Xperia Z3 Compact problémový hovor

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Xperia Z3 Compact problémový hovor

Příspěvek od peeeeta »

Zdravím všechny,
koupil jsem své přítelkyni Z3 Compact. Mobil je super, až na jeden dost zásadní problém.
Při hovoru přítelkyni skoro neslyším a když už ano, tak jen každé druhé slovo. V nastavení jsme zkusili různé změny, ale moc to nepomohlo.
Na mobilu je systém Android v 5.0.2 .
Chtěl bych vás tedy požádat o radu a podělení se o zkušenosti s tímto mobilem. Zdali je tohle normální, nebo je to na reklamaci. Popřípadě jak se dá tento nedostatek opravit.
Díky moc všem
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Xperia Z3 Compact problémový hovor

Příspěvek od Bender1 »

Zdravím,

mám Z3 ve standartní verzi a občas taky slýchám z druhé strany to, že je mi hůře slyšet. I na fórech jsem četl o tom. Vyšla nová aktualizace, už jste ji nainstalovali? Případně jste už zkoušeli vypnout ty věci na zlepšení kvality hlasu? :) Přepnout na 2G třeba kvůli pokrytí signálu?

Ale je to spíše softwarová věc ale jestli to nevyřeší ani ta aktualizace, asi by bylo dobré zvážit reklamaci.
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Xperia Z3 Compact problémový hovor

Příspěvek od peeeeta »

Tou novou aktualizací myslíš android 5.1.1 ? Pokud ano, tak aktualizace se zatím nenabídla, ani když se ji snažíme vyhledat.

V nastavení jsme zkoušeli vypnout všechno možný. Máš nějaký tip, co by to mohlo dělat?
Signál jsme také zkoušeli změnit, ale vždy byl plný a problém přetrvával.

Díky za reakci a pomoc.
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Xperia Z3 Compact problémový hovor

Příspěvek od Bender1 »

Ano, myslím tím Android 5.1.1. Přijde asi teprve v dalších dnech, jelikož ani já na Z3 ji zatím nenainstaloval, protože mi to také nenabídlo.

Bohužel na to žádnou radu nemám ale snažím se mluvit více ke směru, kde jsou mikrofony a zatím je mi slyšet u protistrany, která mě neslyší dobře. Ale ten problém je hlavně, když mám zapnutý reproduktor, takže to není zas tak ukázkový problém jako u tebe. Počkal bych na reakci někoho jiného ještě a na aktualizaci.
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů