mna spatne. Asi by bolo este vhodne nejak obodovat jednotlive poradie startov aby jeden vysledok nemal velky vplyv. Kked sa niekedy budem nudit tak skusim.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 75 hostů