iPhone 6, iPhone 6 Plus

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
Uživatelský avatar
ticho
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 07, 2010 20:14
Zařízení: iPhone 5S

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od ticho »

mike-biker píše:ale pravověrný fanoušek IOS Gmail nepoužívá. :tlem:
Jsem pravověrný fanoušek iOS a Gmail používám protože aplikace mail neumí push notifikace u gmailu. Nebo to jen neumím nastavit.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

Používám iCloud mail a notifikace mi chodí online - dokonce dříve, než na OS X.
Samozřejmě Gmail je sofistikovanější a propracovanější, ale pro 95% uživatelů APPLE mail více než bohatě stačí.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od imperator »

AIKON :

1.U applu si priplatis za ulozisko viac https://support.apple.com/sk-sk/HT201238" onclick="window.open(this.href);return false;
200 GB - 4 e mesacne
2.Hudba je v kvalite 256kbps AAC
3.Prepojenie je lepsie nakoko itunes je komplexny program co sa tyka synchronizacie - rovnako umoznuje synchronizovat hudbu napr cez wifi
U win sa nastavenia telefonu sa ukladaju do cloudu rovnako ako nastavenia aplikacii kontakty atd., hudbu si vies importovat cez usb alebo cez app windows phone pre desktop, rovnako tak aj fotky. W + WP je troska nesurode a pravdepodobne obdobny system prinesie teraz W10 + W10 for mobile
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Aha díky. 256 kbps.... Tyjo čekal sem trochu víc.... FLAC. Ta muzika přeci není zrovna zadarmo a nechápu proč to není možné koupit bezstrátové. A muzika pořízená jinak tuším zas nejde zálohovat ne? Nebo bejvalo to tak.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

Myslím, že to jde stáhnout buď AAC 256, což pokud nejsi netopýr je více než OK. (Nedělejte, že slyšíte 25kHz, to by jste mě rozesmáli).
Jinak i snad ALAC, což je v podstatě FLAC od APPLE.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od imperator »

AIKON : hudbu ktoru mas nahranu z inych zdrojov je mozne mat zalohovanu a synchronizovanu v cloude iba ak mas sluzbu itunes match (teraz ale presne neviem ci je dostupna v nasom regione a ci este stale pokracuje po nastupe itunes music)
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

No 256 slyšíš/neslyšíš - když si pustím MP3 320 a origo CD tak je to pocitově to CD ,,hutnější,, když roztočím vinyl můžou se jít moderní formáty zahrabat to je prostě rozdíl. Na sluchátkách z balení je to fuk na těch pod tisku to asi taky nepoznáte, ale na kvalitních ano. Je tedy fakt, že pořád jde o lacinou elektroniku která tu muziku stejně przní a přes mobil poslouchám na cestování a td, ale z principu bych čekal maximální možnou kvalitu, když to kupuji. Jestli mají nějaký svůj FLAC tak to jo.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Ještě jednen dotaz abych vám tu ulevil. Můžete doporučit co nejkvalitnější web na získání info o iPhone (návody, appky, co a jak funguje....) Je jich dost a rád bych se tím prolouskal přes víkend tak abych se rovnou zaměřil na ty zdařilejší.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

http://forum.iphone.cz.
Vřele doporučuji - téměř výhradně zaměřené na iPhone.
http://macforum.cz/index.php
Všeobecně APPLE produkty - všehochuť.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Díky už jsem se dočetl, že tam máte češtinu na diktování :P kéž by byla celá SIRI
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Navážu - no tak už mám iPhone 6S + a potřebuji poradit s apple ID. Jakým způsobem ho mohu dostat do stavu [email protected] ? Nutilo me to pouzit treba [email protected] ale ted mam jiz adresu na iCloud a rad bych mel jen jednu navic nechci mit jako ID k platebnim udajům a td ten seznam - myslel jsem že to po vytvoření ID a iCloud půjde změnit.
Díky moc.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

Nelze to. Pokud si někdo založí nové APPLE ID, pak to tuším jde, nebo šlo, protože jsem již ID v tomto tvaru viděl.
Ale změnit to nejde.
Můžeš používat adresu [email protected] jako alias a normálně ji mít na maily, ale jak přihlašovací k iTunes a APPLE musíš mít jinou - vlastníkem domény nesmí být APPLE.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

No ID mám nové - 1 den a nešlo to ani při zakládání - to že vlastníkem nesmí být Apple mi přijde na palici - proč mě nutí abych používal jiného mailového poskytovatele? To když použiji například outlook od MS (konkurence) mě přeci logicky donutí vyprdnout se na nějaký iCloud protože u MS mám adresu, úložiště 130GB free a do všeho se přihlásím stejně a je to pohromadě. Proč potom používat Apple služby a řešit aliasy a mít maglajz v tom komu z jakého účtu píšu - jako ovce to tak chápu.
Přijde mi to dost nelogické.
Jinak telefon nádhera :) Messenger startuje za 1s - na Lumii cca 12s (přitom 1020 má taky 2GB RAM) je to opravdu hodně rychlej telefon a celej ten zážitek z toho je fajn a to sem to nikdy nežral já přešel kvůli pro mě nepovedené 950xl.
Radost mi kazí jen to ID :)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

To neřeš, můžeš to změnit na jakýkoli jiný mail, jen ne od APPLE.
Já sám používám taky jako mailový účet [email protected] a APPLE ID mám [email protected].
Stejně tam musíš mít náhradní APPLE ID a další mail jako náhradní. Tam si právě můžeš dát ten icloud.
O nic přece nejde, jen holt při přihlašování nezadáš icloud.com, ale třeba seznam.cz. To ti vadí?
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Kazí mi to ,,ZÁŽITEK,, :)

Jo chtěl sem mít prostě jen jeden, no nic. Hodil sem tam ten outlook a je to - chtěl sem koupit prostor na iCloud, ale když mám používat jiný mail, jistě jim nebude vadit, že použiji i cloud - jejich smůla :D

Jo ještě jedna věc - mám nahraný kontakty z onedrive, mám facebook a za boha nemohu přijít na to jak postahovat profilové obrázky - pritom bych rekl, ze mam uz vse propojene. Nekde sem nasel tlacitko synchronizovat to hned projede ale nic....
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Ahoj poradil by mi někdo nějaké v ČR dostupné sklo takto provedené - přesně až do konce a se zakřivením - na iPhone 6s Plus.
Děkuji

http://youtu.be/rmb_cgIwrxY" onclick="window.open(this.href);return false;
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

To se bude celkem bezpečně na krajích odchlipovat a bude to vypadat hnusně, na to dám krk.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

mike-biker proc? To by mělo byt lepsi nez ty obyčejný skla
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od mike-biker »

Koupil jsem Panzer Glass za docela slušný peníz - není ke krajům a má akorát zkosené hrany.
Stejně se nepřichytí tak dokonale, aby se netvořily mírné odchlipy nakrajích, viditelné pod určitým úhlem.
Vzhledem k mírně odlišným fyzikálním vlastnostem obou skel, stejně jako k nemožnosti docílit naprosto přesných rozměrů, je toto celkem pravděpodobné.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

iPhone 6, iPhone 6 Plus

Příspěvek od AIKON »

Takže bys do toho nešel?
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů