Novy mobil okolo 5000

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Novy mobil okolo 5000

Příspěvek od DeadlyCZ »

Zdravim,

v blizke dobe (max. do mesice) si budu kupovat novy telefon - momentalne mam LG L9 II, tzn chtel bych neco co bude alespon na stejne urovni.
Moje pozadavky jsou:
- Cena - idealne okolo 5000, hard limit pres ktery nejede vlak je 7000kc
- OS - Android
- Vykon - hry na tom hrat moc nebudu (mozna obcas Hearthstone, ale to neni priorita), ale aby se system nesekal (LG L9 II se obcas seka, hlavne kdyz ho treba tyden nerebootnu, tzn >1GB RAM) a zvladal HD/fHD videa
- Displej - 4.5" - 5.5", idealne fHD, ale pokud bude k dispozici lepsi varianta s HD tak fHD ozelim
- Fotoaparat - na foceni mam zrcadlovku takze jen na obcasne foceni + nataceni videi - nepotrebuju extra kvalitu
- Konektivita - LTE (800) by bylo fajn, ale opet, jako u fHD displeje, netrvam na nem
- Baterka - rad bych aby vydrzela od rana do vecera pri prumernem vyuziti - zapla data/wifi, par SMS, nejake to brouzdani po netu, poslouchani hudby
- Tlacitka zpet/domu/menu pod displejem, nechci SW na displeji

Koukal jsem na moznosti a nejvic me zaujaly tyto:

Lenovo P70 - cena tesne pod hranici 7000kc, ma dobrou baterku, solidni vykon, ale cena je na limitu a ma "jen" HD displej
Lenovo Vibe X2 - velke eshopy ho prodavaji za 9000, ale da se sehnat za 7000kc... ma fullHD displej, dobry vykon, ale cetl jsem ze s nimi jsou problemy a cena je hodne na limitu
Gigabyte GSmart GX2 - cena pod 6000kc, ma take fullHD displej, dobry vykon, ale nejsem si jisty baterkou a nema LTE
Lenovo A7000 - cena 5000kc, nevim jestli HD na 5.5" displeji uz nebude mit moc hruby rastr + 5.5" uz je na limitu velikosti

Jaka bude nejlepsi volba? Nejvic se mi zamlouva asi ten Gigabyte, to LTE asi i ozelim (mimo pokryti 3G jsem jen o vikendech)... A7000 taky nevypada spatne az na ten displej (bojim se 5.5" displeje, ted mam 4.7" a prijde mi to tak akorat)


Diky
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Novy mobil okolo 5000

Příspěvek od JuaNex »

LG G2 ?
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Novy mobil okolo 5000

Příspěvek od Blooddrunk »

Tady jedině LG G2. Nekompromisní kvalita a výkon v poměru k ceně.
pedes
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř čer 12, 2013 20:57
Zařízení: Nokia

Novy mobil okolo 5000

Příspěvek od pedes »

Myslím, že docela příjemnou cenu se dá pořídit novinka Huawe P8lite - cena je někde mezi 6-7tisíci. Požadavky by měl bez problému splnit obdobně jako model P7, jehož cena už také klesla pod 7000Kč (zdroj Heureka).

Požadavky na jednodenní výdrž splní oba. 2GB RAM a 16GB prostoru je také příjemné. (P7 umožňuje přepnutí rozlišení displeje a tím lze prodloužit výdrž baterie)

Pedes
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Novy mobil okolo 5000

Příspěvek od DeadlyCZ »

Na LG G2 jsem taky koukal, ale to je uz u horniho limitu (7k je maximum, ktere kdyz prekrocim tak nebudu mit na najem :grin: takze opravdu bych radsi neco okolo tech 5-6k jak jsem dal do title) a hlavne, co se mi na nem nelibi, je absence senzorovych tlacitek pod displejem - pujcil jsem si na chvili telefon bez nich a prislo mi to hrozne divny... ale pokud je o tolik lepsi, tak to ozelim a vemu ho.

EDIT: Jeste dotaz, ma cenu kupovat ten LG z ebaye? Bez DPH to vychazi na 5000, s nim na 6000, coz by bylo urcite fajn, hlavne kdyz je to 32GB verze ( http://www.ebay.co.uk/itm/New-LG-G2-4G- ... 3394173c75" onclick="window.open(this.href);return false; )
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Novy mobil okolo 5000

Příspěvek od Blooddrunk »

Kamaráde na to se vykašli... Stojí ti pár usetrenych korun za případné neskutečné komplikace, nedej bože, že ti přijde nějaká kopie. Kup šedivku tady u nás a budeš vysmatej
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů