Skiny pro HTC s710

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Rimmsi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 28, 2008 2:24

Skiny pro HTC s710

Příspěvek od Rimmsi »

Tu je nekolik skinu pro VOXE ...

http://www.nectun.com/galerie.php?class ... =12&page=1

kdyby nekdo chtel... pokad to tu uz nekdo dal sorac... narazil sem an to tak kdyby si tam chtel nekdo vybrat ...
[T]trdlo_s.r.o.
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: stř led 23, 2008 22:32
Zařízení: HTC S710 [Voxík]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od [T]trdlo_s.r.o. »

Díky vypadá to fat good... :!: :wink:
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor »

no je to super :tlem: už se těším jak si budu měnit :-( skin :smt041
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor »

prosím o radu jak je mám dostat do telefonu aby mi fungovaly kam je uložit nebo co
[T]trdlo_s.r.o.
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: stř led 23, 2008 22:32
Zařízení: HTC S710 [Voxík]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od [T]trdlo_s.r.o. »

Je to nějaké divné som to stáhl hodil do founa nainstaloval ale fachá to jen na půl.... :!: Prosim o radu odborníků... :-)
Uživatelský avatar
Kozlik86
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned zář 16, 2007 12:16

Příspěvek od Kozlik86 »

nainstaloval jsi si vsechny potrebne pluginy??ja jsem stahl vicero temat a vse mi fungovaly na vybornou.
Jen bych si je chtel poupravit nevite nekdo jak je editovat??zkousel jsem homescreen designer ale ten to neotevre je to v .cab souboru diky za odpoved
Rimmsi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 28, 2008 2:24

Příspěvek od Rimmsi »

Staci se podivat na karte Used Plugins co to chce za plugin - dotahnout ho a nainstalovat do smartu a je to pak si jen onen skin pretahnete do zarizeni spustite a sam se nastavi ... pro zmenu pak staci v nastaveni home screenu vybrat skin kerej chcete a muzete vesele menit...

S editaci nemam zkusenosti ale pokud ti de jen o editaci grafiky staci si ho prekopirovat z Application Data/Home z telefonu editnout a nahrat zpet...
Uživatelský avatar
Spiderr
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob úno 09, 2008 11:34

Příspěvek od Spiderr »

A nevíte někdo nějakou stránku, kde bych našel theme bez pluginů?
Ještě předtím, než jsem flašoval ROMku, tak jsem snad všechny barevné kombinace a jenom jsem případně měnil tapetu, to mi bohatě stačilo.
Bohužel flashování ROMky a následný tvrdý reset mi vymazal i synchronizační údaje (taky se dívíte...? :???: ) včetně těchto theme. Zkusil jsem googlovat našel jsem třeba tohle:
http://www.wm6themes.com
jenže žádné theme se mi z toho nespustí. Windows pozná, že se jedná o theme soubor, nainportuje si ho složky, ale když ho změním, tak se mi prostě jenom přebarví barva do šeda asi http://www.wm6themes.com/wp-content/upl ... winter.jpg
ale není to ta pravá barva, třaba má to být červená a je to tohle. Tapeta taky nic. Instalované skiny jedou vesele. Přemýšlím, čím to bude. Jestli novou ROMkou, přetaktováním procesoru na 264MHz, nebo programy (alreader, Coreplayer, java slovník, Opera 8.65, DontForget 2, Sniper bluetooth) nebo špatný soubor. Nevíte někdo, čím to může být...?
Uživatelský avatar
vozkych
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát kvě 25, 2007 18:16

Příspěvek od vozkych »

Já bych řekl, že je to tím, že tohle (http://www.wm6themes.com ) jsou témata pro WM6Professional, ne Standard (Smartphone).
Uživatelský avatar
jane.h
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 05, 2006 9:49

Příspěvek od jane.h »

nevěděl by jste někdo soft na dělání vlastních témat na voxe? Homescreen designer mi nefunguje :( vím, že chce framework 2.0 a přesto, že ho mám, tak mi prostě ta věcička nefachá.. ale i tak je to myslím něco, stejně jako homescreen builder, co vlastně není úplně dělaný na tu změnu stran při otevření klávesnice..
neměl byste někdo nějaký typ? :) díky
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů