Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Misanekx »

mas0n píše:To je fajn, ale aspon jsi mel moznost si ho prohlednout... Nechce se mi kupovat telefon za 16000 bez vyzkouseni. Asi si koupim iPhone 6, ten maji vystaveny vsude :???:

Navic vzhled jako takovy ani neresim, stejne bych hned kupoval ten Mozo kryt. Slo mi spis o pocit v ruce, displej apod. Ani se nedivim, ze je na tom Windows Phone takhle, kdyz v prodejnach byla vystavena max 640 a 830, plus par lowendu.
Tak zrovna ten display maji L950 absolutně TOP. Na ten se nějaký 6S nehrabe. A nejvíc fajn je, ze pri uhlopricce 5,2 respektive 5,7" u XL jsou Lumie v ruce podstatne příjemnější, mensi a hlavně lehci. Doporucuju zabehnout třeba do Alzy a telefony si opravdu osahat.
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Misanekx »

Osahat si XL je trochu problem, protože tu mají opravdu jen v par obchodech jako je Alza, nebo třeba MobilPohotovost. Ale mensi L950 mají na 100% většinou naskladněnou na prodejnách VF....pokud ji zrovna neprodali, berou max dva kusy najednou (vlastni zkušenost) U VF je XL skladem pouze na hlavni centrále v Tabore a dovezou ji na prani na kterou koliv pobocku max do třech dnu.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Mate niekto v rukach L930 a L950 - je tam vidno rozdiel v tom rozliseni ? Vidno to na jemnosti pisma ci fotkach ? (tam by mal byt vyuzity kazdy pixel ide o to ako to oko vnima)
mas0n
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 15, 2009 18:08
Zařízení: Lumia 920

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mas0n »

Hele, me je jasny, ze by mi ji rozbalili. Spis me zarazi, ze ten telefon neni normalne vystavenej. Jak se o nem ma dozvedet nekdo, kdo se o to az tak nezajima? Dnes fakt byly ty prodejny preplneny. Duvod neznam, ale nejspis proto, ze lide dostali penize, a ted si sli hromadne kupovat nove telefony. No a na prodejnach same Androidy a iPhony, a k tomu jen 640 a 830 od Microsoftu. To je docela skoda.

Takze ja si pockam, az bude trochu vetsi klid, a potom si telefon necham na prodejne predvest. Na koupi nespecham, Samsung funguje. Ale kdyby byla ta Lumia vystavena, mozna uz bych ji mel doma... Takhle mozna budu o tom delsi dobu premyslet, a nakonec si vezmu iPhone :???: :roll:
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

imperator píše:Mate niekto v rukach L930 a L950 - je tam vidno rozdiel v tom rozliseni ? Vidno to na jemnosti pisma ci fotkach ? (tam by mal byt vyuzity kazdy pixel ide o to ako to oko vnima)
Mám 930 a 950 XL a rozdil je vidět jako sviňa, úplně něco jineho
bleze
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 11, 2012 16:31
Zařízení: lumia 950 xl

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bleze »

Dobry den, da se, prosim, nekde vypnout v konverzaci duplicita skypu a sms? Dekuji
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

tgriger píše:Ja som dnes v Košiciach videl obe a teda nezaujali ma. Vyzerajú ako Lumia 640 a 640XL.
To ses blbě díval nebo pos*** v kině, vypadají úplně jinak hned na první pohled...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

bleze píše:Dobry den, da se, prosim, nekde vypnout v konverzaci duplicita skypu a sms? Dekuji
Dá, v nastavení...
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

V kine som bol a hromádku som neurobil :) Nikomu nevnucujem svoj názor, vypnuté na mňa takto pôsobili.
bleze
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 11, 2012 16:31
Zařízení: lumia 950 xl

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bleze »

A kde v nastaveni, prosim. Dekuji
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Jahoda »

Jestli myslíš že máš Skype zprávy v aplikaci Messaging, tak si otevři aplikaci Skype Video a odhlaš se.
bleze
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 11, 2012 16:31
Zařízení: lumia 950 xl

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bleze »

Diky moc za pomoc, dost me to stvalo.
aaaales
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 22, 2013 17:27
Zařízení: Lumia

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od aaaales »

Nebo si nech přihlášený Skype ve zprávách a Skype video a odhlas se přímo v aplikaci Skype. Potom budeš používat jen aplikaci zprávy jak na SMS tak i na Skype. Nemusí mít zapnuté dvě aplikace. V aplikaci zprávy jde posílat i přijímat zprávy SMS i Skype.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

hravec-x píše:Mám 930 a 950 XL a rozdil je vidět jako sviňa, úplně něco jineho
Takze tie blaboly o tom ze staci fullhd na 5 alebo 6 palcove telefony je blbost teda ? :)
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

určitě to blbost není, určitě stačí i miň než FullHD, proč by nestačilo, jsou tablety 7 a více palců co ani FullHD nemají... jen jsem psal, ž rozdíl je viditelný a znatelný
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

myslel som to tak ze ti ktori to propaguju hovoria ze na takom malom zariadeni viac nez fullhd ludske oko nerozozna... ak hovoris ze rozdiel je viditelny a znatelny staci mi to... ale asi to nezistim nijak inak ako nejakym osobnym vyskusanim...
priznajte sa pisal niekto z vas tuto recenziu ? :D

http://s21.postimg.org/hx6dgn5fr/heureka.png" onclick="window.open(this.href);return false;
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ijon »

No, rozhodně jsem jí nepsal a kdybych jí napsal, vypadala by úplně jinak. Například funkci Hello jsem už v podstatě přestal používat a tupě ťukám PIN. Vesměs si připadám jako Hello ovce, když dlouhé vteřiny civím do červeného světélka, různě přibližuji mobil podle požadavků a pak mi stejně napíše, že jsem nebyl rozeznán. Mimochodem - pro podstatný pokles spolehlivosti stačí mít nasazenou kšiltovku, tma nemusí být.
Fakt je, že dříve mi k restartu celých W10M stačilo třikrát kliknou v kalendáři, po posledním update to Widle zabalí až tak po 10 klepnutích. Takže jasný pokrok...
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od qwerty »

ten snimac na Hello mali dat trochu dosikma, to je pravda, lebo ak je mobil na stole, musim ho chytit do ruky, aby som ho nasmeroval na svoju tvar, cim sa straca pohodlnost. Inak s rozpoznavanim som spokojny, treba sa vyhrat s nastavenim, zopakovat ho - snazil som sa pri nastavovani byt co najdalej a co najviac dole, potom sa identifikacia zlepsi.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

@hravec-x: No neviem, mal som LG G3 a žeby tam bol rozdiel oproti full hd displejom. Vlastne bol, baterka mizla pred očami.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

Mne tiez hello funguje vcelku spolahlivo. Par krat som to nastavoval, funguje mi aj v tme, aj so siltovkou. Ako pise qwerty, treba dat mobil dalej od seba pri nastavovaní. Jedine co mi na tom vadi,ze ked pride napr mail,sms a pod, tak sa logicky vypne glance screen a zobrazi sa baner s tym co doslo,ale zapne sa aj kamerka hello
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů