[app] Moje O2 SK

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
majsi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 31, 2015 10:54
Zařízení: L640

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od majsi »

Zdravim pre vsetkych ktory maju slovenske O2 sme vyrobili apku kedze O2 sa k tomu akosi nemalo.

https://www.microsoft.com/sk-sk/store/a ... blggh67swn
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od joeslovakia »

mozem sa spytat preco mam v aplikacii neaktivne extra vyhody? prihlaseny som cez tel. cislo a mam sim na dobijanie kreditom. inac pekne spravena ;)
majsi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 31, 2015 10:54
Zařízení: L640

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od majsi »

Extra vyhody zatial niesu dokoncene. Sme to neaktivne tlacidlo zabudli skryt :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od imperator »

Je tam nejaka reklama alebo tak ? resp z coho mate zisk, alebo co vas viedlo k tomu ju urobit ? inak pekne spravena hanba O2 no...
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od joeslovakia »

dakujem za vysvetlenie. nejako mam pocit ze originalna aplikacia nie je z iného dovodu. ktovie ci google a Samsung netlacia na ostatných aby preferovali android.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od imperator »

joeslovakia : tazko povedat napr české O2 ma vynikajucu app na wp na stremovanie TV a dokonca aj nahrávanie a pod. mali ju nejako iba preportovať a nahodiť na slovenské O2
majsi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 31, 2015 10:54
Zařízení: L640

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od majsi »

imperator: nie je tam reklama a z tejto aplikacie nemame ziadny zisk. Je to len taka volnocasova aktivita dvoch ludi :) Zacali sme to robit len tak z pasie. Ak to zozne nejaky ten uspech tak to mozme pouzit ako referenciu na dobru apku. Ked nie tak aspon sme sa pri vyvoji co to priucili a sme zasa o nieco dalej :)
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od romčo »

Super, chalani. Keď som nedávno písal do O2 na ich web (nápady) navrhoval som, aby sa urobila aplikácia Moje O2
Odpísali mi toto:
Ahoj, mrzí nás to, ale Tvoj nápad s názvom “Aplikácia Moje O pre Windows Phone (Mobile)” neprešiel potrebnými kritériami. Bohužiaľ ho teda nezverejníme medzi ostatné nápady.
Jedným z dôvodov je:
„Mobilnú aplikáciu Moje O2 sme pripravili pre zákazníkov dvoch najvyužívanejších platforiem – Android a iOS. Podporu Windows Phone však v budúcnosti nevylučujeme a trendy sledujeme. Zákazníci, ktorý využívajú Windows Phone, môžu aj naďalej kontrolovať svoju spotrebu, prípadne faktúry prostredníctvom mobilnej verzie zákazníckej zóny m.o2.sk..“
Ale nedaj sa odradiť! Smelo posielaj ďalšie nápady. Sú pre nás dôležité. Skús si ešte pozrieť naše odporúčania pre pridávanie nápadov. Môžeš sa tak vyhnúť ďalšiemu zamietnutiu.
Tešíme sa na ďalšie nápady!
Tvoje nápady, Tvoje O2

Vy ste ukázali, že takáto app vôbec nie je problém...takže nechápem O2
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od biscuit84 »

Akoze da sa pochopit, ze app pre WP/WM nemaju napr. banky. Tam argument s minoritnym podielom platformy este ako-tak obstoji, ale ak nema takuto app mobilny operator, ktory predava skoro komplet portfolio Lumii, to sa inak ako ostudou ani nazvat neda...
majsi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 31, 2015 10:54
Zařízení: L640

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od majsi »

Podla mna je to skor tak ze O2 ani len netusi kolko ich zakaznikov ma wp. Oni to podla mna rataju podla toho kolko ludi si u nich kupilo wp. A tak maju asi pocit ze tych ludi nieje vela oproti tomu kolko sa kupuje androidov. A dalsia vec je ze firma ktora vyrobila android aj ios apku sice pise ze vyvyja aj wp ale co som posledne pozeral nemaju ani jednu referenciu na wp apku. A nikoho dalsieho si do kapusty asi pustit nechcu.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Re: [app] Moje O2 SK

Příspěvek od Freeloader »

super chalani ! jedna z appiek ktora mi chybala :)

som zvedavy kedy sa chce zobudit taka Slovenska sporitelna...
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: [app] Moje O2 SK

Příspěvek od zlieva »

Ak by sa tam dalo sledovať stav na 2 alebo viac sim kartách, bolo by to dokonalé.
majsi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 31, 2015 10:54
Zařízení: L640

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od majsi »

No mame to v plane ale chce to trosicka viac zmien. Cize treba pocket a bude aj to :).
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: [app] Moje O2 SK

Příspěvek od zlieva »

Tak to je fajn správa. Počkať nie je problém, určite to bude skôr ako oficiálna apka od operátora. Skvelá práca.
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

[app] Moje O2 SK

Příspěvek od joeslovakia »

dizajnovo velmi pekna appka. este tie extra vyhody ked sa spravia :) rozmyslali ste nad tym zeby sa do apky dala nejaka sekcia v ktorej by boli rozne strucne navody na nastavenia telefonu. internet, mms a take veci. inac ma tesi ze ludia ktory vedia programovat sa snazia taketo aplikacie vytvorit a beru taketo vyzvy.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 20 hostů