Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens Konci

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Dragonerix »

Nedostatek ram?
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Proky_cze »

Nedostatek RAM na L930? Tím to nebude. Spiše to vidím na nějkou specifickou chybu aplikace, vše ostatní šlape. Synchronizace APP přes Here účet. Všechny body se bez problémů synchronizují.
Ujko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 185
Registrován: pát led 17, 2014 13:02
Zařízení: Lumia 1520, Lumia 640 XL, Motorola Moto X Play
Bydliště: Klatovy

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Ujko »

Nemám žádný problém, sedím doma v paneláku, zapnu GPS, spustím here drive+, nastavím kam chci jet, výpočet trasy je okamžitý a navigace funguje, ani při jízdě, žádný problém, ani při spuštění jiných aplikací, máte povolenu navigaci na pozadí?
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Tade »

No, že by to byl problém s účtem mně přišlo taky krajně nepravděpodobný. Včera jsem se tedy přesto zkusil odhlásit v aplikaci HereDrive a znovu přihlásit. Staly se dvě věci. Po přihlášení zmizelo pár adres, ale ne tolik jako minule. Řekl bych tak adresy týden zpět (přidávám jich teď dost, protože jsem ve velkém městě v zahraničí a bez navigace jsem ztracen :) Tou druhou věcí je to, že po přihlášení a vyzkoušení navigace ani jednou nespadla. Zkoušel jsem to i dnes v ,,ostrém provozu" - minimalizoval, pustil jinou aplikaci a vrátil se do map. Zatím 100% funkční. Přihlášen jsem přes účet Here (Nokia?) ... Takže FB jsem nedával ani předtím, ani teď. Teď jsem to opět vyzkoušel a pořád funguje.

Pokud můžeš Proky_cze, zkus to pro jistotu taky a uvidíme. Není ale úplně vyhráno, protože po flashi to tak týden fungovalo téměř bez pádu a pak se to zhoršilo na pád pokaždé. Dám sem pak vědět, jestli se to drží. Popřípadě by se dal zkusit ten FB. Jen pokud to není nutné, nerad se přes FB přihlašuji kamkoli, kromě služeb FB. Proto preferuji vlastní účet aplikace.

Takže zatím díky Dragonerix ;)
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Proky_cze »

Zkusil jsem se ohlasit, vypnout Here, zapnout Here, prihlasit se, a pak spustit treba IE. Zatim to nespadlo. Uvidime ;)
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Dragonerix »

For htcjirka: Vidíš, ne vše je podle tebe hloupost
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Tade »

Takže po více jak dvou týdnech mapy stále nepadají a vypadá to, že odhlášení a znovu přihlášení pomohlo. Za tu dobu mně spadly možná 2x, nejsem si jistej. Ale to je zanedbatelné, používám je každý den minimálně cestou do práce a zpět. ;)
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od MAKU19 »

:-( Po spadnutí mojej Lumia 720 do modrej smrti pri pripojení na nabíjačku (modrá obrazovka a smutný smajlik) som musel znova nainštalovať aplikáciu HereDrive+. Hoci som mal uložené mapy na karte, tieto som musel znova sťahovať spolu s hlasom navigácie. Navigácia funguje ale hlasové pokyny nefungujú, skúsil som aj iné hlasy, odinštalovať a znova nainštalovať navigáciu ale nič nepomáha. :-( Pritom znova nainštalovaná navigácia NAVIGON funguje aj s hlasovými pokynmi.
Má niekto radu ako vyriešiť tento problém?
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od dimm »

Někdy to trvá delší dobu než se hlas rozchodí,pokud ale problém trvá,tak na jiném fóru a jiném modelu,někomu pomohlo v Nastavení -řeč-nainstalovat angličtinu(United kingdom)...a ano nemělo by to souviset,ale pomohlo to,pokud ani to nepomůže tak asi HR atd...
MAKU19
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte lis 26, 2013 8:20
Zařízení: Lumia 720
Bydliště: Piešťany

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od MAKU19 »

:grin: Dík za radu, už som našiel aj ja tento odkaz a skutočne keď sa mi podarilo nainštalovať reč: Eglish (United Kingdom) tak po reštarte telefónu sa spustili dve ozubené kolečka a potom už v HereDrive+ začala fungovať aj hlasová navigácia. :-D
Inak ale neviem prečo pri pripojení mobilu na nabíjačku mi tento odišiel do modrej smrti. :evil:
juraj1985
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát úno 13, 2015 9:35
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Bratislava (SVK)

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od juraj1985 »

Prosím vás mam otázku či sa vám počas navigovania stíha mobil nabíjať. Ja som dnes cestoval z Pezinku do Prievidze cca 160 km. Telefón nonstop na nabíjačke ale po ukončení navigovania bol telefon percentuálne horšie ako pred tým.
kope
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 113
Registrován: stř led 14, 2015 21:12
Zařízení: Nokia 7.1 4/64GB

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od kope »

Četl jsem srovnání here drive+ a sygicu a překvapilo mne, že here udajně nemá zobrazeni řazení do pruhů před křižovatkou. Je to pravda? Vždyť předchůdce here -nokia mapy na sybianu to mají...
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od iljusin66 »

juraj1985 píše:Prosím vás mam otázku či sa vám počas navigovania stíha mobil nabíjať. Ja som dnes cestoval z Pezinku do Prievidze cca 160 km. Telefón nonstop na nabíjačke ale po ukončení navigovania bol telefon percentuálne horšie ako pred tým.
Stíhá, ale musíš mít kvalitní nabíječku
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Tomaš K »

Ideálne 2A.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od htcjirka »

Tak, tak, ja tez pouzivam 2A nabijecku od konkurence, jedine ta stiha při vetsich vzdálenostech.
kope
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 113
Registrován: stř led 14, 2015 21:12
Zařízení: Nokia 7.1 4/64GB

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od kope »

Existuje v Here Drive nějaká možnost, jak si nachystat trasu dopředu třeba na webovém portálu http://www.here.com" onclick="window.open(this.href);return false; a pak provést synchronizaci s mobilem? Ve staré verzi, když to ještě byly Nokia Mapy a ne Here, tak bylo možné provést veškerá nastavení na portálu a po synchronizaci se objevila trasa v Oblíbených v telefonu (takže v oblíbených byly nejen místa, ale i trasy).
A druhý dotaz - je možnost zadat cílové místo pomocí souřadnic (to v Nokia Mapy opět šlo, tady nemůžu dohledat)
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od iljusin66 »

Ad 1) Nelze, synchronizace tras neexistuje
Ad 2) Normálně napiš souřadnice do vyhledávacího pole
marcelino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon kvě 31, 2010 20:18
Zařízení: Nokia E5, Lumia 830, Galaxy Tab 3

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od marcelino »

Ad 1) som prave riesil pre moju LUMIU.... a vidim, ze tu mam uz aj odpoved.

Ti Nokiaci su pekni magori, to co krasne fungovalo na starom Symbiane nejde v modernych telefonoch. Naco vobec ten web Here.com maju a plus konta Here.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: [app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od Dragonerix »

Já mam pocit ze synchronizace normálně funguje[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/26 ... dbc313.png[/img]

A vždy když někam cestuji i s dnešní here a lumii nastavim vše na PC a jen synchronizuji
juraj1985
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát úno 13, 2015 9:35
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Bratislava (SVK)

[app] Here Maps; Here Drive+ Beta; Here City Lens

Příspěvek od juraj1985 »

Minulý týždeň som cestoval podľa navigácie Here do chorvátska. Z domu cca 1350 km. Trasu som si pozrel cez rôzne mapy a vypísal som si záchytné body. Potom som sa spoliehal na samotnú navigáciu. Povolil som si trajekty a spoplatnené cesty. Navigácia ma aj tak posielala mimo spoplatnených ciest a aj mimo trajektu. Nepomohlo nič. Na výber som dostal iba jednú trasu a nehovorím už o tom že po cca 10tich hodinách navigovania bol telefón úplne horúci a navigácia samotná padla asi tak 6 krát. Spiatočnú cestu som išiel podľa Sygiku a musím povedať že obrovská zmena. Na výber dali niekoľko tras včetne zmieneného trajektu. Apka ani raz nepadla avšak telefón sa aj naďalej zahrieval že sa udržať v rukách nedal. Suma sumárum ma navigácia HERE sklamala v plnej miere a stala sa pre mňa nepoužiteľná. Palec dole.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů