Kontakty

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
mokashi

Kontakty

Příspěvek od mokashi »

Ahoj, stalo se nekomu ted posledních par dni, ze u kontaktu, které jsou na skype se v mobilu mazou telefonni cisla?
Pepasv
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 31, 2015 5:55
Zařízení: L830

Kontakty

Příspěvek od Pepasv »

Tak nevím, zda to dělá zrovna Skype, ale mizení telefonních čísel z kontaktů také pozoruji cca týden. I když telefonní číslo přidám zpět, opět zmizí....
mokashi

Kontakty

Příspěvek od mokashi »

Zatím jsem to vyresil tak, ze jsem rozpojil kontakty skype od ostatních a cisla drzi tam, kde mají byt. Ale nerozumim tomu, cim je to zpusobene, nikdy se to nestalo, az ted.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Kontakty

Příspěvek od Dragonerix »

Nemáš náhohou win10? Ja jo takže za me zo povazuji za bug ale štve to, smaže se to i z online cloudu "lide"
mouser
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv dub 17, 2014 21:34
Zařízení: Lumia 820

Re: Kontakty

Příspěvek od mouser »

Od včerejška mi taky mizí čísla od kontaktů, nechápu proč, večer jsou tam a ráno už ne. Psal jsem už i na technickou podporu Microsoftu a 24 hodin, do kterých psali, že odpoví, už vypršel. Už mě to štve, furt něco. Jinak jedu na WP 8.1
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Kontakty

Příspěvek od SirTom »

No, taky mi to začalo blbnout. Jsem na W10.
Nevím jestli je to v souvislosti se Skype, ale kontakt, u kterého mi číslo zmizelo je linkovaný na Skype kontakt, takže je to možné. Celkem otrvané.
mouser
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv dub 17, 2014 21:34
Zařízení: Lumia 820

Re: Kontakty

Příspěvek od mouser »

Menší postřeh, v centru Lidé se mi začali párovat se Skypem i kontakty, které Skype nemají a děje se to samo od sebe. Na jiném telefonu s jiným MS a Skype účtem jsem viděl při spuštění Skypu, jak do sebe začal ládovat celý telefonní seznam (postupně přibývaly kontakty jeden po druhém s telefonním číslem).
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Kontakty

Příspěvek od MagicQ »

Me se to děje posledních 10 dni asi... Je to dost otravné, dle diskuze výše se mi to děje taky u kontaktu které mam na skype... Jedu w8.1... A dost me to sejri...
topa77
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 22, 2010 17:17
Zařízení: lumia 920

Kontakty

Příspěvek od topa77 »

Taky jsem byl postižen ztrátou tel. čísel u některých kontaktů. U těch co se to stalo jsem rozpojil skype kontakt od zbytku (Hotmail, atd.) a čísla zůstala. Teď ale se mi skype kontakt zdvojil a jeden z nich obsahuje zmizelé telefonní číslo a druhý ne.. Co tam s tím proboha dělají..? :(
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů