Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
Odpovědět
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

A nabije tu 1020 třikrát nebo spíše dvakrát a kousek? No zas foun nenechám do mrtva většinou tam tak 20-30% je.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

Powerbank chci taky koupit, fungovat se smartphonem bez záložní energie není dost dobře možné...
k.ats
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon črc 07, 2014 6:53
Zařízení: L930

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od k.ats »

Taky nad tim premyslim. Stale koukam tady na tu, ale jeste jsem ji nekoupil http://www.banggood.com/Original-Xiaomi ... 53908.html" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Na tu se vykasli, pak jsou problemy, ze se to z ni dobiji pomalu apod.Kup original, tady se nevyplati setrit.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Na tu Xiaomi sem taky koukal, tedy v menší kapacitě 10 000 a už to bylo pro mně moc velký - ono i dost těch jiných kolem 5-7000 tady se mi líbilo ze je to ještě docela kompaktní. Tedy pokud to chceš do batohu pak jasně to je jedno.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Tak ze 4% do 100% nabito za rovné 2h. Použil sem tedy dlouhej kabel z nabíječky a během nabíjení vyřídil 3 minutový hovor a cca 10 minut serfoval přes Wi-Fi.
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chobotmilan »

JirkaTom: Prosím ťa nevieš my poradiť ako dam na L1020 aktualizaciu denim kedisi som to robil cez Windows insider,len teraz to asi nepôjde lebo som kdesi počul že sa odrazu nainštaluje W10M.(návrat na W8.1 už my denim nenainštalovalo)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Pokud máš na L1020 tyto údaje (Nastavení - Systém - O systému - Další Informace):

OS version: 8.10.14226.359
Firmware Version: 3051.50009.1451.1004 (může se lišit poslední číslo (4) podle operátora a země)


tak máš Denim a jenom není aktualizovaná aplikace Bonusy+Info.

Pomocí Windows Insider se na mobil opravdu bez mezistupně postupně naistaluje minulý a poté současný build W10M, takže určitě nezkoušet.
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraDiavolo »

V poslední době se mi začal telefon sám od sebe restartovat (dozvím se to jen tak, že najednou po mně chce zadat pin), stává se to i několikrát denně, to samé se děje přítelkyni s Lumií 620. Mám 64GB verzi od O2, nedávno jsem dělal hard reset, nijak to nepomohlo.

Nesetkali jste se s něčím podobným, resp. nevíte co s tím dělat?

Telefon je ještě v záruce, avšak mám strach, že výsledkem bude: závada se neprojevila. Předem díky za odpovědi.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Vzhledem k tomu, že restarty se dějí na dvou různých mobilech, tipoval bych že problém může být s nějakou aplikací, kterou oba používáte... Zavzpomínat od kdy se to děje a co jste si v poslední době nainstalovali.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

Mě se po factory resetu už asi třikrát stalo, že jsem ráno sundala mobil z nabíječky se 100% baterkou a po pár hodinách byla baterka v rozmezí 20-30% a dva programy byly vyresetované do původního nastavení (Awesome Lock a Battery). Awesome Lock jsem nahradila jiným, Battery zatím používám nadále a zatím je klid, ale je to teprve pár dnů, co jsem to udělala, tak snad to už bude dobré. Zajímavé ale je, že to s tím nízkým ukazatelem baterie vydrží stejně jako když ukazuje správně, jen procenta neubývají.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Sandra píše:Mě se po factory resetu už asi třikrát stalo, že jsem ráno sundala mobil z nabíječky se 100% baterkou a po pár hodinách byla baterka v rozmezí 20-30% a dva programy byly vyresetované do původního nastavení (Awesome Lock a Battery). Awesome Lock jsem nahradila jiným, Battery zatím používám nadále a zatím je klid, ale je to teprve pár dnů, co jsem to udělala, tak snad to už bude dobré. Zajímavé ale je, že to s tím nízkým ukazatelem baterie vydrží stejně jako když ukazuje správně, jen procenta neubývají.
nepoužívat žádné batery měřiče, ve WP 8.1 je zabudovaný měřič baterky a dle mě je naprosto dostatečný. Tyto alternativní měřiče neustále kontrolují stav baterky a tím pádem ji na pozadí ždímají, radím vymazat a nepoužívat.
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraDiavolo »

JirkaTom píše:Vzhledem k tomu, že restarty se dějí na dvou různých mobilech, tipoval bych že problém může být s nějakou aplikací, kterou oba používáte... Zavzpomínat od kdy se to děje a co jste si v poslední době nainstalovali.
Děkuju za tip, ale tím to nebude. Ze svého telefonu jsem včera odinstaloval všechno, kromě aplikací, co tam byly v základu, a restartoval se mi opět. Přítelkyně neinstalovala žádnou aplikaci dobrý půlrok.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

mbelas píše:nepoužívat žádné batery měřiče, ve WP 8.1 je zabudovaný měřič baterky a dle mě je naprosto dostatečný. Tyto alternativní měřiče neustále kontrolují stav baterky a tím pádem ji na pozadí ždímají, radím vymazat a nepoužívat.
Tím to nebude, používám tento měřič asi rok bez problémů a rozdíl ve výdrži s a bez měřiče je nulový. Jinak zabudovaný měřič je nedostatečný, neukazuje např. okamžitou spotřebu, jak dlouho telefon ještě vydrží a spoustu dalších věcí. Jediné, co ukazuje, jsou procenta. Neměl bys radu co funguje?
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

FraDiavolo píše: ......Děkuju za tip, ale tím to nebude. Ze svého telefonu jsem včera odinstaloval všechno, kromě aplikací, co tam byly v základu, a restartoval se mi opět. Přítelkyně neinstalovala žádnou aplikaci dobrý půlrok.
Neměnili jste v poslední době SIM karty ? Ještě bych zkusil vypnout mobilní data, zda to bude mít vliv na samovolné restarty.
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chobotmilan »

Možno proti reštartom pomôže táto APPS.Ja som stim nemal nikdy problém.http://is.gd/hA84yW" onclick="window.open(this.href);return false;
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FraDiavolo »

Podíval jsem se do záručáku k přítelkyně L620 a zjistil, že záruka končí za pár dní, tak jsem šel telefon rovnou reklamovat, třeba v Arvatu na něco přijdou. U svý 1020 jsem zkoušel tu Stop restart app a akorát mi to řeklo, že můj telefon je v pořádku. No uvidíme, další náhradní telefon doma nemam, tak počkám, s čím se vrátí ta 620 a pak budu kdyžtak řešit 1020.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Stop Restar App resi zacyklene restarty, nikoliv restarty obcasne.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

Mě ta app ani nejde stáhnout, Store na Macu (webová stránka) mi tvrdí, že mám upgradovat na Windows 10, Store na Windows 10 (také webová stránka) mi tvrdí, že si to mám stáhnout z telefonu a Store v telefonu to nemůže najít.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nokia Lumia 1020: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

FraDiavolo: Možná jsi přehlédl dotaz:
Neměnili jste v poslední době SIM karty ? Ještě bych zkusil vypnout mobilní data, zda to bude mít vliv na samovolné restarty. Za zkoušku by to stálo... ;-)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů