Lumia 950 & 950 XL: Problémy se samovolným restartováním

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Problémy se samovolným restartováním

Příspěvek od Massik »

Mám dual sim. Obě karty u TM. Ale jen jedna jede na LTE nebo G, druha jen 2G. Jak to máte Vy? Kdyby byl každý operátor jiný, pojedou obě na LTE?
Restarty taky byly, už nejsou. Asi tou aktualizací operátora, jak někdo psal.
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Problémy se samovolným restartováním

Příspěvek od Massik »

Tak dnes opět restarty během hovorů. Opět aktualizace nastavení SIM, opět bez problémů. To budu muset aktualizovat každý den??? :roll:
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

Urobil som dnes cca 10hovorov cez BT v aute a ziaden restart. Takze BT to asi nebude...podla mna problem sim/operator
Vítězslav
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 01, 2015 16:51
Zařízení: Lumia 950 XL

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vítězslav »

Vzhledem k tomu, že se mi telefon při každém hovoru, při kterém mám zapnutý bluetooth restartuje, psal jsem na podporu Microsoftu. Odpověděli, že se jedná o hardwarovou chybu a mám telefon reklamovat.
Nepotěšilo
hezo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv zář 22, 2011 11:23
Zařízení: Lumia 950XL, LG G3 32GB

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hezo »

Reštartujú sa aj Single sim ? Vzhľadom na ten počet ľudí, čo sa sťažuje na reštarty, nič moc na začiatok teda ... :evil: O to horšie, že je to HW chyba ...
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Misanekx »

hezo píše:Reštartujú sa aj Single sim ? Vzhľadom na ten počet ľudí, čo sa sťažuje na reštarty, nič moc na začiatok teda ... :evil: O to horšie, že je to HW chyba ...
L950 single sim a pouze jeden restart chvilku po prvním spusteni. Jinak od včera ten telefon drtim co to jde a vše uplne OK
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Proč by to měla být hw chyba?
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

Možná se tu o tom psalo, problém restartů je problémem u operátorů, jde o aktualizaci SIM karet, ne všichni operátoři už zareagovali a upgradovali SiM karty.

Proto i větší problém u DS.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Já jen že kolega nahoře píše že je hw problém, tak se ptám odkud tuto informaci vzal... Nijak se nepřu, pouze to potřebuji vědět na 100% jelikož si mám asi za hodinku novou 950XL vyzvednout.
Takže dokud mám čas se nějak správně rozhodnout.
VitoAMG
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte říj 01, 2013 6:14
Zařízení: Lumia 950 XL DS

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od VitoAMG »

Vítězslav píše:Vzhledem k tomu, že se mi telefon při každém hovoru, při kterém mám zapnutý bluetooth restartuje, psal jsem na podporu Microsoftu. Odpověděli, že se jedná o hardwarovou chybu a mám telefon reklamovat.
Nepotěšilo
Mám úplně stejný problém, telefon L950 XL DS se mi opakovaně restartuje. A to mam už druhý kus. Prodejce mi velice ochotně první tel ktery se cyklicky restartoval tak dlouho az skončil na modré obrazovce vyměnil za druhy kus a ten ma úplně stejný problém. Prosím, můžeš mi přeposlat odpověď z Microsoftu, ze se jedna o HW chybu, memu prodejci by to hodně pomohlo při uplatnění reklamace u Microsoftu. (můj email [email protected]),díky
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

VitoAMG píše:
Vítězslav píše:Vzhledem k tomu, že se mi telefon při každém hovoru, při kterém mám zapnutý bluetooth restartuje, psal jsem na podporu Microsoftu. Odpověděli, že se jedná o hardwarovou chybu a mám telefon reklamovat.
Nepotěšilo
Mám úplně stejný problém, telefon L950 XL DS se mi opakovaně restartuje. A to mam už druhý kus. Prodejce mi velice ochotně první tel ktery se cyklicky restartoval tak dlouho az skončil na modré obrazovce vyměnil za druhy kus a ten ma úplně stejný problém. Prosím, můžeš mi přeposlat odpověď z Microsoftu, ze se jedna o HW chybu, memu prodejci by to hodně pomohlo při uplatnění reklamace u Microsoftu. (můj email [email protected]),díky
JAK JE MOŽNÉ ZE MICROSOFT VYPUSTÍ TAKOVÝ ŠMEJD ? To je banda klaunů ? To nemají žádné výstupní kontroly? To je ostuda jako prase. Ten problém s restartem má každý!
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od joeslovakia »

vraj na vine su operatori ze sa restartuje pocas hovoru
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

vojta66: ja ten problem s restartami nemam. Mam lumiu 3.den a nemal som ani jeden restart. Pouzival som aj BT v aute (pisali tu ludia ze ti suvisi s BT) ale asi to tak nie je. Takze sa ukludni, pravdepodobne to bude simkami (mam najnovsiu od slovak telekom,4G)
VitoAMG
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte říj 01, 2013 6:14
Zařízení: Lumia 950 XL DS

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od VitoAMG »

Me to dela s i bez bluetooth, ale sim mam starou 2 roky když jsem kupoval L1520, dnes zajdu vyměnit sim a vyzkouším, dik za radu.
hezo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv zář 22, 2011 11:23
Zařízení: Lumia 950XL, LG G3 32GB

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hezo »

Tú informáciu, že sa jedna o HW problém so vyčítal par príspevkov dozadu, strana 74-75 tuším. Keď sa tu ale píše, že by to mohla byť chyba v SIM, tak o to lepšie ...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

vojta66 píše: JAK JE MOŽNÉ ZE MICROSOFT VYPUSTÍ TAKOVÝ ŠMEJD ? To je banda klaunů ? To nemají žádné výstupní kontroly? To je ostuda jako prase. Ten problém s restartem má každý!
nepiš kraviny a čti a vzdělávej se, kdyby sis koupil novou L950XL a hned sis nechal vyměnit SIM za novou, problém bys neměl, hned by se ti SIM zupdatovala, v SIM je normálně firmware... stejně to měly i iPhone 5 když přišly, jen se s tím nikdo nechlubil a považoval to za vlastnost

včera konzultováno s technikem (známým) z O2 - jak to funguje a principy reakce sítě jsou na dlouhé vysvětlování... takže to ber jako fakt
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

marYan píše:vojta66: ja ten problem s restartami nemam. Mam lumiu 3.den a nemal som ani jeden restart. Pouzival som aj BT v aute (pisali tu ludia ze ti suvisi s BT) ale asi to tak nie je. Takze sa ukludni, pravdepodobne to bude simkami (mam najnovsiu od slovak telekom,4G)
zde je důkaz, má novou sil a problém nemá
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Misanekx »

Musím se přidat, vyměňte si SIM. Ani starší L930 nemela rada starší karty, blbly se SIM od Vodafone. L950 mam a taky nemam zadne problémy.
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

Sim si vyměnit můžete, ale dělat to bude dál. Potvrzeno od dvou majitelů 950 XL DS.
Sračka je to. :oops:
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

hravec-x píše:kdyby sis koupil novou L950XL a hned sis nechal vyměnit SIM za novou, problém bys neměl, hned by se ti SIM zupdatovala, v SIM je normálně firmware...
Nemáš pravdu. Teď jsem nechal vyměnit SIM a problém zůstává. Je přímo spojený s Bluetooth. Pokud je BT vypnuté, k restartům nedochází.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů