Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Lumcak píše:Pridani vlastního vyzvaneni jsem vyřešil tak, ze jsem zkopíroval mp3 do složky ringtones v pripojenym telefonu a změnil jsem koncovku z mp3 na m4r nebo m4a, pak se mi song objevil i ve vyberu vyzvaneni :)
Mám na mysli vlastní zvonění u kontaktů... telefon zařve, že k přiřazení zvonění je třeba aplikace, přesměruje se to na Store, kde zařve chyba a šlus.... :-(


vormen > co Ti vadí/nechodí na L920?
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od vormen »

Notifikace mailu. Prostě nezvoní a nastavil jsem kde co. Potom na dlaždici zůstane viset oznámení o nové poště. Občas nejde otevřít Outlook nebo zprávy. Při výběru určité položky v nastavení padá. Potom bluetooth. Nefunguje správně v autě, resp. nemůžu ovládat hlasem. Jinak se mně to libí. Ale problémy s desítkama mám i na PC a tabletu. Je to takový celý nedotažený.
hotovyrado

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

vormen píše:Notifikace mailu. Prostě nezvoní a nastavil jsem kde co. Potom na dlaždici zůstane viset oznámení o nové poště. Občas nejde otevřít Outlook nebo zprávy. Při výběru určité položky v nastavení padá. Potom bluetooth. Nefunguje správně v autě, resp. nemůžu ovládat hlasem. Jinak se mně to libí. Ale problémy s desítkama mám i na PC a tabletu. Je to takový celý nedotažený.
Notifikace mailu se mimo nastavení zvuků aplikací ještě musí nastavit v Outlook Pošta - Nastevení - Možnosti, pak v roletce vybrat účet a pod nastavením podpisu zavajfkni Centrum akcí a zvuk, mimo nastavení rychlých voleb v roletce nahoře mi Nastavení nepadá, BT už od dob Nokie 6233 neřeším, ovládání hlasem není v CR v Lumiích podporováno ...
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od vormen »

Nastaveno v outlooku to mám. To bluetooth v autě fungovalo normálně na předchozích verzích 8/8.1 ještě jsem nedělal HR, tak ho zkusím.
Ziegelfeld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř dub 02, 2014 21:47
Zařízení: NOKIA Lumia 930
Bydliště: Bratislava

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Ziegelfeld »

Idu vam v kalendári vytvárať udalosti/poznámky?
hotovyrado

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Ziegelfeld píše:Idu vam v kalendári vytvárať udalosti/poznámky?
Zrovna jsem jednu vytvořil, a to úspěšně a rovnou je viditelná i v počítačovém kalendáři v Outlooku
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od vormen »

Je to normální, že glanc ukazuje jen čas, ani datum ani notifikace. Zamykací obrazovka neukazuje notifikace taky vůbec, nastavení mám ok.
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od merffin »

Zdravim, ví někdo možná takovou maličkost, pokud na telefonu Lumia určený pro AT&T ale odblokovaným, udělám obnovu továrního nastavení ve Windows 10 Mobile, ztratí se tím unlock, nebo pude nadále používat českou SIM ?
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Podle mě blokace na operátora je zavedena hlouběji, než na úrovni OS, takže továrním nastavením nezmizí, zkus ale tohle...

http://www.unlockphonetool.com/unlock-nokia-lumia/" onclick="window.open(this.href);return false;


EDIT... Ještě jednou jsem si přečetl, co vlastně poptáváš :-) ale to platí i opačně, pokud už máš odblokováno, zcela jistě se telefon zpět nezamkne :-)
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od merffin »

Díky za radu a pomoc, pak mám ještě poslední problém, nejde mi nastavit vyšší datová rychlost než 2G, SIM je Vodafone CZ LTE, lze nějakým způsobem nastavit na onom odblokovaném telefonu 4G ?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

V ČR stejně na tomhle telefonu LTE nechytneš.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

V Bonusech+Info máš modelové číslo... Pokud není RM-821 (asi budeš mít 822) tak tam je rozdíl na úrovni HW a LTE u nás mít nebudeš
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

hotovyrado
Notifikace mailu se mimo nastavení zvuků aplikací ještě musí nastavit v Outlook Pošta - Nastevení - Možnosti, pak v roletce vybrat účet a pod nastavením podpisu zavajfkni Centrum akcí a zvuk, mimo nastavení rychlých voleb v roletce nahoře Nastavení

Jó chlape - díky....
Taky jsem měl problém a vyřešeno.
Ještě vymyslí jak dostat na GS MSN Počasí, které není v náhledu uzamykací obrazovky jako pozadí uvedeno a dostaneš velikou pochvalu :)
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Já používám jako zamykací obrazovku Lockmix (jede to parádně) a tam počasí je možnost zobrazit..... samozřejmě ne na Glance, ale na rozsvícené zamykací obrazovce - předpověď na další 3 dny. Ale co, za pár dní máme další sestavení...
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od tompec »

SmetyCZ píše:
vytopna píše:Tak ještě možnost nastavení SD karty a je to dokonale :)
Údaje o pohybu už "neotravují", stačilo je odinstalovat.
Už to není v doplňcích, ale je to součástí systému.
Galerie po ranním update funguj bez problémů.
Když se tu dohadujete o SMS - byla nějaká utilita na zálohování. Nepomohlo by to ? Akorát už nevím, jestli to bylo i čitelné třeba v excelu.
Honza
Jak si prosím tě odinstaloval údaje o pohybu?
Nenasel jsem odpoved na tuto otazku. Jde to vyresit ? Diky
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

hotovyrado píše:Já používám jako zamykací obrazovku Lockmix (jede to parádně) a tam počasí je možnost zobrazit..... samozřejmě ne na Glance, ale na rozsvícené zamykací obrazovce - předpověď na další 3 dny. Ale co, za pár dní máme další sestavení...
Meteoservis Pro umí na zamykací obrazovce bez lockmixu a je i v náhledu/pozadí.
Ale na GS to dávalo jen originál od MS MSN Počasí....Oni ho na W10MM ve store upravili, je o lepší ,ale zároveñ zmizela možnost na GS...A to je škoda veliká :roll:
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

V menu úložiště -> kliknout na úložiště (telefon) -> Aplikace a hry a v seznamu kliknout na údaje o pohybu a dát odinstalovat.
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od merffin »

hotovyrado píše:V Bonusech+Info máš modelové číslo... Pokud není RM-821 (asi budeš mít 822) tak tam je rozdíl na úrovni HW a LTE u nás mít nebudeš
je to kvůli pásmům na kterých funguje 4G ? a nebude fungovat ani 3G v tom případě ? existuje nějaká možnost, například nějaký servis který by si s tím poradil po HW stránce, nebo je to neřešitelné ? telefon je RM-940
l.i.b.o.r
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv kvě 15, 2014 9:55
Zařízení: Nokia Lumia 930 black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od l.i.b.o.r »

Neví někdo jak mám stáhnout here maps. Nainstaloval jsem poslední build a když jsem na ně klik, nic nereagovalo. Tak jsem je odinstaloval s tím že je zkusím znova nainstalovat a ejhle ... ve storu jsem je nenašel. :/
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

3G jede v CR na 900/1800/2100, AT&T na 850 a 1900 MHz. Nevím, zda by se to dalo opravit v servise, ale vzhledem k tomu, že rozumně jetá L920 se dá na Bazoši koupit za 2500 korun.... Máš L920, jo? Ptám se skrze ceny přístroje, v principu je to totéž u jakékoliv Lumie ze Států

Here Maps v desítkovém Store neexistují, obě aplikace (Here Maps a Drive) nahrazuje nová aplikace Microsoft Mapy
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů