Lenovo Miix 3 8"

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
takesande
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 09, 2015 13:50
Zařízení: Lenovo Ideapad Miix 3 830

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od takesande »

Ahojte,
mne sa stavalo, ze sa mi wifi bloklo (bol potrebny restart routra). Po aktualizacii na W10TH a nainstalovani novych ovladacov zo stranky Lenovo sa obrazovka otácala opacne.
Tak som z USB nahodil obraz systému W10TH a zrazu je vsetko vporiadku, tablet slape ako hodinky (z ovladacov som nainstaloval iba 2 - mt a pl)
Sourek
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 22, 2015 12:25
Zařízení: Lenovo Miix 3

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sourek »

Ahoj Tak jsem udělal "čistou" instalaci win10, po boji s ovladači vypadá vše ok, teda až na jeden driver.
Řadič PCI pro šifrování a dešifrování. Netuším co stí :-) win mi ovladač nenajdou. Díky za tip
takesande
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 09, 2015 13:50
Zařízení: Lenovo Ideapad Miix 3 830

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od takesande »

nainstaluj si 2 zakladne ovladace W8.1, v nazve suboru by mali byt tieto pismena pl a mt, ak si dobre spominam.
Sourek
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 22, 2015 12:25
Zařízení: Lenovo Miix 3

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sourek »

Díky pomohlo to. Já měl nainstalován jen ten PL http://support.lenovo.com/cz/cs/product ... s/DS101126 to vyřešilo otáčení obrazovky a dotyk + hromadu nenainstalovaných ovladačů

Na ten posledí ovladač pomohl ten MT http://support.lenovo.com/cz/cs/product ... s/DS101468

Díky moc za rady.
Sourek
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 22, 2015 12:25
Zařízení: Lenovo Miix 3

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sourek »

Ahoj.
Může se stát, že po čisté instalaci windows store špatně identifikuje tablet? Mám namysli to, že u některých her mi stor píše,
"Pokud chcete používat tuto aplikaci, budete potřebovat zařízení s více funkcemi. atd."
Jenže před čistou instalací mi ta hra šla nainstalovat a bezproblému hrát.
Jedná se o halo: Spartan, měl jsem lite verzi a ted jsem chtěl koupit celou hru, ale nejde mi nainstalovat ani ta lite. Píše mi to třeba i u angry birts, ale třeba ty jsem předtím nehrál. Díky za rady.
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od bajlek »

Odkaz na Windows 8.1 Bing 32BIT který se pouźívá většinou v noname tabletech alůe podle všeho funguje i na Lenovo Ideapad MIIX 3

Kód: Vybrat vše

http://btdigg.org/search?info_hash=cc9748e655915fbe107ca6196cebda51d544a108&q=NTRL

Kód: Vybrat vše

magnet:?xt=urn:btih:cc9748e655915fbe107ca6196cebda51d544a108&dn=X19-57134_SW_DVD9_NTRL_Win_with_Bing_8.1_32BIT_English_OEM.img
Osobně jsem to nezkoušel, protože můj tablet začal blbount (kamera otočená o 180°, nefunguje otáčení displeje)
Vše to vedlo k tomu, že se pokusím udělat obnovení Windows 10 (ano udělal jsem upgrade) ale bohužel nejde.
Obnova do továrního nastavení také nefunguje (recovery oddíl mám), nyní jsem došel do fáze kdy mám disk blokovaný BitLockerem (aniž bych ho někdy spouštél nebo nastavoval) - zkoušel jsem i v BIOSu změnit Secure Boot a klíče a podle mé to odstartovalo tuhle "chybu"

Obnova pomocí disků možná - placená - nebudu řešit
Obnova záruční - je možná a taky ji provedu ikdyž servis je v némecku.

Pokud mi ze servisu doručí tablet ve stejném stavu, nebo budou chtít cash, tak tablet vracím a požaduji zpět peníze přímo po Lenovu, protože když neumí udělat tablet s Windws 10 (podotýkám, že nové ovladače pod tento systém dělají paseku) tak si moje peníze nezaslouží. Stejné jako s Ideapady a BSOD, nebo vypadávání obrazu kvůli USB Lockeru apod.

Vśichni si Lenovo poslední dobou chválí, já můžu řicí, že začínají být jako HP z hlediska servisu (špatné!)
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od koumes »

Proc to davas do kodu?To neni ofiko cesta?
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od bajlek »

Přesně tak. Je to i v tomto vláknu,ale takhle se v tom lépe vyzná
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Udělej kompletní formát disku a udělej čistou instalaci W10....
Sourek
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 22, 2015 12:25
Zařízení: Lenovo Miix 3

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sourek »

netušíte co stín sborem prosím?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Napadají me jenom špatné/nekompletní drivery...
mokashi

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od mokashi »

Je tu nekdo kdo ma Horizon Go a jde mu to prehravat v IE? Mne zacne video vzdycky blikat a je to nepouzitelne. Kdyz snizim rozliseni na 800x600, tak to pritom jede normalne.
Sourek
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 22, 2015 12:25
Zařízení: Lenovo Miix 3

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sourek »

veigy píše:Napadají me jenom špatné/nekompletní drivery...
Nj ale ktere?
po instalaci win jsem nainstaloval drivery od lenova pro win10, nebylo to ok a musel jsem doinstalovat driv.pro win8,1 od te doby vse funguje a ve spravci hardweru neni videt zadne zarizeni bez ovladacu.
Docela me to stve, protoze o pise u vice her.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Tipuju senzor natočení... Ale těžko říct :/
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od bajlek »

šlo to na záruční opravu....
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

Myslím ze je to ptákovina a sem zvedávej co ti řeknou...
bajlek
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 10, 2009 5:44
Zařízení: HP iPAQ 614c

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od bajlek »

není protože stačí když v BIOSu změníš secure boot (setup keys) a rázem máš uzamčený produkt. a produkt u kterého nejde udělat recovery i přes to, že je přítomné na disku je vadné zboží z pohledu koncového zákazníka

ANO jako technik musím uznat, že to lze řešit i jinak
NE jako zákazník chci produkt, který mohu kdykoli obnovit do továrního nastavení a bude fungovat tak, jak má

Servis je v německu, tak jsem zvědav.
ortel
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 27, 2013 17:41
Zařízení: Asus Zenfone C / Lenovo miix 3 8

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od ortel »

ahoj
chtěl bych poprosit jestli by někdo neměl ovladače na tento tablet, bohužel mám s ním velké problémy po přechodu na
win 10 a těch pár ovladačů ze stránek lenova nefunguje
chci vyzkoušet jestli je chyba pouze v ovladačích nebo v Hw
páč už při upgrade na win.10 mě tablet nechal jen 6gb volného místa a tím to vše začalo,
obnova továrního nastavení uvolnila místo na 15gb, ale přinesla problémy takřka se vším + sem si tím znemožnil návrat na win. 8,1
zálohu samozřejmě nemám :lol:
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od qwerty »

nepotrebujes stare, riesilo sa to tu par stranok dozadu, staci si to precitat
ortel
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 27, 2013 17:41
Zařízení: Asus Zenfone C / Lenovo miix 3 8

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od ortel »

tak samozřejmě sem si vlákno pročetl,ale experimentovat s přeinstalací win. se mě vážně aktuálně nechce, když mám tablet týden, to už pořeším raději reklamací, spíše mě šlo o to že i tu se někteří zmiňují že jim pomohlo třeba nainstalovat ovladače na win. 8,1 a zapnout automatické otáčení, což mě nelze, taky mám problém že mě některé programy jako speccy hlásí poškozený ovladač na grafiku nebo špatnej certifikát a ano zkoušel jsem reinstal ovladačů, jak ze stránek lenova tak i přímo od intelu,ale pořád to samé, před tím bylo vše ok, dále sem si zkusil zapnout třeba csgo, který na win 8,1 šel, ale teď mě při nahrávání hry zčerná obrazovka a hotovo, i když zkusím kombinaci tlačítek třeba ctrl+alt+delet nic se nestane, tablet je ale zapnutý takže ho musím na tvrdo vypnout držením tlačítka pro zapnutí a tohle je jen něco málo problémů, už sem 2 zkoušel obnovu továrního nastavení, toho důkladného, ale nepomohlo
dále nevím jak to normálně bejvá,ale speccy i aida mě ukazují že mám hyper threading podporovaný,ale vypnutý, což nevím jestli to tak má být či ne.
Proto se ptám na ty ovladače, že bych první zkusil je,protože je možné že mám hw chybu
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů