Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

No jasne, tady kric a nadávej chytrolíne. Tady je ti to platne jak hadovi noha. Rozhodne se za nikoho neomlouvám, ale je mi jedno jestli bude hotovo za týden nebo za měsíc. Pokud vim, tak žádný termín na dokonceni W10 Mobile nikde oficiálně nikdo neoznámil. Termín Win10 byl jasné dany a dodržený. Tak nevím jake furt sliby. Jestli se ti nelibi tak mas moznost jiných OS. Kdybych byl tak nasrany jak ty, rozhodne windows nemam nikde a budu se jen smát jajy ze to mam lepsi OS nez ten od posraneho MS :) Ale klidne nadávej a v mobilu si hrej s WP
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od milennium »

No to je řeč... Budeš si muset hold zvykat na moji kritiku... Nic s tím neuděláš, prostě. Jinak, já nikoho nepomlouvám, prosím nepřekrucovat moje slova ! Jsem prostě kritický a to nejen vůči produktům od MS, ale i dalším. Mimochodem, mám doma i Mac. Už asi 10 let. taky jsem kritický a hodně a když mi něco nesedí, nebo jsem nespokojený, napíšu to v jablečných fórech.
A máš pravdu, hodně věcí se mi nelíbí, ale do p....e nepůjdu. Nevidím jediný důvod... Diskusní fórum je tu od toho...Od toho aby se i kritizovalo, ne jenom pěly ódy, atd...
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od finchcz »

@milennium teda z tebe padaji moudra takhle pri uterku, jen co je pravda... a jako tresnicka "pomaly a vlekly vyvoj os" ... ty jsi asi nikdy nic neprogramoval, coz?

tohle neni dos nebo win95, to je moderni operacni system s mnoha funkcemi pro telefony, kde musi byt vse tiptop a poradne odzkouseno, protoze je cim dal slozitesji a riziko chyb je vyssi a vyssi... je to "technical preview", takze tvoje veta o kazdodennim pouzivani je taky vedle...

takze pokud chces kritizovat, vyber si jine, konkretnejsi veci. ale ze se zpozdi vydani nejakeho buildu o par dni, tohle neni konstruktivni kritika...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od milennium »

@TomSoft
Palec nahoru... Teď jsi se postavil za celou komunitu a fakt jsi mi otevřel oči...
No naštěstí jsou mi volné tvoje řeči a jsem spíše zvědavý, kdy MS vypustí ten další build...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od milennium »

@finchcz
Trochu jsi to popletl... Já nenapsal nic o "každodenním používání"... To jsi si asi s někým spletl... Strefuj se prosím tedy do někoho jiného, jo ?
Jinak konkrétní věci ke kritice, těch je dost a několikrát jsem je MS reportoval. Nevím jak ty, ale já se snažím i přispívat... Sice kritizuji, což podle mně k tomu patří, ale nalezená chyby i reportuji.
Takže se spíše já zeptám, těch co mi tady oponují, kdo s Vás pravidelně reportujete chyby ?
Jinak, tohle je fakt pokročilý a svým způsobem i revoluční OS, ale fakt je, že vývoj jde dost pomalu a to je fakt.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Byl bys raději kdyby Gabe napsal: "Ve čtvrtek prijde build" a pak napsal, ze tam našli chybu a o týden to odkládají? A takhle každý týden? Ulevilo by se ti?



Ale vsadím se, ze ty bys byl ten první, kdo by nadával, kdyby buildy vypouštěli v termínech a s kritickými chybami... Nevíš k čemu by jim to bylo, kdyby lidi reportovali chyby které dávno znají?
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od finchcz »

@milennium ok to psal nekdo jiny, sorry. jinak ja nic nereportuju, nemam co, protoze telefon mam na pouzivani a ne testovani, takze ja cekam na finalku a az vyjde, tak pockam jeste asi dalsich par tydnu podle ohlasu...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od milennium »

@veigy
Nech toho slovíčkaření, prosím... Jo ? Pokud jsi za tu dobu nepochopil, v čem je jádro pudla, tak nemá smysl ti to psát...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od milennium »

@Pavel
A nebo tak. Ale já se právě kvůli tomu testování přihlásil do programu Insider, právě abych mohl testovat...
Pokud mi jde o finální produkt, tak pak máš pravdu, ale v mém případě platí to, co jsem napsal výše...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Přesně tak, jen Milennium se asi blbe vyspal a potřeboval si kopnout...

Já beru TP tak jak je a nikdy v životě jsem nenapsal žádnou kritiku co se týče funkčnosti TP, protože je to TP. A pokud jim to v listopadu nevyjde a zůstanou tam chyby, tak teprve nadávat začnu!
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od milennium »

@Veigy
Prosím neurážet ! Kritika není o tom si na někom zchladit žáhu !
Jinak TP je právě o tom, testování - reportování. A pro některé a koukám že jich je fakt dost, je to náhled na budoucí OS...
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

Projel jsem debatu a říkám: nervózní jsme asi všichni, kdo rádi testujeme nové věci. Přece jen je to čekání na nový build už dlouhé. A ty vedra k tomu... ;-)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Já buildy testuju a snažím se reportovat chyby. Momentálně mam na kontě asi 30 nahlášených chyb a 130 hlasování ve feedback app. Jen nepřilezu na fórum a nezačnu tu psát jak je ten systém na h*vno atd....

Samozřejmě že už chci nový build, ale rozhodně bych v živote nenapsal, že je MS neschopný kuli tomu, že nevydají jeden build kuli chybě...

Navíc počítám, že se začne kadence vydávání buildů zvětšovat, protože se pomalu blížíme do cílové rovinky :)
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

Kdyby jste si radši stáhli aktualizaci na Windows Insider", místo keců :-D
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

?
Edit: Aha už vidím,Insider app vyšel update
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od milennium »

@Veigy
Zase jsi mimo a zase píšeš něco co jsem nenapsal. Já nikde nepíšu, že systém je na h...o. Prosím, pokud mi chceš oponovat, tak trochu inteligentně a ne že tu budeš psát o mně bludy...
Jinak doplnění. Jsem i v BB Beta Zone - taky reportuji, jsem i v Apple Developers - taky reportuji. Teď už jen OSX...
Takže netrpím žádným zaslepením, jako někteří s Vás, zde...
A už jsem to několikrát psal. Fórum je tu od toho a ne že si tu nějací fan budou s toho snažit udělat komunitu pouze pro některé, pouze pro ty co nekritizují...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Dobře, promiň... Nebudu psát na fórum, jak cely MS stojí za h*vno, když pozdrží jeden build....

Už mě to fakt nebaví, máš svojí pravdu, za kterou si budeš stát zuby nehty, i když je postavená na hlavu ;)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

Jen taková otázka bez žádných útoků, prostě jenom otázka: Kde napsal Gabe, nebo kdokoliv z MS, kdy přesně vydají další build? To že si něco vymyslí novináři - ať už na WMPU nebo WPC nebo kdekoliv jinde a v CZ to vyjde jako hotová věc - už mnohokrát jsem tady viděl, že build xxxxx vyjde do dvou dnů, během tohohle týdne... Je to vždy jen ze spekulací na twitteru, že už by něco mohlo být... Takže klid, je opravdu vedro :)
Liliseek
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pon črc 20, 2015 16:17
Zařízení: Microsoft Lumia 535 Single SIM
Bydliště: Šumpersko
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Liliseek »

Koukám tady se ta debata trochu zvrtla. Nechcete se vrátit k původnímu účelu, místo toho kecani o tom, jak jsou v MS blbci, ze neumí udělat buildy pořádně. Nechci nikoho urážet, ale blbci jsou ti, kteří chytračí na všechny strany a pokud mají něco vymyslet, dokončit, vyrobit tak sedi a šoupou nohama. Proste miluju generály za monitorem...
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Osobně mám Win 10 mobile TP na 535tce dva týdny, v dubnu jsem ho dala na 520tku, ta ho nerozdýchala :D. Taky mne některé věci štvou, ale přihlásila jsem se do TP s plným vědomím, že se jedná p neodladěnou zkušební verzi. Pokud mám problém, píšu sem, ne abych nadávala, ale o radu nebo píšu připomínku. No a také píšu do Windows feedback. Také se těším na novou aktualizaci, která snad spraví načítání home screen a snad zatočí s nějakými bugy a tak...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů