Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
mZ80
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 30, 2014 9:38
Zařízení: Lumia 930

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mZ80 »

Funguje vám aktivní dlaždice u emailového klienta? Ať dělám co dělám, stále nic :???:
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

ze začátku fungovala, potom se zasekla a tak zůstala...
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Gooorila »

Mi aktivní dlaždice emailu funguje. Ale nefunguje mi TemViewer :o/
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od flemo »

Dlazdica Outlooku funguje naprd aj vo Win10 na PC. Holt, jedna z vyhod univerzalnej aplikacie - rovnake chyby na PC aj v mobile:-)
Uživatelský avatar
Tutok
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob říj 22, 2011 13:39
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Bratislava

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Tutok »

Dobrý podvečer priatelia,
Takže po dnešnom inštalovaní Doplnkov /je tam Lumia pre W10/ max.spokojnosť. W10letí po displayi ako šialený a všetko funguje. Teda pre moje potreby. Tí čo bedákajú buď zle upgradovali, rvú tam balast cudzích aplikácii, alebo sú to nespokojní detailisti čo žijú v žumpe na soc.sieťach. Nikoho nechcem týmto uraziť, nech si každý žije ako uzná za vhodné. Výhody W10 spozná až ten, kto ho má v PC,mobile a XBOX One. Ja to tak mám a moje očakávania keď som začínal s W7 na mobile to v súčasnosti splňuje. Takže myslím si dobre som urobil keď som vyskúšal insider a zostal s WIN.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Na jakém telefonu ho pouzivas?
Uživatelský avatar
Paffka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 20, 2013 13:14
Zařízení: Lumia 930 Black WP10 TP

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Paffka »

flemo píše:Dlazdica Outlooku funguje naprd aj vo Win10 na PC. Holt, jedna z vyhod univerzalnej aplikacie - rovnake chyby na PC aj v mobile:-)
Na mé 930 funguje naprosto bez problému...
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od joeslovakia »

podla mna to stihnu vydat. ono maju viacej verzii buildov a finalny pozliepaju z vsetkych opravenych. a ohladom baterie. ak chcete riesit bateriu tak by bolo rozumne aby ste napisali zoznam aplikacii ktore cez den pouzivate a cas ktory s nimi robite pocas dna. taktie ci ich rusite alebo nechavte bezat na pozadi. inac ak napisete cisla ako sa vybija tak to nema zmysel. mne dnes vydrzal telefon od 7:00 do 20:00 tak ze mam 87% bateriu. telefon som cez den nepouzival a neboli spustene ziadne aplikacie na pozadi. v praci nemam signal takze telofon sa snazil pripojit k sieti a to viac zere baterku. takze vydrz baterie u mna OK. je to lumia 930 a posledny build. bol spraveny HR
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

ako dostat mapy na kartu, na to bola nejaka finta pri 8.1, niekto mi to tu na fore radil, ale neviem, v akej teme to bolo, islo tusim o zmenu regionu aj jazyka + naistalovanie nejakej appky. viete niekto, o co ide? :roll:
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

joeslovakia::: pokud porovnávám výdrž telefonu se stejnými aplikacemi a stejným chováním jako na 8.1, opravdu mi stačí jenom čísla - 2dny, 1den - HR, nechat to sednout, to je samozřejmost, až potom hodnotím...

Tutok::: sorry, ale "drobnosti" typu vlnícího se horního cca. 1cm dipleje při scrolování v EDGE, rapidně nižší výdrže baterie, občas čekání více než 10 vteřin než se otevře aplikace zprávy a dalších bugů jsou pro tebe blbosti, ale taková blbost jako, že v aplikaci bonusy a info dají správný popis systému je pro tebe super vylepšení - nevím, ale fakt řeším funkčnost systému a zrovna tyhle popisy ať si doladěj klidně až těsně před uvedením... Výhody W10 a W10mobile budou viditelné až v momentě plné synchronizace, teď je to ještě v plenkách...
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

Martina46 píše:ako dostat mapy na kartu, na to bola nejaka finta pri 8.1, niekto mi to tu na fore radil, ale neviem, v akej teme to bolo, islo tusim o zmenu regionu aj jazyka + naistalovanie nejakej appky. viete niekto, o co ide? :roll:
to už nefunguje.
Inkoust
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 23, 2015 16:46
Zařízení: Nokia C3-00

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Inkoust »

Ahoj vespolek,
pozorujete v desítkách lepší predikci češtiny, než je tomu u WP8.1? Predikce a automatické opravy ve WP8 mi vyhovovaly mnohem více než v 8.1, proto jsem zvědavý, jestli se můžu začít těšit :)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

Můj subjektivní názor je, že predikce je rozhodně lepší než v 8.1. Automatický opravy jsou takový poloautomatický - popravdě už si nepamatuju, jak to bylo v 8.1, ale tady mi automaticky chyby neopraví, ale v našeptání je skoro vždycky slovo, na které to chci opravit na prvním místě - takže jenom kliknu na správné slovo
EDIT: je to pro mě ale lepší řešení, než na mém android Asus tabletu, kde co automatická oprava, to perla...
WallyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob dub 25, 2015 0:39
Zařízení: Lumia 920

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od WallyCZ »

Martina46 píše:ako dostat mapy na kartu, na to bola nejaka finta pri 8.1, niekto mi to tu na fore radil, ale neviem, v akej teme to bolo, islo tusim o zmenu regionu aj jazyka + naistalovanie nejakej appky. viete niekto, o co ide? :roll:
V aplikaci WPTweaker ta možnost přesunout mapy je, ovšem nezkoušel jsem to, neboť nemám slot na SD kartu (920)...
wp_ss_20150923_0001.png
(47.56 KiB) Staženo 427 x
merffin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte kvě 21, 2013 15:52
Zařízení: Nokia Lumia 1520
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od merffin »

Ahoj, přisel někdo jak nastavit vlastní vyzváněcí tóny? ring tone makery nefungují, ani soubor ze složky ringtones to nebere. Jinak poznámka k baterii, po pár dnech se výdrž ustálila na pěkných cca 40 hodinách při normálním provozu jako je brouzdání na netu, massanger, poslech hudby, emaily a wifi hot spot, zakazal jsem běh hey cortana na pozadí a vydrž stoupla o 100%
Uživatelský avatar
Paffka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 20, 2013 13:14
Zařízení: Lumia 930 Black WP10 TP

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Paffka »

Je to bug poslední verze a vlastní vyzvánění si nevybereš. Musel by jsi zpět na 8.1, dát vlastní tóny a rovnou bez HR na 10. Pak to funguje. Už ale dělají na fixnutí tohoto problému...
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od jaroslavii »

-Pavel- píše:Včera jsem zkusil poslední sestavení na své L930 a konečně už to má úroveň a mimo občasného lagu při přechodu na plochu, hodnotím svižnost co dohání samotné WP8.1. Myslím si, že systém bude připravený a jeho komponenty také. Uvidíme aplikace třetích stran. Už nejsme daleko a do konce roku tu bude plnohodnotný systém, co bude aktualizován jako desktopová verze.
Jeden dotaz. U desktopu lze vypnout aktivní dlaždici. Lze to i u W10M ? Dlaždice lidé a kulaté náhledy mě drtí. Radši bych tu dlaždici mrtvou.
Takže bys to doporučil? Už je to použitelné? :?:
hdcz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 06, 2013 7:55
Zařízení: Nokia 950 Black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hdcz »

Mam Nokia 925 a jede to fakt slusne...uz si ho nechavam a nevracim se. Docela me to prekvapilo..tovarko a insider a update ..chybeji mi premiove veco co jsem mel ale zatim se bez toho da zit...ale jinak to chodi pomerne slusne... jen na viberu mi nejde dat fotka tad..ale to jsou blbosti :) Za me posledni update slusny...
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Chlapi vy jste me zase nalomili....zařekl jsem se,ze dam az finální verzi,ale teď jsem na vážkách....
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od jaroslavii »

Dekujeme za postrehy. Do konce roku by to mohli stihnout doladit.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů