[hra] Age of Empires: Castle Siege

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Odpovědět
dark tref
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon lis 19, 2012 23:14
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Brno

[hra] Age of Empires: Castle Siege

Příspěvek od dark tref »

Age of Empires: Castle Siege
Obrázek

Strategická hra ve stylu Age of Empires. Stavte, vylepšujte a dobijte své nepřátele.
Hra pro Windows zařízení, synchronizace postupu ve hře mezi zařízeními.
Pro hraní je nutné připojení k internetu.

Odkaz na hru

Obrázky ze hry
Obrázek
Obrázek
Obrázek
dark tref
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon lis 19, 2012 23:14
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Brno

[hra] Age of Empires®: Castle Siege

Příspěvek od dark tref »

Hráče z Twitteru najdete pod hashtagem #AoE_CZ , rádi přivítáme členy do aliance LumiaGang_CZ .
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

[hra] Age of Empires®: Castle Siege

Příspěvek od Radim Stehlík »

zkoušel jsem ji hned po vydání... ale pro mě je problémem to strašný množství druhů jednotek... a každá se hodí na něco jinýho. Takže ve finále máš buď pár od všeho, nebo hodně od jednoho.. prostě takovej zmatek :-(
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

[hra] Age of Empires®: Castle Siege

Příspěvek od TomasSX1 »

Hru hravam ale skor len tak aby som zabil caz denne paar krat na paar minut. Mne strasne vadia tie vysoke ceny za upgrade budov a nizka produkcia dreva, jedla a kamena. Kym si na nieco nasporis prejde aj mesiac.
Sislik
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob srp 09, 2008 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

[hra] Age of Empires®: Castle Siege

Příspěvek od Sislik »

ano, ta produkce by mohla bejt vyssi, ale imho je to takhle zamerne, aby jim lidi platili (coz nehodlam, zas tak dobra hra to neni), jednou jsem mel "uzasny obdobi" asi 2 tejdny, kdy jsem nenasetril vubec nic, protoze co jsem nasetril mi zase ukradli utokem, takze jsem mel +- konstantne surovin, sice jsem to povazoval za konec, ale pak se to nejak uklidnilo :)
jinak je to fajn hra, sice s AoE ma spolecny jen jmeno, ale na bezny hrani staci tomu venovat 5 az 10 min/den je to fajn :) tedka teda spis tak minutu az dve/den, protoze setrim na upgrade Keep na level 9 :)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

[hra] Age of Empires®: Castle Siege

Příspěvek od l0lz »

Ono hlavne ta hra nieje na to aby sa človek dostal do najvyššej doby do pár týždňov :D Vo februáry som si tú hru stiahol a teraz mám dobu 7, a vpodstate celkom velké mesto :D

K tym jednotkam. Ano každá je na niečo. Treba si určiť priority o čo mi v bitke pôjde. či o zničenie hlavnej budovy, alebo o získanie čo najviac surovín. Potom už len hladáte najvhodnejšieho súpera.

V obrane si hlavne strážte hlavnu budovu. teraz mam 7 vyhier zasebov v obrane :-D

Moje mesto: :grin: https://onedrive.live.com/redir?resid=C ... hoto%2cpng" onclick="window.open(this.href);return false;

Jediné čo mi vadí že sa nedá vylepšiť kapacita stavania, a tiež Misie. Zatial každú som spravil len vďaka youtube. A tie posledné dve nedokažem spraviť ani podla toho :-D
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

[hra] Age of Empires®: Castle Siege

Příspěvek od myscho »

Toto je kvalitna Pay to Win hra, s beznym hranim to bude trvat mesiace kym si nieco postavite resp. vylepsite aby ste aj niekoho porazili. Radsej by som prijal AoE na styl AoE 2 HD z PC nez toto...
juraj1985
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát úno 13, 2015 9:35
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Bratislava (SVK)

[hra] Age of Empires®: Castle Siege

Příspěvek od juraj1985 »

Tak ja zo surovinami nemám problém vôbec. Pri častom utočeni mám všetkého dosť . Jediné čo mi vadí je ta kapacita stavania a to že sa v rámci aliancie dajú posielať iba vojaci.

K tym jednotkam. Ano každá je na niečo. Treba si určiť priority o čo mi v bitke pôjde. či o zničenie hlavnej budovy, alebo o získanie čo najviac surovín. Potom už len hladáte najvhodnejšieho súpera.???
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů