[hra] Asphalt 8: Airborne

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od uni »

l0lz: Jenže v multiplayeru potřebuješ boosty, jinak si neškrtneš. Takže si je buď vyjezdit v single nebo koupit. Asphalt od tý doby, co potlačila skill a nahradila ho InApp nebo tupým hraním dokola (našetřit) zcela přestal být zajímavý. Před rokem dvěma ok, soutěžit se dalo, nyní ne.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od l0lz »

Nieje pravda. Dokázal som byť 1. až 3. 9 závodov v rade, bez boostov. Multiplayer sa zoraďuje podľa rankov. Ak si kúpiš boost, hodí ťa to medzi vyššie ranky.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od uni »

l0lz: Není pravda, ty jsi vtipnej, takže mi displej lhal do očí nepravdou?:)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od l0lz »

Tí čo majú boost hraju proti vyšším rankom https://onedrive.live.com/redir?resid=C ... hoto%2cpng" onclick="window.open(this.href);return false;
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od uni »

Úplně nevím, na co to odpovídá. Je vcelku jedno, o jaký rank se jedná. Třeba jsem v něm i byl, už se nepamatuji. Dobrý je, že už nic nezkontroluju, debilní stock Asphalt na Lenovu mi přepsal postup v cloudu, takže mám klid.... A debilní catching taky pěkně leze na nervy.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od l0lz »

Jak je to so synchronizáciou progressu v hre po poslednom update ?
Doteraz sa a to vždy spytalo či chcem do cloudu uložiť obsah zo zariadenia alebo opačne. A teraz nič.
Na telefone a na surface mam uplne iné výsledky. Skusil som to nainštalovať na PC a tam su zase iné. lederboards mi ukazuje na na všetkych rovnaké (podla zariadenia s najlepšimi vysledkami). Ale obsah sa už týždeň nechce zosynchronizovať.
Na podpore píšu, že treba chvíľu počkať. Ale čo je to chvíľa, mesiac ? :grin:
herbert24
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 14, 2013 19:27
Zařízení: Nokia Lumia 830

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od herbert24 »

l0lz píše:Nieje pravda. Dokázal som byť 1. až 3. 9 závodov v rade, bez boostov. Multiplayer sa zoraďuje podľa rankov. Ak si kúpiš boost, hodí ťa to medzi vyššie ranky.
Neřekl bych. Hrál jsem teď pár dní multiplayer a hraješ proti stejnemu ranku a to i proti typkum s boostama. Obvykle jsem byl treti ctvrty, hraju bez boostu, prvni 2 mista obsazene obvykle hracema s boostama, rank +- stejny.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od Jakub Karásek »

Já na multiplayer boosty zásadně neplýtvám, občas jedu s naboostovanými soupeři, občas bez boostů, většinou v kombinaci. Mnohdy vyhrávám, i když mají všichni kolem boost (pokud mě newrecknou hned na startu).
Tomingoo
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned kvě 24, 2015 21:06
Zařízení: Lumia 1520

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od Tomingoo »

Ahoj bando,
mám dotaz. Lze nějak restartovat účet, abych začal od začátku. Mám zařízení lumia 1520.
Předem díky za radu.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od uni »

Jakub Karásek: Tak to máš štěstí na soupeře, pokud oba jedete prakticky perfektně, jeho náskok ze startu už jsem neměl šanci dohnat. Zkrátka boosty nahradili skill (resp. jen ten nestačí), takže jsem to opustil Obdobně sprznili například Angry Birds.
supermario
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 16, 2015 17:03
Zařízení: Lumia 820

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od supermario »

Já teda multiplayer nehraju, protože to podle mě nemá význam... Baví mě spíš eventy, ale tam se mi nepodařilo dosáhnout výraznějšího úspěchu. :lol:
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: [hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od Dragonerix »

Tvá odpověď je trochu z módy, naposledy se zde diskutovalo před necelim mesicem :D
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od l0lz »

No a ? :-D Inak podla mna multiplayer ma jediny vyznam, lebo na eventoch sa neda dostat vysoko, a na singleplayeri iba ked je 100% bonus, tak sa tam daju nahrabat navyše peniaze. Na zachode som nahrabal prachy na moje oblubene auto Ruf RT 12 za 275 000 :D Skoro vždy som skončil 1 až 3 (MP)
herbert24
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 14, 2013 19:27
Zařízení: Nokia Lumia 830

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od herbert24 »

Jak se ti povedlo v multiplayeru 275 000? I když závod vyhraju, mam za něho méně než 1000. Spis jezdim ty závody Maxed. Tam je za závod cca 4500, když zdvojnasobis tak 9000 tis. Takže to chce vypnout hlavu a za hodku to udělá slusne prachy. Jede se na jedno kolo, nejkratší závody okolo 1 min a 9 s, je to pakarna furt dokola, ale prachy naskakuji rychle.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od Jakub Karásek »

Taky by mě zajímalo, jak nahrát v multiplayeru 275 000. Já ho dojel až do konce a ty odměny byly hodně směšné. To si raději na den vezmu 100% bonus a jezdím v deváté MAX sérii Dubai s Lamborghini Gallardo, což se dá zajet za 0:53
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od relouth »

aj vam tato hra reaguje blbo na dotyk ak je nainstalovana na karte?

Mne na 520 aj 640 to reaguje rovnako zle..a to mam na 640 UHS1
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od l0lz »

Tak chviluto trvalo (3 tyždne), ale so 100% bonusom mam za zavod 5000 a ostatné je za výhry v rade. 3 výhry su 1000; 5 výhier 2000; 7 výhier je niekedy 4000. A stým už sa ako tak dá niečo našporiť.
Väčšinou hrám v B skupine s citroen survolt :-D

A potom v A skupine v single-player sa dá so 100% bonusom nahrať aj 13 000 v jednom závode
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od p.a.Ť.o »

A8 je super hra, krásná grafika i auta, ale pokud nad tím člověk netráví hodně času (= je pařmen), tak nemáš šanci na lepší auta, atd. Něco málo jsem koupil, ale dávat 2000 Kč za nějaké auto, to mi přijde uhozené, stejně jako na něj "šetřit" 3 týdny... Takže jsem se vrátil k A7 a na příležitostné zahraní slušných závodních autozávodů to je dostačující.
herbert24
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 14, 2013 19:27
Zařízení: Nokia Lumia 830

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od herbert24 »

Na první pokus jsem si to taky myslel, že je třeba hodně platit. Nicméně na druhý už v pohodě, chce to zvolit dobrou taktiku. Nejsem zrovna pařan, víc jak 5h týdně tomu nedám spíše zachodovka a v klidu to davam, mam kolem 45 aut, 2x jsem koupil 200 tokenů, dohromady za cca 110 Kč, abych měl zdvojený kredit a koupil si lepší auto. Jinak nic. Samozřejmě nemam ty Lamba za 3500 000, ale pěknou vytunenou sbírku už jo. Nezatracoval bych to.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

[hra] Asphalt 8: Airborne

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jasné :-) Ale jak to tak čtu, tak strategie je jezdit stále dokola jeden závod za slušné prachy, abys měl co nejdříve vydělané. Zase rozumím tomu, že A8 není hra, kterou dohraješ za týden, takže spíš to je směřované na jinou cílovou skupinu, než mě = záchodový hráč. Ale čéče, ani těch 5 hod týdně nedávám :-) Kdysi jsem ulítával na zombících Dead Trigger, to jsem u toho vydržel sedět i 4 hod denně, ale s létem a tak různě... no, není čas :-)
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů