Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
flejmendr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: pon říj 14, 2013 19:16
Zařízení: Lumia 920 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flejmendr »

Hele tak jsem to nahodil a musim rict ze zátím hodne v pohode, musim teda podotknou že sem udelal HR. plynulost systému mi prijde lepsi jak na 8.1. Samo, že neco trvá déle něco se obcas zasekne a padne ale to uz hodne výmečne. Takže za mě velké plus uvidime jak vydrží baterka tu jsem jeste netestoval protoze si stim hraju a mám to nanabíječce.
wosa.w
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát říj 16, 2015 10:54
Zařízení: 950XL DS

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wosa.w »

Tak mě chodil už minulý build bez větších problémů.. U sestavení 10581 je znát nárůst plynulosti a rychlosti systému, některé app se chvilku načítají, tady to ještě rychlosti W8.1 dle mého nedosahuje, ale to je spíš na straně aktualizace app, nikoli systému. Jediné co dlouhodobě nechápu je spojení SMS a Skype zpráv. Z toho jsme jelen. Některé kontakty se samy spojí, některé ne.. Někde mi jde volba výběru odeslání mezi SMS a skype, někde ne.. U některých kontaktů se mi objevilo jedno propojení navíc, takže mám 3 propojení - Outlook, Skype a Microsoft zasílání zpráv, někde mám propojení jen 2 - Outlook a Skype. Přitom oba kontakty mám nastaveny a vytvořeny stejně. Zkrátka nechápu. Jak to fachá u ostatních?
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

No ja jsem taky moc spokojen , sice aktualizace cca 2 hodiny pak hard reset pat cca hodinu aktualizace ruznych systémových apek ale pak ok , jedine co mi nejde tak aktualizovat OBRAZOVJA RYCHLEHO ...a tusim ze kvůli toho mi nefunguje glanc screen , ale možná se pletu , nevite o tom něco ?
krcma
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob čer 16, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 920;LG G3 D855 32GB
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od krcma »

Mám ten samý problém, měl jsem ho i v předešlém sestavení...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

Tak to jsem z toho osel tet jsem prisel domu a skusil aktualizaci a neco mensiho mi nabehlo a uz aktualizuju
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Na L920 se i přes oficiální WDRT stahuje pouze cyan, na denim pak musíš OTA...
hotovyrado

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hotovyrado »

Je zvláštní, že přes (ještě Nokiáckou?) Lumia Recovery Tool šel přes kabel nahrát rovnou Denim... jenže okolo prázdnin MS tuhle aplikaci zařízl a přes kabel funguje jen WDRT, škoda...
hotovyrado

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hotovyrado »

Já mám L920 taky původem z Polska a po nahrání softu přes kabel tam nikdy nic polského nemám, jen čistý Cyan, stejný s tím co se mi nahraje přes kabel do L620, kterou mám pro změnu německou, jen při prvním startu po nahrání je jako defaultní volba jazyka Polština u L920 a Němčina u L620, jinak žádný balast není ani v jednom případě, tudíž si myslím že instalace softu přes kabel ti ten operátorský balast odstraní. Mladá má L820 od ruského Megafonu a po přehrání přes kabel tam taky nic navíc není
hotovyrado

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hotovyrado »

Jaké tlačítko?

Pokud jedeš přes WDRT tak ten po Tobě nic zmáčknout na telefonu nechce. prostě začne flashovat
hotovyrado

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hotovyrado »

no tak to bude jedině ovladačem nebo kabelem
Lubos857
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte dub 22, 2014 8:44
Zařízení: Nokia Lumia 920 red, iPhone 5, Xperia T, iPad 3

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lubos857 »

A připojuješ telefon k počítači přes USB 3? Jestli ano, zkus USB 2, jestli si správně vzpomínám, tak mě tohle kdysi pomohlo. A ne, Win 10 by na to vliv mít nemělo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Logicky, pokud nechces pl fw, musíš si manualne stahnout cz/sk/hu fw a manualne ho flashnout jako dead flash.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

Taky jsem nahodil dnes nove desitky ale taky pujdu zpet na 8.1 , zacinam si opravdu myslet ze na 920 je max a ideal 8.1 , uz jen fotoaparat je na 10 tragicky oproti skvelymu foto 8.1 ano ano vim ze 10 nejsou jeste hotove ale uz moc neverim ze to microsoft vse u vsech modelu dotahne do zdarneho konce , no uvidime
engineer
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob črc 27, 2013 10:29
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od engineer »

Takže ani aktuálny build nie je "vhodný" pre L920? Myslím teraz porovnanie plynulosti a chodu s WP8.1.
BTW: plánuje z vás niekto prechod z Lumie na novší model alebo som iba sám? :)
hotovyrado

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hotovyrado »

Já, jako věčný kritik všeho špatného z W10M jsem po týdnu na Denimu nainstaloval poslední build Desítek a už se vracet nebudu, rychlost pravda, občas není srovnatelná s Osničkami, to se však doladí časem - přecejen L920 není v první vlně aktualizací - drtivá většina známých bugů ale zmizela a v mých opčích klady jednoznačně převažují
nasko
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 06, 2016 18:07
Zařízení: 2xLumia920 w8.1, 2xLumia920 W10M
Bydliště: Boskovice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nasko »

Zdravím všechny,jsem tu nový a nevym jestli už se to řešilo a kde to hledat,ale mam v mou lumii 920 w10ale nefunguje foťák,hlasy to chybu "0xA00F4246(0xE8010014)" jak to mam spravit. Telefon jsem kupoval a už tam bila nainstalován w10.
Diky za odpověď
P.S. Ještě jednou se omluvám jestli jsem tady špatně
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Stahni si do PC Windows Recovery Tool a reinstaluj systém zpet na oficialni 8.1
nasko
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 06, 2016 18:07
Zařízení: 2xLumia920 w8.1, 2xLumia920 W10M
Bydliště: Boskovice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nasko »

A je to chiba w10 aneb.......
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

W10 na L920 ještě oficiálně nevyšel, stejně jako firmware. Máš tam testovací verzi, která není určená pro běžné uživatele. Takže v tuto chvíli je to pravděpodobně chyba W10. Nahoď WP 8.1 přes aplikaci, kterou ti poradil Jirka výše a bude ti vše fungovat.
nasko
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 06, 2016 18:07
Zařízení: 2xLumia920 w8.1, 2xLumia920 W10M
Bydliště: Boskovice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nasko »

Kluci diky za odpověď a radu. A mimochodem ja stejně mam tu lumii na test w10, doma máme další 3x lumia 920 na oficiální w8.1, a tenhle poslední kousek máme právě na takoví vychytávky :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů