LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
g3nyus
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 21, 2013 14:54
Zařízení: Nokia Lumia 620

LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od g3nyus »

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by jste mi mohli poradit nad výběrem těchto telefonů Bo můžete klidně doporučit jinačí děkuji a přeji pěkný zbytek dne [emoji6]
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od Blooddrunk »

Tady hodně záleží, co od telefonu čekáš. Všechny tři dobře fotí, největší výkon můžeš čekat od flex 2, plynulost zas od Sony z3. Pak už je to o prioritách. Jestli ti jde o vzhled atd...
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od Mizlerek007 »

Z3 určitě nefotí dobře... fotky z ní lezou jak z 5Mpx Lumie... jinak osobně bych ti doporučil G4 , mám jí doma týden, koupil jsem jí místo S6 které jsem se zbavil kvuli žalostné výdrži... G4 zatím cca 2-3 dny, deně mám cca 2hod hovoru, všechno aktivní, 4g sit a připojený gear fit, takže výdrž nadprůměr na dnešní modely a fotoaparát o kousek lepší jak Galaxy S6, pokud by ti ale nevadilo tel dobíjet po 10-12hodinách, tak S6 taky není špatná volba, tel. je plynulý, foták perfektní...

takže LG G4
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od koumes »

Za me,pokud nevadi mensi vykon,urcite G4;mam na test a ty tlacitka,fotak,displej,zpracovani super.Pak Flex2 a Z3c
g3nyus
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 21, 2013 14:54
Zařízení: Nokia Lumia 620

Re: LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od g3nyus »

Já právě přemýšlel o LG flex 2 jako první variantu ale radši jsem chtěl nechat poradit abych toho nelitoval [emoji6]
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od Mizlerek007 »

litovat nebudeš... ;) já ho chtěl taky, ale sáhl jsem po o něco lepším foťáku a novějším modelu (G4), navíc kožená záda jsou fakt pecka... akorát jsem si zvykl na čtečku otisku prstů a tady jí postrádám, seděla by dobře na vypínacím/zapínacím tlačítku vzadu...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od koumes »

Nejlepsi by bylo si je nekde osahat.
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od Blooddrunk »

Toto nemá cenu komentovat, vsadím se, že jsi z3c nedrzel ani v ruce natož pak udělal nějakou fotku. Max jsi si někde na netu přečetl, jak hrozně fotí. A nezapomeň mi napsat,ze jsi z3c měl doma bůh ví jak dlouho. Toto omývání něčeho s čím nemáte vůbec zkušenost mě dokáže vytočit...
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od Mizlerek007 »

známí mám Z3 a jeho přítelkyně Z3C takže vím jak žalostně fotí obě dvě, a jestli mi chceš tvrdit, že to není pravda, tak by jsi si měl vyzkoušet i jiný tel. než Z3C, neříkám, že celkově je špatný, ale foťák katastrofa...
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: LG flex 2/LG g4/Xperia z3 (compact)

Příspěvek od JuaNex »

LG G4 z tychto.

Ohladne foto staci navstivit forum xperia.cz a tam sa o foteni tychto telefonov dozvie az az. Je vseobecne zname ze Xperie maju jeden z najhorsich automatickych rezimov (v mobile s fotakom zaklad) a extremne agresivny postprocesing, to znamena ze ked chce uzivatel lepsiu fotku, musi zapnut fotak, prepnut na manual a doladit si podla situacie a foteneho objektu nastavenia fotaku.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů