Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

zipeta píše:Tady je srovnání 10 vs 8.1. Výsledek potvrzuje moji zkušenost. Zatím ještě nejsou 10 zdaleka tak rychlé jak 8.1. http://allaboutwindowsphone.com/feature ... _Mobil.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Tohle srovnání nemám problém označit za zavádějící, ne-li přímo zcestné, protože tam chybí L830 s WP 8.1
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

relouth píše:V každom príspevku spomínaš edge. To už hranici s ocd ;)
Neřekla bych. Edge je totiž jediná skutečně problémová věc v tomto buildu.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Ja tento problem s edge nemam.Skor mi vadi,ze niektore funkcie nie su ako boli v IE..
Hlavne to,ze ak napr z mailu,alebo ineho externeho odkazu otvorim edge ..potom zavriem sipokou spat,tak tam ta stranka/tab zostane..V IE sa to pekne zatvorilo.
Priklad: otvoril som mail..klikol v nom na link ,otvoril sa IE..precital som si obsah..sipkou spat som zatvoril a ie zatvoril stranku
teraz tam ta stranka zostane..vadi to,ako takto otvorim viac odkazov..potom je edge plny zaloziek a dost spomaleny
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od laco73 »

V najnovšom builde mi foti Lumia 930 s dvoma pasmi(linkami) cez cely displej. Viditelne je to potom i na výslednom snímku. Je to nejaky bug?
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

Sandra píše:
relouth píše:V každom príspevku spomínaš edge. To už hranici s ocd ;)
Neřekla bych. Edge je totiž jediná skutečně problémová věc v tomto buildu.
No a jak se Ti podařil instalovat na L1020 cz slovník na cz klávesnici - pořád vyžaduje pozornost , začne se stahovat a nic?
To je tedy něco :-)
U mne pouze po flash na WP8.1....
Po hard resetu ho tam nemohu dostat, a mám tedy pořád ENG rozložení klávesnice.... :-(
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

mposvar píše:No a jak se Ti podařil instalovat na L1020 cz slovník na cz klávesnici - pořád vyžaduje pozornost , začne se stahovat a nic?
To je tedy něco :-)
U mne pouze po flash na WP8.1....
Po hrad resetuc ho tam nemohu dostat a mám pořád ENG rozložení klávesnice.... :-(
Jednoduše, šla jsem z několik měsíců používaných WP8.1 pomocí OTA a samozřejmě bez factory resetu, ten totiž vůbec není nutný :-) Jinak je tu X-krát napsáno, jak slovník nainstalovat když to nejde, stačí trochu hledat :-) Naposledy je to pár stránek zpět v tomto tématu.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Necituj predchozi post!
přesně tak, možná v raném stádiu ano, ale poslední 2-3 buildy vůbec není reset nutný a instalace W10M z běhajících Osmiček vyjde nastejno... Resetem a opětovnou instalací akorát ztratíte den života, ale provoz W10M se nijak nezmění
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

Stačí písnout přes Insider... A pár stránek je 113 :-)...
A poděkování pro pogo8303.....
Kdo na to přišel?
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od vormen »

HR nutný rozhodně je. Ale na druhou stranu je třeba chápat uživatele lamy, kteří rozdíly nevidí, jelikož ty změny nejsou markantní, přitom jsou ale zásadní. Přesně tací uživatelské by s TP neměli experimentovat.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Ve skutečnosti factory reset nutný není ať si myslíš co chceš. A co se týče urážek, to se tady nevede, takže v klidu ty "odborníku" :-)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Takže ty problémy, které měly určití uživatelé (nefunkční notifikace atd.), ačkoli po HR problémy zmizely, nejsou ať si myslíš, co chceš?
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Factory reset často problémy vyřeší, nicméně v tomto případě není nutný, pokud vše funguje tak jak má. Mě nefungují věci, které byly oznámeny jako bugy, tedy že nefungují, ostatní funguje bez problémů, ergo není nutné dělat factory reset, protože ty nefunkční věci to stejně nezprovozní. Nebo snad ano? :-D
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Úkrok stranou? NIkdo neřeší reportované chyby (např. ukládání aplikací na SD kartu v posledním buildu), ale tyhle věci, jako jsou nefunkční notifikace, různě visicí kraviny ve store, které se HR odstraní.
Eli.Wallace
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2014 21:02
Zařízení: Galaxy S9 One UI Beta, Galaxy S10

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Eli.Wallace »

Setkal se někdo s problémem, kdy při zkopírovanám textu ve schránce se tento text vložil do psané zprávy při zmáčknutí @ ?
Nimbex
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte čer 23, 2015 20:12
Zařízení: Lumia 1520

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Nimbex »

Podle mě je to také nesmysl, samozřejmě pokud máš lepší pocit, že uděláš hr reset a k tomu ještě neobnovuješ ze zálohy, chápu to, ale na druhou stranu je mi to srdečně jedno. Já jsem také párkrát udělal hr reset a neobnovoval ze zálohy a žádný pozitiva jsem nezaznamenal. A netrávím zbytečně u toho svůj čas. U otevřeného systému např. Android to je něco jiného, tam je to naopak více než vyžadováno.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Chyby, nefunkční některé aplikace, kraviny ve store - to není kvůli lepšímu pocitu, ale kvůli funkčnosti.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Jako každý si to přibarvujete podle svého... HR určitě není vyžadován, ale občas se vyskytnou chyby, které HR odstraní, takže nic jiného nezbyde... Ale pokud si někdo nainstaluje Insider, neudělá HR a prohlásí, že to nefunguje, tak je prostě idiot a nemá tu co dělat...
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radeczek »

Chyby, nefunkční některé aplikace, kraviny ve store v posledním buildu nemám, proto můžu říct, že u mě HR potřeba není a jsem za to rád. Pokud někdo takové chyby má, ať HR udělá, nic jiného nezbývá. Ale říkat paušálně, že je HR potřeba? :roll:
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

Nimbex píše:Podle mě je to také nesmysl, samozřejmě pokud máš lepší pocit, že uděláš hr reset a k tomu ještě neobnovuješ ze zálohy, chápu to, ale na druhou stranu je mi to srdečně jedno. Já jsem také párkrát udělal hr reset a neobnovoval ze zálohy a žádný pozitiva jsem nezaznamenal. A netrávím zbytečně u toho svůj čas. U otevřeného systému např. Android to je něco jiného, tam je to naopak více než vyžadováno.
Já mám s L1020 po WP8.1 Upd.2 nejenom lepší pocit...
Nebudu to tu už ale znovu a znovu psát.
Někteří jedinci to už nedávají :grin:
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Eli.Wallace píše:Setkal se někdo s problémem, kdy při zkopírovanám textu ve schránce se tento text vložil do psané zprávy při zmáčknutí @ ?
Ano setkal. Stačí šipkou shodit klávesnici nebo jí přepnout na EN na ten jeden znak a funguje normálně dál
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 102 hostů