Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

zoufalec píše:Ahoj všichni,

tak se podělím o trochu z mých zkušeností. Instaloval jsem dnes na NL920 z Win 8.1 Update 2, potom provoz bez HR.
V rámci možností použitelné, semtam menší lag, ale přičítám to pomalému telefonu a neudělání HR.
Ale chci si aktivovat Cortanu a nejde mi to, i když mám region na United States, Regional format na English (US) a English (US) jako primární jazyk...
Neví někdo, jak na to?
Samozřejmě také rád zodpovím vaše otázky.. :-)

Zdravím,

SF.
A stáhnul jsi i jazyková data (řeč)? Pokud ano,tak mne nenapadá už nic než zkusit HR
senikac
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 02, 2013 11:37
Zařízení: Lumia 920

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od senikac »

Chci si nainstalovat novej build ale vždycky mi to hodí chybu 0x800705b4. :???: Nevíte někdo co s tím?
WallyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob dub 25, 2015 0:39
Zařízení: Lumia 920

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od WallyCZ »

Měl jsem také 0x800705b4 a bohužel jsem to musel vyřešit mezinávratem na 8.1 a obnovením ze zálohy :/
Standis
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon črc 28, 2014 16:51
Zařízení: WP 1520

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Standis »

stalo se někomu po aktualizaci na 10536, že mu nejdou mobilní data?? popř jak to opravit??

je potřeba dělat po této aktualizaci HR??
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od elka_cz »

Ranní překvapení - po típnutí budíku na mě zíralo tohle (nepomohlo klikání na nic) a pomohlo jen vypnutí natvrdo.

Obrázek
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Gooorila »

Zdravím

Mám nainstalovánu 10.0.10512.1000 a pokouším se nainstalovat aktualizace 10.0.10514.0 a 10.0.10536.1000, což se mi nedaří. Stojím na obrazovce s aktualizací, mám napsáno že se stahují aktualizace, ale stále je staženo jen 0%.

Hledal jsem problém a zjistil, že mi celkově nefunguje komunikace na telefonu. Dal jsem stahovat mapu do Drive a ta se mi nestahuje. Dal jsem stahovat aplikaci ve Store a také se nestahuje. Naopak internet jede bez problémů, připojení ke vzdálenému PC pomocí TeamViewer je také bez problému.

Jako by nějaké porty fungovaly a nějaké ne. Zkoušel jsem měnit nastavení ukládání z SD karty do telefonu, ale nepomohlo. Nevím zda to má spojitost, ale v oznámení mi stále bliká upozornění „období klidu“. Nepodařilo se mi nijak nastavit, ani pořádně zjistit co to znamená (neměly by mi chodit upozornění. Zvonění je normální, SMS nevím).

Neporadíte někdo co s tím?
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od chmeldas »

Stažení někdy trvá hodně dlouho. Mě to zabralo i pár hodin. Podobné je to u aplikací. Prostě to trvá a některé jsou ve Store označené jako "Nefunguje na tomto zařízení. Měl jsem tam Drive, Here Maps, ale podařilo se je stáhnout a fungují. Dej tomu čas.
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mizlerek007 »

taky mi to dělalo, nakonec jsem tam vrátil 8.1 a potom aktualizoval a vše proběhlo
xzeit
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: pát srp 08, 2014 12:30
Zařízení: Huawei P30 PRO

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od xzeit »

elka_cz píše:Ranní překvapení - po típnutí budíku na mě zíralo tohle (nepomohlo klikání na nic) a pomohlo jen vypnutí natvrdo.

Obrázek

Tento samý problém mám já a objevuje se docela často...je to zatím největší problém, na který jsem narazil. Pořád to něco načítá, ale nic nenačte. Ví někdo, čím by to mohlo být? Díky!
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od elka_cz »

Windows Phone jsem si pořídil pro rychlost a plynulost systému, tudíž si počkám na oficiální odladěnou verzi - vracím se zpět do bezpečí 8.1 :-)
zoufalec
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát úno 17, 2012 17:56
Zařízení: DELL Venue Pro, Nokia Lumia 920 Grey

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od zoufalec »

Zdravím,

tak po doisntalování Anglického jazyka (BTW: už to jde) již Cortana funguje, už začnu experimentovat s Quiet Hours atd...

Uvidíme...

Díky moc za pomoc všem...

Zdravím,

SF.
Ziegelfeld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř dub 02, 2014 21:47
Zařízení: NOKIA Lumia 930
Bydliště: Bratislava

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Ziegelfeld »

Stalo sa niekomu ze si telefón nepýta heslo sim karty teda nemôže volať ani smskovat? L930
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

mě dneska zase budík po odložení vzbudil opět tou jakoby 8-bitovou melodií (prostě zprasený zvuk). Evidentně se tahle chyba táhne celým systémem už od WP8 (W7 jsem vynechal, tam nevím, jestli bylo i tam), jinak zatím funguje rychleji, než předchozí.
EDIT: Co me zatím irituje na novém buildu a na starém jsem si nevšiml je znatelně viditelné probliknutí všech ikon na ploše po odemčení (aktualizace live tiles). Taky se mi dvakrát stalo, že zničehonic problikl do černa displej - jednou v Edge a podruhé normálně v menu.
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sentinel65 »

Tak po aktualizaci na verzi 10.0.10536.1004 a naslednem HR mi po nabehnuti telefonu chybi v systemu uplne aplikace Zasilani zprav. Ma nekdo podobnou zkusenost, jde to nejak opravit ?
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od elka_cz »

Ano, už se to tu zmiňovalo. Ta aplikace tam není. Moje řešení: instalace Messaging Skype Beta https://wmmania.cz/clanek/messaging-sky ... 10-mobile/" onclick="window.open(this.href);return false;
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Ziegelfeld píše:Stalo sa niekomu ze si telefón nepýta heslo sim karty teda nemôže volať ani smskovat? L930
Musíš stáhnout další build, tohle je "mezibuild" na kterém telefon nejde...
Martin.K
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte zář 15, 2015 6:22
Zařízení: Lumia 950 XL, Lenovo ThinkPad 10

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martin.K »

Systém je poněkud nevypočitatelný. Na tento problém jsem zde upozornil jako první. Po anabázi 10536.1003 (kde SMS chyběly)/WP8.1/10536.1004 aplikace pro SMS obsažena před i po HR.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Co se týče vlastního zvonění, nepomohla by aplikace "Ringtone Maker"?
https://www.microsoft.com/cs-cz/store/a ... zdncrdxt4z" onclick="window.open(this.href);return false;
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sentinel65 »

Ringtone Maker jsem zkousel, mp3 si orezes, ale aplikace neulozi soubor jako vyzvaneci, proste system to neumozni. Rekl bych, ze spousta aplikaci neni upravena pro WP10 Mobile. Stejne je to napr. i u app Drag and Call, nebo Shortcut+, kdy se nejde v app vubec pridelit kontakt ze seznamu. Pokud to udelam rucne, tak pak mi to nebere znak + v telefonnim cisle.
Zjistil jsem, ze mi nejde ani nastavit limit pro data, po ulozei problikne a nic se nenastavi.

Asi tomu dam jeste sanci, flashnu na 8.1 a zkusim jit rovnou na 10.0.10536.1004
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

U toho, co odkazuji je napsáno: "Tato aplikace funguje na Windows 8 a Windows 10.". Je to Ringtone Maker 8.1.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů