Otáčení obrazovky SGS4

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Januacek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 30, 2015 15:45
Zařízení: Samsung galaxy S4

Otáčení obrazovky SGS4

Příspěvek od Januacek »

Ahoj, mám takový dotaz, byla provedena výměna prasklé obrazovky včetně středového panelu. Nyní po zapnutí obrazovka funguje správně, ale když chci psát sms a otočím obrazovku, tak se mi otočí opačně (nohama vzhůru). Je to vyzkoušeno i na hře kulička, jezdí na opačné strany. Další problém je, nefunkční foťák, udělal jsem jednu fotku, vše v pořádku, pak jsem přepnul na druhý foťák a naskočila CHYBA FOTOAPARÁTU a teď nejde ani jeden. Nevíte někdo kde může být zrada, případně jak ji odstranit.

Jedná se MT Samsung Galaxy S4 9505

Díky moc za radu Pavel
Microsoft640
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 06, 2015 10:07
Zařízení: iPhone 6S 128GB, Microsoft 640 LTE

OTÁČENÍ OBRAZOVKY SAMSUNG GALAXY S4

Příspěvek od Microsoft640 »

Toho, co to měnil nakopat vis kam... Je to hw zavada, při výměně byly zřejmě poškozený flexy, ne-li hůř. Rozebrat a zkontrolovat vše včetně desky servisakem. Pak uvidíš, kde se stal problém při zřejmě neodbornem zasahu. Další možnost je, ze to bylo poskozeno ještě před výměnou, jelikož vzhledem k výměně lcd, predpokladam ze je po pádu, takže tam toho muze byt více.
Januacek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 30, 2015 15:45
Zařízení: Samsung galaxy S4

OTÁČENÍ OBRAZOVKY SAMSUNG GALAXY S4

Příspěvek od Januacek »

Ano, obrazovka byla vyměňována po pádu na horní roh telefonu a následnému prasknutí obrazovky. Dík za radu
Microsoft640
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 06, 2015 10:07
Zařízení: iPhone 6S 128GB, Microsoft 640 LTE

OTÁČENÍ OBRAZOVKY SAMSUNG GALAXY S4

Příspěvek od Microsoft640 »

V tom případě mohla byt deska či komponenty poškozený ještě před výměnou. Řešení: kontrola desky atd v servise
Januacek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 30, 2015 15:45
Zařízení: Samsung galaxy S4

OTÁČENÍ OBRAZOVKY SAMSUNG GALAXY S4

Příspěvek od Januacek »

A senzor, který toto hlídá je umístěný kde, lze případně nějak vyměnit, nebo tak? Já kolik případně stojí.
Microsoft640
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 06, 2015 10:07
Zařízení: iPhone 6S 128GB, Microsoft 640 LTE

OTÁČENÍ OBRAZOVKY SAMSUNG GALAXY S4

Příspěvek od Microsoft640 »

Tohle vážně neřeš, nezbývá Ti nic jiného než servis a kontrola desky. Nemusí to byt senzor muze to byt IC, praskla cesta, svab atd. Tím nic nevykoumes. Desky jsou lepene a mnohdy není jednoduché opravit. Takže SERVIS tam mají potřebné vybaveni včetně mikroskopu. Prikladam Ti foto desky s odkrytymi bga atd, at mas představu :)
Přílohy
adeskas4.jpg
(16.76 KiB) Staženo 354 x
Januacek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 30, 2015 15:45
Zařízení: Samsung galaxy S4

Otáčení obrazovky SGS4

Příspěvek od Januacek »

Jojo já tomu rozumím. Telefon bez problému funguje, mám vypnuté otáčení obrazovky a jediná věc která nejde je fotoaparát. Ale jedno foto jsem bez problému udělal, teď se mi hned obrazovka (popisy) otočí nohama zhůru,ale je černá a za chvilku se zobrazí chyba foťáku. Díky za info, zkusím to tam dát.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů