Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Funguje vám někomu Workouts v Microsoft Health? Vyhazuje mi to chybovou hlášku "Oops! There was a problem when we tried to retrieve your data. Please refresh your browser and try again." Na mobilu se mi to taky nepodařilo rozjet, myslím tím přidat přednastavené cvičení...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

pro velkou dávku plevele pro ty co nehledají:

nejvíc věcí o Bandu je zde jak už jsem výše uváděl http://forums.windowscentral.com/microsoft-band/

jen na doplnění, odpověď ve stylu že neumím anglicky není v dnešní době automatického překládání webu v IE nebo Chrome vůbec na místě

jinak náhled na Band je zde: https://dashboard.microsofthealth.com/#/

sledování senzorů po instalaci aplikace přes internet zde: http://bandbroadcaster.azurewebsites.net/

zde synchronizační sw (pro Win): https://www.microsoft.com/cs-CZ/downloa ... x?id=44579
Stepis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 14, 2013 14:57
Zařízení: lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Stepis »

band sleep.jpg
(86.63 KiB) Staženo 75 x

První noc s Bandem! Ráno jsem vážně koukal co všechno mi řekl o mém spánku.

Jeden problém sním mam. Když si na sebe beru zimní bundu tak mi dělá problém přes band přehrnout rukáv.

Ale jinak spokojen.

Včera kolem 2-3 hodiny jsem ho dostal do ruky mel 3/4 baterie a vůbec jsem ho nenabíjel teď mam čtvrtku.

Watch mode mam vypnutý nemam potřebu mít stále zapnutý hodinky.

___________

HRAVEC-X = dej prosím vědět jak velký rozdíl je mezi Band 1 a Band 2 (ergonomie, výdrž, manipulace a kvalita displeje a skla). Jsem na to celkem zvědavý

Děkuji
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Microsoft Band

Příspěvek od chmeldas »

Jj, to je klasickej problém. Počkej jak bude tvůj Band vypadat za rok. Ten můj je odrbaný jako válečný invalida. :lol:
Stepis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 14, 2013 14:57
Zařízení: lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Stepis »

Jsem na to zvědav. Ale vážně mě tento přístroj mile překvapil
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Microsoft Band

Příspěvek od chmeldas »

Band je super. Jen ta odolnost a rozměry jsou trochu na štíru. Snad to u 2 vychytali.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Zopakuji svůj dotaz: Funguje vám někomu Workouts v Microsoft Health? Vyhazuje mi to chybovou hlášku "Oops! There was a problem when we tried to retrieve your data. Please refresh your browser and try again." Na mobilu se mi to taky nepodařilo rozjet, myslím tím přidat přednastavené cvičení...
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

A ještě pár dotazů. Spánek by měl detekovat náramek sám, ale nedekuje. Nebo nevím, jak to zprovoznit, protože v Health aplikaci žádný nevidím, kromě těch ručně aktivovaných. A budík se po zazvonění deaktivuje, což taky jaksi nechápu... :-\
Stepis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 14, 2013 14:57
Zařízení: lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Stepis »

Funguje na Band 1 (floors climbed) ?


Ja ohledne spánku to vždy aktivuju rucne ani nevim ze tuto funkci Band 1 podporuje. Cetl jsem jen o Band 2 automaticka aktivace spanku.



mbelas = uz mas Band?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Ne, floors climbed podporuje až Band 2.

Spánek funguje, synchronizace proběhne až po nějaké době, nevím proč...
Stepis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 14, 2013 14:57
Zařízení: lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Stepis »

Takze zatím mam spanek spustet rucne . Třeba za tyden se to automaticky spusti?

To je skoda ze Band 1 neumi Floors climbed :-(.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Stepis píše:Funguje na Band 1 (floors climbed) ?


Ja ohledne spánku to vždy aktivuju rucne ani nevim ze tuto funkci Band 1 podporuje. Cetl jsem jen o Band 2 automaticka aktivace spanku.



mbelas = uz mas Band?
Zdravím :-)
Ano v pondělí v 12:30 kurýr dovezl konečně. Hnedka jsem vybalil a bohužel zjistil že L je velké :-( Mám trošku mezi senzory a rukou vůli a lítá mi to při běhu po ruce. Dle toho jak se vybirá velikost, tak jsem na hraně M a L, bylo mi řečeno vem L, ale jak to stáhnu ten pásek na maximum,tak je tam pořád vůle. Jako senzory fungují v poho ikdyž to lítá ale je to nepříjemné, musí to držet na místě.Hnedka v pondělí mi volala paní z MS a ptala se, tak já ji řekl že zkusím a zítra má volat, takže bohužel vracím a měním za velikost M, takže zase týden čekat na druhý kus. Jinak spánek luxus, běhání taky super. Umí to hafo věcí, takže uplně max spokojenej. Jen se zeptám, jsem někde schopen zjistit kolik % má baterka ? ten ukazatel co tam je, tak je obecný..............jinak jaké apky pro nastavení a sync použiváte ? Já mám jen tu od MS HEALTH a tam nastavím vše co potřebuji....Ještě by to mohlo ukazovat např.na dlaždici budíku že je aktivovaný apod.........jo nevím ještě k čemu je flight mode ? To asi vypne bluetooht a co ještě ?
demosvk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pon lis 14, 2011 9:27
Zařízení: Lumia 1520, Lumia 1020, Band 1, Surface PRO 3

Microsoft Band

Příspěvek od demosvk »

Stav baterky v % zistíš len ked pripojis Band káblom ....
Druha možnosť je stiahnut Pymp My Band a pripnúť na start screen ( v telefone) tile s ukazovateľom baterky.

Existuje apka Band Store kde by mali byt všetky apky na Band ...
Stepis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 14, 2013 14:57
Zařízení: lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Stepis »

Diky demosvk. Jsem si zakoupil aplikaci Band Sensor Monitor

Je tam
Baterie, tep, teplota kuze, galvanizace kuze,sila svetla, uv a pak ty věci ohledne chuze a sportu
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Tak dneska jsem dal požadavek na vrácení Bandu velikosti L a objednal jsem hnedka velikost M. Takže budu čekat čekat a čekat.....což mě štve, ale co nadělám, mohu si za to sám. Ale zvažoval jsem , že vezmu Band 2, nakonec zůstávám u band 1. Pište sem Vaše první zkušenosti apod......díky.....
Stepis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 14, 2013 14:57
Zařízení: lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Stepis »

Mbelas = z velikosti jsem mel taky velky strach ze bude jina. Nastesti to dopadlo dobře a M vy pekne sedi.

Nabijeni se mi taky libi je rychle do 2hodiny ma 100%.

Jak jsem psal o něco vyse zakoupil jsem aplikaci Band Sensor Monitor a jsem sni spokojen.

O Band 2 jsem taky uvazoval ale pockam si. Vazne se mi nechce davat 8K.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Me na Band1 stve par zasadnich veci: nechapu, proc se stale deaktivuje budik, resp. proc to neumi opakovany budik...?!
A dalsi, zasadnejsi, mam aktivity v Runtastic, a ty nedokazu dostat do MS Health, neumi totiz import dat. S zadnou jinou aplikaci zase Band nefunguje, coz by nevadilo, pokud by fungovalo propojeni s Runkeeper, ktere taky nefunguje (nedej boze oboustranne). Takze je clovek odkazany na jednu aplikaci, ktera neni moc pouzitelna, co se tyka prace s daty :-(
Dalsi vec, vcera jsem byl behat trochu krute kopce a mam takove podezreni, ze Band1 neumi merit tepovku nad 200 t/min, na trase jsem nasel dva vypadky mereni, a vim, ze tech 200 jsem na displeji videl, v aplikaci uz ne..
No a na zaver, posedni dobou se mi zacly nejak divne chovat notifikace. Prijde sms/hovor- dostanu notifikaci na naramek. Tam ji odkliknu. Na mobilu notifikaci v Centru "swypnu" pryc a na naramek mi prijde notifikace znovu, a dokonce 2x :-(

Takze za me hodnotim po par dnech za 3, band je mozna dobry, ale ma nejake (pro me) dost zasadni mouchy.
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Microsoft Band

Příspěvek od motas »

Právě mi přišel email, že můj BAND 2 byl předán dopravci (UPS). Jaká je cca dodací doba z UK? V trackingu zatím nic není.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

mám taky na cestě, máš to tam uvedeno, když si rozlikneš UPS - Track my package - resp bude to tam zítra - při objednávce jsi tam jistě viděl napsáno 3 - 5 dní standard

u mě je uvedeno: Plánované dodání: Čtvrtek, 11/19/2015, do konce dne
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Tak ono při těch předobjednávkách to tak pej bude, je to rychle dodané, dej dneska info. Já dneska vracím Band 1 velikosti L a už je na cestě velikost M, ale ta bude až po víkendu. Takže já budu čekat :-)
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů