Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
katraris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 136
Registrován: čtv led 12, 2012 19:59
Zařízení: Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 920

Microsoft Band

Příspěvek od katraris »

Mně to v té kombinaci funguje. Co mi naopak nefunguje je notifikace Office365 mail v rámci mail notifikací (takže je dostávám v rámci notifikačního centra).
Obojí platí pro Band 2 a stejně to fungovalo i Band 1 - W10M
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Microsoft Band

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Tak to by mě zajímalo, na čem je ta funkčnost notifikačního centra závislá.
DzejAr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 04, 2015 12:03
Zařízení: Surface Pro 3, Lumia 950, Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od DzejAr »

Ahoj všem. Měl bych dotaz na všechny majitele nového bandu - v jakém poměru se Vám při měření srdečního tepu zobrazuje stav Acquiring vs Locked? Můj Band cca minimálně polovinu času tep hledá a v tu chvíli asi nezobrazuje moc přesně... Nebo to je takto normální a v pořádku?
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

a nosíš BAND2 jak?
DzejAr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 04, 2015 12:03
Zařízení: Surface Pro 3, Lumia 950, Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od DzejAr »

Nosím ho displayem nahoru. Ale ani kdyz ho dam opacne, tak nemam pocit ze by to bylo nejak dramaticky lepsi. Jak moc pevne/volne ho mate na ruce? Pri mereni velikosti mi to vyslo na hrane mezi M a L a pani na Microsoftu mi doporucila vzit spis ten vetsi. Tak jestli ho nemam moc volne.
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Microsoft Band

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Srdeční tep není při běžném denním monitoringu detekován nepřetržitě v té nejpřesnější podobě (kdy to svítí a konkrétně měří). Když se na něj chceš podívat, tak ho Band teprve začne přesně měřit, proto nejdřív vidíš Acquiring a až poté Locked. Kdyby to měřilo neustále, tak by se ti velice rychle vybila baterie.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Mám band 1 a display nahoru jako hodinky. Velikost jsem měl mezi M a L a vzal jsem L a vracel jsem. Nyní mám M a super. Drží to pevně a při běhu se to nehýbe., neboť u velikosti L jsem to měl stažené na maximum a bylo to volné a u běhu to lítalo po ruce jak prase, ale tepovku to měřilo přesně. Jen mě zarazilo, že když běhám tak se potím dost a z ruk mi tečou proudy potu, poté mi můj band tep měří chvíli a pak už to neměří, a nebo spíše měří ale jelikož se toliko potím tak nic nezaznamená. Když si pak rozkliknu běh tak vše ok ale u tepovky má měřený jen začátek a pak nic.....až bude tepleji a budu moci běhat jen v triku tak to bude asi lepší, ale teďka v zimě mám na sobě šusťákovku a pod ní se potím a banda mám zakrytého. Nebo pak bych mohl vyrolovat bundu a band by byl volně, zkusím :-)
Jinak jaký režim by jste doporučovali dát při treéninku dětí v tělocvičně (jsem trenér) ? Dneska zkusím dát WORKOUT jako cvičení....
Jinak já jsem max.spokojený, je to dobrej trenér :-)
DzejAr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 04, 2015 12:03
Zařízení: Surface Pro 3, Lumia 950, Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od DzejAr »

Jindřich Lukeš píše:Srdeční tep není při běžném denním monitoringu detekován nepřetržitě v té nejpřesnější podobě (kdy to svítí a konkrétně měří). Když se na něj chceš podívat, tak ho Band teprve začne přesně měřit, proto nejdřív vidíš Acquiring a až poté Locked. Kdyby to měřilo neustále, tak by se ti velice rychle vybila baterie.
To by docela sedělo a dává to smysl :) Přesně takovou nějakou odpověď jsem potřeboval slyšet, protože se mi nechtělo ukvapeně řešit nějakou výměnu za menší. Sedí mi totiž na ruce docela dobře, sice ne úplně pevně, ale těsnější by asi zase při celodenním nošení nebyl úplně pohodlný.
DzejAr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 04, 2015 12:03
Zařízení: Surface Pro 3, Lumia 950, Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od DzejAr »

mbelas píše:Mám band 1 a display nahoru jako hodinky. Velikost jsem měl mezi M a L a vzal jsem L a vracel jsem. Nyní mám M a super. Drží to pevně a při běhu se to nehýbe., neboť u velikosti L jsem to měl stažené na maximum a bylo to volné a u běhu to lítalo po ruce jak prase, ale tepovku to měřilo přesně. Jen mě zarazilo, že když běhám tak se potím dost a z ruk mi tečou proudy potu, poté mi můj band tep měří chvíli a pak už to neměří, a nebo spíše měří ale jelikož se toliko potím tak nic nezaznamená. Když si pak rozkliknu běh tak vše ok ale u tepovky má měřený jen začátek a pak nic.....až bude tepleji a budu moci běhat jen v triku tak to bude asi lepší, ale teďka v zimě mám na sobě šusťákovku a pod ní se potím a banda mám zakrytého. Nebo pak bych mohl vyrolovat bundu a band by byl volně, zkusím :-)
Jinak jaký režim by jste doporučovali dát při treéninku dětí v tělocvičně (jsem trenér) ? Dneska zkusím dát WORKOUT jako cvičení....
Jinak já jsem max.spokojený, je to dobrej trenér :-)
Já mám naopak pocit, že když se mi ruka zpotí, tak to měří lépe. Jako mnohem rychleji ho to má přesně načtený. A i ve statistikách třeba z běhu (taky včera v bundě) mám grafy kompletní.
DzejAr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 04, 2015 12:03
Zařízení: Surface Pro 3, Lumia 950, Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od DzejAr »

Jindřich Lukeš píše:Srdeční tep není při běžném denním monitoringu detekován nepřetržitě v té nejpřesnější podobě (kdy to svítí a konkrétně měří). Když se na něj chceš podívat, tak ho Band teprve začne přesně měřit, proto nejdřív vidíš Acquiring a až poté Locked. Kdyby to měřilo neustále, tak by se ti velice rychle vybila baterie.
Ještě doplňující dotaz - a třeba při běhu to taky neměří nonstop ten tep?
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

už jsem to psal jinde, kvůli Bandu nemusí být zapnutý BT, je to autonomní zařízení, stačí občas - při nabíjení z PC synchronizovat přes PC pomocí aplikace Microsoft Band Sync = řešení do doby než se vše dá do kupy a BT nebude dělat neplechu
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Microsoft Band

Příspěvek od Dejv_ »

Kdybych si k bandu 2 koupil android mobil, tak přijdu o nějaké funkce, které bych měl na WP?
yemnee
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát úno 06, 2015 10:44
Zařízení: L930

Band 2 a odesílání SMS

Příspěvek od yemnee »

Zdar, nevíte někdo, jak zrušit (jestli to vůbec jde) automatickou korekci textu při SMS odpovědi? Např. napíšu: Jasne a přetvoří se mi to na anglický hasn´t:(
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

nelze to, lepší než odpovídat mini klávesnicí je vytvořit si přednastavené odpovědi a ty používat...
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Microsoft Band

Příspěvek od motas »

Fungují vám notifikace na posledním buildu W10M? Mně fungovaly hovory, SMS a notifikační centrum, na posledním buildu nic.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Po aktualizaci na *.29 mi nedrželo BT spojení, tak jsem smazal Band z bluetooth a znova spároval a od té doby běží. Jinak obecně W10M maj docela problém s bluetooth, pravděpodobně vinou FW...
zusska
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 05, 2014 10:18
Zařízení: iPhone, Lumia 920

Microsoft Band

Příspěvek od zusska »

hravec-x píše:kvůli Bandu nemusí být zapnutý BT, je to autonomní zařízení, stačí občas - při nabíjení z PC synchronizovat přes PC pomocí aplikace
To není dobré řešení, tím se připravíte o notifikace.

Zaznamenali jste dnešní update Band 2 s ovládáním hudby a aktivity reminderem? Pěkné, ne?
Kdyby měl někdo zájem zájem o můj úplně nový Band1 S, koukněte do prodeje. Klidně dám ještě nějakou slevu.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

je mi to jasné, ale šlo o to, že byly problémy s BT u W10, tak proto jsem to psal

ano, už mám aktualizovánu app i Band2 - hudba je těžkej mazec

dvojklik na zapínací tlačítko se zapne ovládání přehrávače hudby
WP_20151210_22_08_56_Pro.jpg
(110 KiB) Staženo 324 x
posunutím celé plochy displeje doleva zeslabujete zvuk, posunutím celého displeje doprava zeslabujete

funkční tlačítko Bandu je pauza a znovuspuštění
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Microsoft Band

Příspěvek od sssugi »

Ako sa vam podarilo vyvolat aktualizaciu? Telefon mi aktualizoval aplikaciu ale Band zatial nehlasi ziadnu novu ani cez Microsoft Band sync ani cez telefon :/
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

pokud ti proběhla aktualizace aplikace ze Store, otevři aplikaci Microsoft Health nahoře vlevo hamburger > v tom samém místě po otevření menu je symbol synchronizace (dvě šipky) - měla by na tom svítit tečka (tj. je k dispozici aktualizace Bandu), zmáčkni na aktualizaci po chvíli se spustí aktualizace hodinek > v Bandu se aktualizaci objeví nová dlaždice s tím co je nového

zase jsou v UK prodeji Band1 - jen velikost L a jen pro studenty a akademické pracovníky http://www.microsoftstore.com/store/msu ... .318230400

a zde v USA pěkný nabíjecí stojánek pro Band2 http://www.microsoftstore.com/store/msu ... .329506400
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů