Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od mberdych »

Treba k tomu, kdyz te chyti nekde na vylete slejvak a neresich kde telefon je, nebojis se ho v desti vyndat a v pohode pouzivat. Ano, jsou vodotesna pouzdra, ale to proste neni na kazdodenni pouziti a vzdycky kdyz me to chytne tak ho na svem japku zrovna nemam :-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od uni »

Nebo třeba když je venku 35 stupňů a tobě se krásně potí telefon na stehně. Nebo když ho vozíš na kole v dresu nebo.... furt dokola.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Re: Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od GreenArrow »

uni píše:Nebo třeba když je venku 35 stupňů a tobě se krásně potí telefon na stehně. Nebo když ho vozíš na kole v dresu nebo.... furt dokola.
mberdych píše:Treba k tomu, kdyz te chyti nekde na vylete slejvak a neresich kde telefon je, nebojis se ho v desti vyndat a v pohode pouzivat. Ano, jsou vodotesna pouzdra, ale to proste neni na kazdodenni pouziti a vzdycky kdyz me to chytne tak ho na svem japku zrovna nemam :-)
Už několik let se mi nevoděodolné iPhony potí na stehně v létě, volám s nimi v dešti a neměl jsem nikdy problém s reklamací kvůli vlhkosti (a to jsem dostal snad 3 nové iPhony). Tohle je pouze vaše přehýčkanost k spotřebnímu zboží.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od uni »

Tak zrovna Apple je ten, který dělá své přístroje hodně pečlivě a speciálně proti potu se snaží bránit prostě těsnou konstrukcí (dle některých, co je iPhone jen průměrný foun to asi mají všichni výrobci-haha).
A navíc tvá argumentace....no, takže ty přístroje necháváš korodovat (běžným užíváním), dost je točíš a divíš se, že se to neprojevilo. Asi by stačilo se poslouchat;)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od Krayzie »

Kolega min rok reklamoval iPhone, odisiel mu konektor. Z Apple mu prislo vyrozumenie, ze konektor odisiel pre vysoku vlhkost (telefon nosi bez puzdra na chrbate v drese ked bikuje) a reklamaciu mu neuznavaju. Takze zrovna iPhone by som ako priklad asi nedaval.
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od Blooddrunk »

GreenArrow je prostě zarytá ovce, která snad ani nic jiného než iPhone nezná.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od GreenArrow »

Ano to velice souvisí s potřebou/nepotřebou voděodolnosti na telefonu, jestli mám iPhone nebo ne :) Měl by ses jít někam léčit, apple ti leze na mozek
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od uni »

Krayzie: Tak ke konektoru mají jaksi vnější vlivy dost snadný přístup, to tak úplně nesouvisí s Apple;-) Ale ano, to je typický příklad, proč chceš IPx a krytku na konektory (což už i Sony začíná kryplit) (nečistoty a poškozování konektoru).
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od Davedroid »

Zajimavy s temi kontektory, to jsem trrba nezvazoval.

Tak co jsem koukal a zkousel, tak G4 jsem vyradil (nelibi se mi ty cidliky) a moji favoriti jsou Z3, Z3+ a pridal jsem HTC M9.

No ale co sjem koukal na testy s prehrivanim, tak se bojim toho 810 procesoru. Treba u Z3+ vypina kameru uz po 1-2 minuty. U M9 sce nevypina kameru, ale zato kvuli kovovym zadum topi fakt fest.

Tak co myslite

Z3 vs Z3+ vs HTC M9...nebo...?
Diky
Juraj 19
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 22, 2015 14:54
Zařízení: Samsung Wave

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od Juraj 19 »

Jsem pro xperii Z3. Oproti Z3+ není ve výbavě tak propastný rozdíl a ještě usetris hromadu peněz.
mateeejsimi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 07, 2015 17:59
Zařízení: Sony Z3

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od mateeejsimi »

Jojo, z3ka jak jsem psal vyjde nejlépe, voděodolnost je super, design a všechno top, htc one m9 je na tom hůře s výdrží baterie a nemá voděodolnost. Nu ale záleží na tobě, za mě ta z3ka.
Juraj 19
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 22, 2015 14:54
Zařízení: Samsung Wave

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od Juraj 19 »

Ještě bych uvažoval o Lg g4. Podle recenzí povedený kousek a nyní v LG shopu za příjemných 12990,-
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od Davedroid »

Díky všem. Tak zatím vzhledem k super fotkám a sviznému chodu nechávám S6 a počkám na novinky Z5, Z5compact, popř. iPh 6s. Protože Z3 jsem porovnával fotky a jsou horší. Mít tak S6 IPS a lepší výdrž tak u mne nemá konkurenci.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Co misto S6 kdyz me nebavi amoled

Příspěvek od M.BoBo »

Dobrá volba.

Současné SONY je skutečně horší a též jsem zvědav na nové vlajky.
Zamčeno

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů