Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Microsoft Band

Příspěvek od Radek Jahoda »

V prodeji sice původní je ale za 152 liber
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

nečteš už jsem tu sem dával odkaz je je v UK v prodeji Band 1 - ale jen "L" a jen pro studenty a akademické pracovníky!

nestačí napsat jen A je třeba napsat vždy i B

tedy znovu odkaz, kdyby měl někdo zájem zajistím zakoupení
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Využil jsem 15% slavu na Band 2 v UK MS storu, divím se, že to tu ještě nikdo nezmínil. Je za 170 liber, doprava zdarma. Sleva by měla platit do 3.1. 2016.

http://www.microsoftstore.com/store/msu ... 2_01122015

Půlku slevy jsem propálil na druhý nabíjecí kablík :) Koupil jsem v sobotu a v úterý už byl u rodičů. Škoda, že ho dostanu až k k narozkám po Novém roce. Velikost L bude snad v pohodě, byl jsem na hraně s M v nejužším místě zápěstí, počítám s lehkým posunem vzhůru.

Jen mě překvapuje, že moje oblíbené čínské eshopy zatím nenabízí levné fólie.
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Microsoft Band

Příspěvek od joeslovakia »

od MS sa mozu ostatni výrobcovia ucit. fitnes náramok su jedna vec a chytre hodinky druha vec. ale MS to sklbil do jedneho v nadhernej forme. som zvedavy ci bude pokracovat a vytvori tretiu generaciu. zaujima ma aky zvolia dizajn
wosa.w
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát říj 16, 2015 10:54
Zařízení: 950XL DS

Microsoft Band

Příspěvek od wosa.w »

Ahoj, potřeboval bych radu.. Nastavuju Band2, vše cajk až na to, že mi nejde nastavit v "Manage tiles" ikona pro notifikace Calls, Mail, Facebook, Facebook messengers a Notification Centr. Vždy to skončí hláškou "Notifications are not supported in this version of Windows Phone" Nevíte náhodou někdo, čím to je? Spárováno mám s 950XL DS. Díky!

Edit: vyřešeno! vše odinstalovat app, znovu nainstalovat, nastavit Us region, znovu spárovat a už to jede :-)
DzejAr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 04, 2015 12:03
Zařízení: Surface Pro 3, Lumia 950, Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od DzejAr »

Ahoj. Děje se taky někomu, že se mu u hovorů zobrazuje jen 1 poslední a nejde rolovat doprava na další starší? Problém pozorován až od té velké aktualizace bandu (cca týden dva dozadu co byla).
yemnee
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát úno 06, 2015 10:44
Zařízení: L930

Band 2 a Exercise

Příspěvek od yemnee »

čau, po posledním updatu jsem narazil na tuhle podivnost: Když cvičím kruháč nebo spinning, po pár minutách se mi automaticky pausne měření Exercise - musím ručně zvolit pokračovat v měření. Nevím, jestli je to bug nebo je třeba něco někde nastavit (prolezl jsem snad všechna nastavení, ale nic nenašel). Má někdo stejný problém?

UPDATE: tak vyřešeno - stačilo reinstalovat appku Microsoft Health, resp. vyresetovat Band 2
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Tak jsem se Bandu 1 zbavil a další si pořizovat nebudu. Měl jsem možnost jej cca měsíc a půl používat, a prvotní nadšení opadlo docela rychle, stejně jako sledování spánkového režimu nebo počtu kroků. Jsem aktivní člověk, takže jestli udělám 500 nebo 5000 kroků je jedno. Možnosti exportu dat jsou žalostné, půlku času odesílání dat na spojené aplikace vůbec nefungoval, zpětně se data odeslat do spojených aplikací také nedají, stejně jako nefunguje import. Nechápu, že takové funkce MS ignoruje, v době, kdy konkurence nespí. A mně už nebavilo stále na něco čekat. Jak naplnil band vaše očekávání?
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

no jo, ale Band 1 je už minulost která už dál nikdy nepůjde, takže nevím na co čekat... a konkurence? jaká? kdo má tak sofistikovanou a univerzální hračku alespoň na papíře?
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Já kupoval Band 1 ve výprodeji v listopadu a stále jsem s nim nadšen :-) Jako aktivní sportovec se to hodí. Ano něco by se dalo vyladit ale to už asi nebude, zvykl jsem si a mi to tak stačí :-)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

hravec-x: Ano, univerzální hračka, s tím souhlasím :-) Ten náramek má určitě potenciál, ale po zkušenosti to na mě působí (jako celek, hl. teda SW) dost amatérsky.

mbelas: "...ano něco by se dalo vyladit ale to už asi nebude, zvykl jsem si...". Takhle jsem to bral u náramku xiaomi, který stál 500 Kč a v podstatě nic neuměl, ale nechci to tak brát u náramku za 1800 až 7000 Kč :-)
Neshoun
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 09, 2016 0:32
Zařízení: Lumia 925

Microsoft Band

Příspěvek od Neshoun »

Ahoj všichni. Kdyby měl někdo zájem, dnes mi dorazil z USA nový BAND 2 (Large). Bohužel mi nesedne - kdyžtak infor zde: http://aukro.cz/microsoft-band-2-large-i5911403230.html Klidně se ptejte, pokud Vás něco zajímá. Objednávám si nový - medium, ale dva nosit vážně nebudu :-)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Nechci do tebe nějak rýt, každé zboží má svého kupce, ale i z USA, i z GB tě to vyjde o dost levněji, než nabízíš...
Neshoun
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 09, 2016 0:32
Zařízení: Lumia 925

Microsoft Band

Příspěvek od Neshoun »

veigy píše:Nechci do tebe nějak rýt, každé zboží má svého kupce, ale i z USA, i z GB tě to vyjde o dost levněji, než nabízíš...
Ahoj, díky za názor. Samozřejmě cena náramku je nižší nicméně je třeba započítat všechny náklady:

Náramek 250 USD
Doprava (DHL) 55 USD
DPH a CLO 1800 CZK

Jsem ochotný jít s cenou i níž. Pokud by měl někdo zájem napište mi asi PM a můžem tu cenu ještě probrat. Chci ale vysvětlit, že nikoho okrádat nechci ;)
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Microsoft Band

Příspěvek od Tomet »

Pokud objednáváš nový velikosti M, tak ti poradím. Zavolej na CZ Microsoft a do 5 dnů ho máš doma z UK za 7000 Kč. Doprava zdarma, clo a dph se v unii neplatí ;-)
Neshoun
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 09, 2016 0:32
Zařízení: Lumia 925

Microsoft Band

Příspěvek od Neshoun »

Tomet píše:Pokud objednáváš nový velikosti M, tak ti poradím. Zavolej na CZ Microsoft a do 5 dnů ho máš doma z UK za 7000 Kč. Doprava zdarma, clo a dph se v unii neplatí ;-)
Ahoj, máš k tomu více informací? Kam volat apod ? Já s těma nákupama mimo CZ moc zkušeností nemám jak vidíš ;)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Nemusíš ani volat, stačí objednat v UK, doprava po EU je zdarma ;) cena £199
Neshoun
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 09, 2016 0:32
Zařízení: Lumia 925

Microsoft Band

Příspěvek od Neshoun »

veigy píše:Nemusíš ani volat, stačí objednat v UK, doprava po EU je zdarma ;) cena £199
A jak je to tedy s tou adresou? Někdo pasl, že musí být z GB.


Jinak na vaše doporučení jsem stáhnul tu cenu na aukru. http://aukro.cz/show_item.php?item=5911403230 takže pokud někdo máte zájem o BAND 2, dejte mi vědět v PM nebo přes aukro.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Microsoft Band

Příspěvek od sssugi »

Už sa to tu spomínalo veľakrát ale dá sa to v pohode objednať cez telefón alebo cez chat vpravo na http://www.microsoftstore.com/store/mseea/cs_CZ/home" onclick="window.open(this.href);return false;. Staci im napisat ze o to mas zaujem a prevedu ta celym objednavacim procesom. Postovne je zdarma..mne prisiel Band do piatich dni :-)
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Microsoft Band

Příspěvek od Tomet »

Neshoun - já proti tvé ceně nic nemám. Každý ať si prodává co chce a za kolik chce. Chtěl jsem ti ušetřit prostředky s nákupem menší velikosti.

Pěkný návod zde - https://wmmania.cz/clanek/nakup-v-zahra ... -cr-navod/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů